• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
Tomiča za 2011 sam nabavil tak da više netreba, jedino ako bi ko znal na njega pokeljiti naljepnice sa drugim brojevima.


E sa bi trebal mod za IMT 549 DW za 2011

Hvala!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Tomiča za 2011 sam nabavil tak da više netreba, jedino ako bi ko znal na njega pokeljiti naljepnice sa drugim brojevima.


E sa bi trebal mod za IMT 549 DW za 2011

Hvala!

oš staru il novu liniju?
 
S

sebastijan

Guest
e mi more neko objasnit za kaj služi onaj stroj na vojvodina mapi i još jedno u igri kupim traktora i to i nasnimim i odem van kad se vratim u igru nema mi ničega
 
Posljednje uređivanje:
K

karlo321

Guest
momci jel ima sta od ovih feraca? naso sam 577dv 560dv i 542... jel moguce da nema vise? sjeba me onaj lik ja vidio paket feraca, uredno pod kategorijom 2013, kad ono patka, sve za 2011... dzaba skido 100MB :(
 
Posljednje uređivanje:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
momci jel ima sta od ovih feraca? naso sam 577dv 560dv i 542... jel moguce da nema vise? sjeba me onaj lik ja vidio paket feraca, uredno pod kategorijom 2013, kad ono patka, sve za 2011... dzaba skido 100MB :(

ja znam za 533,542,565,560 i 577
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
evo ljudi novi video ;)


[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=rHoeE-Xrn5k[/YT]
 
K

karlo321

Guest
Jel ima neki mod za umjetno gnojivo(za ls 2011)

mislim da ti samo rasipac treba :) umjetno gnojivo je podrzano, punis ga tamo gdje i spricu, samo skines rasipac :)
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
mislim da ti samo rasipac treba :) umjetno gnojivo je podrzano, punis ga tamo gdje i spricu, samo skines rasipac :)

točno tak...nego tino kaj pa si zblokiral video kaj nemrem gledati na mobitelu :=:):(yawn):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ima i toga..tj. imaš jednu prikolicu na kojoj se nalazi umjetni,za špricu,sjeme...moram pogledati na kompu pa ako najdem onda ti stavim link...
 
K

karlo321

Guest
a ne mogu vjerovat.... razocarao sam se :( izgleda da FS13 ipak ima limit sto se modova tice :'(
 
K

karlo321

Guest
hehe pa do kolko si došao???

500 je granica... imam 511 modova tocno, ali ovih 11 su modovi koji se ne kupuju u ducanu... tipa courseplay, follow me, fast switcher itd... znaci oni modovi koji se moraju kupit u ducanu moze bit max 500 :( muke su to teske, neznam sta sad obrisat, kad su mi svi dragi :)
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
500 je granica... imam 511 modova tocno, ali ovih 11 su modovi koji se ne kupuju u ducanu... tipa courseplay, follow me, fast switcher itd... znaci oni modovi koji se moraju kupit u ducanu moze bit max 500 :( muke su to teske, neznam sta sad obrisat, kad su mi svi dragi :)

he, he, he....

pa kako uspjevas koristiti 500 modova pobogu?

ja imam 30-40 modova i ako neki ne koristim, odma ga brisem i ubacujem koji mi treba...
a tako mi je i lakse naci mod koji mi rusi igru ako naleti koji takav...

u ostalom igram igru vec mjesecima i jos nisam uspio isprobati sve original modove........
 

Najnoviji postovi

Na vrh