• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,371
jel ima ko kakvu mapu osim heaslihe map neku dobru da nije prevelika trazio sam posvuda al ne nista za moj ukus ak ko zna neku dobru nek se javi plz jer nemam mape za nh profarmova mapa na njoj mi pak steka pa nis od toga nezz kaj cu poludit bum uff !!!!!!!!!!!
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
prodaj t4050
i kupi TM 175 pa to gaze sve pred sobom kakv JD kakv Fendt kad NH gazi sve pred sobom :heart::partyman:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,371
ja sam zasal prav ovo cudo tehnike
i ja njega operem a kotaci se nedaju prat (cca 5 sam ih pral i nista :madmana::madmana: )
2je23qc.jpg
prijeee pranja (6,4 RS )
20papm0.png
poslje pranja :rolleyess:
dmwa68.jpg
i rezultat :madmana::madmana:

koja je to mapa bas je dobra uff nema kaj :scratch:scratch
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
prodaj t4050
i kupi TM 175 pa to gaze sve pred sobom kakv JD kakv Fendt kad NH gazi sve pred sobom :heart::partyman:

hahaha matija imam 175-icu od prije...ajkula...nema kaj...plawe zwerke su zakon...a daj mi reci jel štos u ovom pick upu il u kombajnu pa da more štraju pretvarati u silažu??
 
V

vedo

Guest
Ekky,hvala za link,i uzmi veći plug za onog Ursusa,malo su dvije brazde ;)

Pšenica spremna za žetvu,i počelo je noćno kombajniranje.



Prvo kipanje,za transport je bio zadužen Ursus 1204+Vagonka.



Zadnji prolaz...



Onda sam prešao na drugu njivu,ali ovaj put sa dvije vagonke,i John Deerom 6100 u transportu...Prodao sam velikog Ursusa...



Žetva gotova,ide onda malo tanjiranja zemljišta...



...onda malo razbacivanje vještaka...



...i na kraju sjetva uljane repice,sve ovo je uradio Zetor 8011.



 
V

vedo

Guest
A da ne bi pomislili da radim samo sa jednim traktorom,8045 je razbacivao gnoj...



...i na samom kraju je orao(ova slika mi se najviše sviđa)

 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
Treba mi netko tko dobro zna raditi sa giantsom. Tipa promjena guma, stavljanje utega na traktor. Ja imam problema sa kompom pa nemogu raditi u giantsu. Posaljite pm.
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
hahaha matija imam 175-icu od prije...ajkula...nema kaj...plawe zwerke su zakon...a daj mi reci jel štos u ovom pick upu il u kombajnu pa da more štraju pretvarati u silažu??

mora ti bit i kombajn i ova kupilica multifruit mod i onda možeš kupit sve pa ti bude silaža...
 

Karlovačka

Novi član
Tu od
5 Pro 2010
Poruka
12
Treba mi netko tko dobro zna raditi sa giantsom. Tipa promjena guma, stavljanje utega na traktor. Ja imam problema sa kompom pa nemogu raditi u giantsu. Posaljite pm.

Javi se Fricu (naravno ako ima vremena)
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
ljudi..ovak..predložite mi neki full dobar antivirus..HITNO..:!::!:
ali samo da nije onaj mrtvi kaspersky ili zadnji avg..

goci1990-reci kaj treba..:?:
 

Najnoviji postovi

Na vrh