• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

R

Renatek

Guest
ima ko tu igricu?? videl sam na jubitu (youtube) video. igrica mi se cini bas dobra....

[youtube:3r9f8i1b]http://www.youtube.com/watch?v=TNDDWjKfm8M[/youtube:3r9f8i1b]

ak ima ko bi mi ju mogel poslat nekak ak nist drugo sprzit pa postom.... 8)
 
K

Krešo

Guest
Evo ja sam novi ovdje na forumu.imam igricu farmer simulator.može se skinuti preko torenta.u početku je igrica '' bezveze'' jer nemožeš kupovat još poljoprivrednih strojeva. posljie sam škužio par stranica za farmer simulator modove i sada imam preko 50 modova a na tim stranicama hi je puno pa mislim ih još instalirat. :D
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,568
kako se stavljaju modovi i ako moš reč stranicu di skidaš!
 
K

Krešo

Guest
na ovom linku sam ja sebi par modova instalirao Obrisan neispravan link.
 
R

Renatek

Guest
ja imam pun komp modova i znam ih instalirat samo nigdje nemogu nabavit igricu....
zna mozda tko kakav link di bih mogao skinuti cijelu igricu? :scratch
 
K

Krešo

Guest
renatek probaj igicu nać na stranili katz ili mininova(napiši to na google)
 

ZiRi

Član
Tu od
17 Kol 2008
Poruka
79
Jel mi moze neko pomoc kako da skinem igricu, neki link odakle se moze skinuti, please. Hvala unaprijed!
 
K

Krešo

Guest
evo našo sam link odnosno stranicu :p valjda nije ali je to sigurno to jel sam već pumo stvari evo link Obrisan neispravan link. :!: :!: :!:
valjda znate instalirat 8)
 
K

Krešo

Guest
Renatek kaže:
to je demo jer ima 72 MB, cijela igrica ima 600-700 MB

a onda samo preko torenta :?
 
R

Renatek

Guest
evo meni je frend ju nabavil.... sutra cu ju dobit.... :D

sad ju moram sprzit i CD stavit u sef.... heheh
 
K

Krešo

Guest
Renatek kaže:
evo meni je frend ju nabavil.... sutra cu ju dobit.... :D

sad ju moram sprzit i CD stavit u sef.... heheh

e jel misliš kakve modove stavljat u igricu :?:
ako mislite stavljat modove na igricu treba vam dobra grafička jer na maloj grafičkoj igrica šteka
 
R

Renatek

Guest
Krešo kaže:
Renatek kaže:
evo meni je frend ju nabavil.... sutra cu ju dobit.... :D

sad ju moram sprzit i CD stavit u sef.... heheh

e jel misliš kakve modove stavljat u igricu :?:
ako mislite stavljat modove na igricu treba vam dobra grafička jer na maloj grafičkoj igrica šteka


naravno.... ali ne pretjerano.... imam graficku ATI Radeon 9600 256 MB.... pa imal sam na GTA San Andreas modove za sve moguce aute..... i radilo je bez problema. 8)

Krešo kakvu ti graficku imaš?





[youtube:2mntvoeb]http://www.youtube.com/watch?v=e1Cg4swHl0s&feature=related[/youtube:2mntvoeb]
 
K

Krešo

Guest
ja imam grafičku od 1 Gb samo neznam kak se provjeri naziv ;)
daj mi reci di da provjerim naziv na kompu ili moram kopat po papirima koje ssam dobil uz komp :?
 
R

Renatek

Guest
desni klik na desktopu - properties - i onda zadnja kartica settings 8)



 

Najnoviji postovi

Na vrh