• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

K

Krešo

Guest
NVIDIA GeForce 8600 GT od jedne gige
hvala na uputama :D :D :D
ti imaš vistu ili windows 7
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
a ima ih...ali znam, nego svi pišu samo možeš preko torrenta, stavi nek skida i gotovo...
 
R

Renatek

Guest
ja imam nesto mijesano..... to mi je kum nabavil.... taj windows izgleda kao vista ali se ponasa kao xp.... jer na visti pola programa neradi jer nisu prilagođeni za vistu.... a sad na ovom sve radi bez problema....
tesko je za objasnit...
 
K

Krešo

Guest
pa dobar je a ja sam na starom kompu instaliro vistu i radila je mjesec-dva dok nije počela štekat komp je spor slab i formotirao sam ga i radi a ne tak dobro je mi je komp 7 g star :oops:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jel ima netko od članova foruma tu igricu komplet skinutu, molio bih da se javite, dam vam adresu pa mi je pošaljete poštom, pošto sam ja u nemogučnosti da je skunem s neta?!
 
P

predator95

Guest
E moze li mi neko pmoci kako da ubacim modove u Landwirtschafts simulator 2008,skinuo sam par modova,moze li mi neko reci gde mogu da skinem razne plugove,hedere,kosilice,sejacice itd. Ako neko zna neke mi objasni i neka mi da adresu,ako moze. Hvala u napared.
 
U

ursus4514

Guest
dali mi tko moze poslati e-mailom cijelu igricu landwirtschart simulator 2008?????????????
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Ja sam danas skinuo ali mi grafička Ati radeon 9200se ne podržava.Čak sam skinuo nove drivere ali svejedno ne ide.Izbaci mi da nemam video 3D shadow.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jel bi bio tko tako dobre duše i srca da bi mi htio poslati igricu na CD-u poštom, molim vas, imajte milosti :(

Hvala :!:


Kaj se tiče ATI 9200, ti ti je samo 64 Mb, a treba ti minimalno 128 Mb
JA imam ATI Radeon 9600 Pro, 128 - 256 Mb
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
evo šanana stavio sam skidat igricu ,pa kad mi skine ja ti ju pošaljem nemaš brige ..
jedino ako nebude ko brži od mene..za nekih 10sati je dolje...komp bu radi non stpo dok ne skine ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Uuuuu, zakon, u pravi si se posel dal, dok skineš javi, ja ti pošaljem na pp adresu!!!
Hvala!

Nesem na kompu zaigral igricu nepamtim od kad, oav bude 1. nakon duže vremena, ima JDAFDLX inastaliranoga, al ga na žmirečki u snu prejdem tak da mi je dosadno! :mrgreen:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
ma nemaš problema.ipak smo tu da pomognemo jedan drugome ;)
ako još ko treba da ne može skinut slobodono javi..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Fala još jedanput!
Ja bi ju prek modema skidal, računal sam si oko 5 dana :lol: :lol: :lol: :lol:
 
P

predator95

Guest
E jel mi moze neko pomoci oko modova? Ubacio sam mod Kuhn_Discover ako neko zna sta je to? To je neka ogromna tanjiraca ili sta vec. Problem je u tome sto je ja prikacim pise u levom uglu da pritisnem M, da bi se rasklopila,posto je sastavljena,ja pritisnem M i nece da se rasklopi. Moze li mi neko reci sta da uradim da bi se rastavila? Imali mozda neki specijalni traktor ili tako nesto? Pomagajte molim vas. Hvala u napred,pozdrav.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
skinuo sam igricu i imam problem..nemam nikakvu ikonu da ide direkt instalacija,neg su sve da ih trebam odzipat...
ajd ko bi mi mogao dat savjet kaj da napravim??
 

Najnoviji postovi

Na vrh