• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
fotomala :D
q559.jpg
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Matija6 ovu gore naljepnicu od tehnostrojke izbrisi nepotrebna je a u originalu je sam dolje
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Imam problem i glasi ovako: kad instaliram modove il ti extactam, neki modovi mi se nećeju otvoriti, a tam di piše jel modovi rade normalno ili ne piše mi ovo:

Error: Missing descVersion attribute in mod...

Može li mi neko reč zašto i kak da to popravim?
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ajde dečki sad trebam i ja pomoč..jel neko imal problema sa onim "shader 3.0" ako neko zna otkud to preuzeti,a da nema virus bil bi mu jako zahvalan...
prije je sve radilo oke,i onda me par dana nije bilo doma,buraz nekaj prčkal po kompu i sad dok očem uči v igricu,pojavi mi se eror da mi je treba taj shader 3.0 i nemrem dalje...
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
ajde dečki sad trebam i ja pomoč..jel neko imal problema sa onim "shader 3.0" ako neko zna otkud to preuzeti,a da nema virus bil bi mu jako zahvalan...
prije je sve radilo oke,i onda me par dana nije bilo doma,buraz nekaj prčkal po kompu i sad dok očem uči v igricu,pojavi mi se eror da mi je treba taj shader 3.0 i nemrem dalje...
Skini driver za graficku.
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
pozz decki imam pitanje...otkad sam instaliral patch 2.0. public beta udem u igricu sve normalno radi al lad ocu spremit igricu baci mi error da je giants prestao raditi...al spremi igricu...i opet udem igrica spremljena probam je ucitat i opet zasteka
 

Najnoviji postovi

Na vrh