• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Tomo Vinkovic

Novi član
Tu od
8 Tra 2011
Poruka
5
matija imam problem sa onom tvojom old sijačicom dvo rednom stavim je u mods i odem u igru i nema je možeš mi pomoć?

Potreban ti je aacourseplay, kojeg ces jednostavno naci na Google :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Kristijan6

Novi član
Tu od
8 Lis 2011
Poruka
0
može mi neko poslati nh t7030 nešto sam prčkao po modovima pa sam ga slučajno izbrisao :madmana:

EDIT:netreba imam ga na laptopu :D
 
Posljednje uređivanje:

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,374
Dečki malo smo se uspavali evo koja sličica :gitarist: Moja beba balira :)
lsscreen20120715211540.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
lsscreen20120715211017.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
jel nebi ovo trebalo preimenovati u "Farmer Simulator" bez 2oo8?

p.s. stavit cu i ja koju sliku, ja vec imam na simulatoru milion sati, a i ovaj mod za oranje da se traktor nagne, nisam uspio staviti, patio sam se danima, ali ipak nisam programer pa mi nije proslo iako sam igru prestelo na milion nacina!

moram reci da sam igrao milion izazova, od male mape sa starom mehanizacijom tipa moj ursus c-355, pa do velikih mapa sa fendt trisix-om i slicno, pa samo sa odredenom markom traktora i tako to (sad radim 400+ hektara sa đonijima) sve u svemu simulator je do yaya... jedva cekam nastavak!

pozz svim fanovima! :partyman:
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
goci...jel si pital mađare za ono...?!!!?????
Poslao sam poruku onom sto mi salje to ali jos nista ne odgovara.

Neljutim se ja nista...nego ova tema je puna takvih ljudi koji stalno nesto moljakaju da im se nade...za sve postoji google i trazilica na ovome forumu. A i u ostalom zar je toliko tesko prolistati 10 ili 15 stranica unazad pa da vidis jel se pise ista o tome. Barem ja tako radim gdje god da se regam i trebam nesto. Ak nenadem u tih 10-15 str onda upisem u trazilicu. Problem rijesen. Nemoj se ti ljutiti...nisam nista lose mislio...tu smo da si pomognemo ali ovo su tako jednostavne stvari koje mozes i sam pronaci.
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
hvala frende...

P.S. se ti sjecas mene s youtubea?
tino7530,pito sam te kolko bi došo jedan zetor al sam zaboravil koji

Cini mi se da si pitao za 7045. cini mi se da sam ti rekao..:heart:
 

Najnoviji postovi

Na vrh