• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
nemas posebno za skinut omotač.
badava konventiras opet nebu delalo,probal sam
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
Nikola mi je dal dobru ideju pa ono da isprobamo malo :D
fukv.jpg

samo još sad stavim naljepnice tehnostoj i još neke gluposti i samoo gaaasss
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Nikola mi je dal dobru ideju pa ono da isprobamo malo :D
fukv.jpg

samo još sad stavim naljepnice tehnostoj i još neke gluposti i samoo gaaasss

napravi neku običnu 10 tonku itas recimo
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Kak to misliš sliku, neku sa igrice, sa neta ili nešto ovak poslikano sa fotičem???
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
tino ak može ova samoutovarna prikolica, al da može se tovariti silaža uneutra.
Daj molim te snimi to.
SIP NRP 25-6

7nyn.jpg

samoutovarna-prikolica-sip-nrp-25-6-slika-24847513.jpg

sip-sempeter-nrp-25-6-slika-26408135.jpg
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
uspio nabaviti FS comp neče ucitat jer mi je prošo cd , zamjenim cd i vresne matična opet na servis , poslje toga otišla grafička opet zamjena i sad mi neče pokrenuti igricu , mislim učita ali ne mogu igrat , strojevi se nedaju vozit itd.. , da skratim dali ima neko kakav savjet ?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
uspio nabaviti FS comp neče ucitat jer mi je prošo cd , zamjenim cd i vresne matična opet na servis , poslje toga otišla grafička opet zamjena i sad mi neče pokrenuti igricu , mislim učita ali ne mogu igrat , strojevi se nedaju vozit itd.. , da skratim dali ima neko kakav savjet ?

primi komp i baci ga van :p
 

Najnoviji postovi

Na vrh