• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
eto,odlučil sam seprebaciti h moderske vode,sad bi trebal da mi malo objasnite...
trebam link za novi giants editor,i par tutorijala

htel bi na malog ts 110 deti par stvarčic,straight pipe i tak to

matija,mi se mores na fejsu javiti?
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
Novi DLC za FS
575757_10151846650808778_951340686_n.jpg

http://www.farming-simulator.com/dlc-detail-fs13-vaderstad.php
 
N

newholland4ever

Guest
pozdrav,
novi sam na forumu iako ga vec duze vrijeme pratim,odlucili smo ja i frend napokon kupit igru preko steama..pa vas molim ako mi neko moze objasnit kako to funkcionira sa modovima i svim time?
 

Kristijan6

Novi član
Tu od
8 Lis 2011
Poruka
0
dal je možda netko konvertirao john deere 7r by ago modding u more realistic ili našao link da mi ga pošalje.
 
N

newholland4ever

Guest
jel netko zna zasto kad pokrenem landvirson preko steama izbaci preparing to launch farming simulator 2013 i nista dalje?
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Kak napravit da se u GE ovak kamera miče??
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=YYPLa3Y3WBw[/YT]
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
matija imam pitanjce za tebe...jel znas gde se moze kipat tj uzimat iz silosa zitarice ove kaj skipas na dvoristu na bockowu 1995??trazim i trazim i nemrem najti...a pod onom snekom iza staglja mi nece cureti
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
matija imam pitanjce za tebe...jel znas gde se moze kipat tj uzimat iz silosa zitarice ove kaj skipas na dvoristu na bockowu 1995??trazim i trazim i nemrem najti...a pod onom snekom iza staglja mi nece cureti

Pa tam kad dojdes moras stisnut X da uzabers zitaricu pa stisnut SPACE da ti se počne kipat
Probaj malo naored/nazat sa prikolicom dok ti se ne pokaže to
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
E kak teb radi ta rotirka u igri a ja kad ubacim PH na 5340 u GE u igri ne dela znam da treba valda neš u texturama poriktam sam šta ima na ovom videu gore kak je on rotirku al taj notepad nebi našal da me ubiš na tom zekanu ?
 

Najnoviji postovi

Na vrh