• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

P

predator95

Guest
Pa imas li ti Marko335 Landwirtschafts simuilator 2008.? Probao sam sve da pritisnem ali nista. Stvarno moze li mi neko pomoci. Molim vas pomagajte. Tako mi je i sa plugom koji ima tockove na kraju i na pocetku. Pise da pritisnem N da se tockovi spuste,ja pritisnem i nista nebude. Neznama sta da radim. Aj pomozite ako znate.
 
P

predator95

Guest
Pa marko hurlimann xa86 odzipuj sve fajlove,jedino tako mozes da presnims.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
evo instalirao sam igricu i sve radi ;) ;)
nego kad dođem do traktora.kombajna....dolje u lijevom kutu mi se pojavi neki prozor al ništa ne vidim na njmeu.onak sva slika mi titra al samo taj kut kaj bi to moglo biti????

ŠANANA-možeš poslat podatke :D
 
P

predator95

Guest
Tu u levom. Jel u levom bese? Najverovatnije pise koje slovo da pritisnes da udjes u traktor,kombajn. .. E jesi ubacio neki mod?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
predator95 kaže:
Tu u levom. Jel u levom bese? Najverovatnije pise koje slovo da pritisnes da udjes u traktor,kombajn. .. E jesi ubacio neki mod?
nisam ubacio mod nikakav...daj mi objasni kak da ubacim.. ;)
 
P

predator95

Guest
Kada odes tamo gde si [presnimio igricu,odes u data,odes u careerVehicles,otvoris,i ubacis tu mod,ali mora da pise napocetku toga sto ubacujes <vehicle filename=",ubacis tu,onda izadjes i pritisnes yes,pisace ti kda budes izlazio yes,cancle ili no, ti pritisni yes,to ti je da sacuvas te podatke koje si uneo. Onda ako u modu u redame ako pise nesto kao <type name=,to moras da ubacis u vehicleTypes,to ti stoji pored careerVehicles,znaci isto mora da pocinje <type name=,zatvoris i pritisnes yes. U redame gde pise naprimer <vehicle filename="data/vehicles/trailers/tipper01.xml" xPosition="145" yOffset="0.5" zPosition="189" yRotation="90"/>,moras da to iz moda,odnosno iz zipa da preneses u vehicles,trailers,i tu prekopiras naprimer nesto poput ovoga "Amazone Centaur.xml" , tamo gde ti pise to prekopiras u "new_scripts" ili u"scripts",zavisi sta pise u redame. Tako nekako sam ja ubacivao,neke modove sam ubacio,a neke nisam. Nadam se da si razumeo,ako nisi ti posalji poruku sta nerazumes pa cu ja pokusati da ti objasnim. Pozdrav.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
marko hurlimann xa86 kaže:
a gdje uzmem mod???


Na internetu, pitaj na jutubu...one koji imaju mnogo videa os LS...
 
K

Krešo

Guest
ako neznate inst. mod otvorite datoteku i imate read.me file . unutra sve piše
a modove je lako nac ima vise stranica, morate znati jednu i onda imate par linkova na stranici za još stranica za modove
 
K

Krešo

Guest
I još neznam jel ovo znate ili neznate prije inst. modova datoteku moda dobijete u winrar formatu .
desmi clikc na to i extract here :!:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
ako ko ima modove skinute neka ih tu sam zalijepi pa da ne moramo skidati..
Hvala :!:
 
R

Renatek

Guest
evo ja zaljepim drage volje samo molim te objasni mi kak... :D
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Renatek kaže:
evo ja zaljepim drage volje samo molim te objasni mi kak... :D
označiš moda i copy i kad dođeš tu u odgovor paste ili po hravatakim kopiraj-zalijepi..
 

Najnoviji postovi

Na vrh