• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

K

karlo321

Guest
Tino kak si ti složil taj multiplayer i desi nabavio original ?:mad::

imas link za original na prethodnoj strani... a MP se lako slozi, samo se pridruzis serveru ili hostas server i gotovo, nije nikakav problem ;)
 
G

GrofDracula

Guest
Pozdrav. zanima me konkretno kod fs 2011 nemogu nikako ubaciti english pack patch. kad krenem instalirati patc kaze mi da da igrica (english) nije instalirana ?!

znali netko što bi bilo? hvala
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,171
Pozdrav. zanima me konkretno kod fs 2011 nemogu nikako ubaciti english pack patch. kad krenem instalirati patc kaze mi da da igrica (english) nije instalirana ?!

znali netko što bi bilo? hvala

onda imas njemacku verziju igre,skini german patch
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,058
a i sta ces radit s njim? vuc praznu auto prikolicu po mapi? a i ovako ga nije lako napravit, a konvertirat ga treba znat... ja i sto znam konvertirat, znam samo ove obicne traktore, ovi zglobni uglavnom ne rade i imaju puno bugova, tak da nema smisla :)
Ja ništ, ali balavec veli da ima plužič za njega, ja sam tu samo da bi pokušal njegove želje, pomoču vas, sprovesti u djelo.

Ako ko uspije nek javi.
Duboko zahvalan.
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
momci jel netko prati statisticki urod po hektaru?
ja sam imao jucer 79315 jedinica po hektaru krumpira, prihranio sam sam sa tekucim stajnjakom, gnojavkom, pa me zanima jel mozda netko mjerio sa spricanjem ili umjetnim gnojivom, pa da vimo ima li razlike?

sada sijem kukuruz, pa necu jos tjedan dana doci ponovno do krumpira, pa eto da znam jel da ostajem pri istom ili da mjenjam nacin prihrane!? pozz
 
K

karlo321

Guest
momci jel netko prati statisticki urod po hektaru?
ja sam imao jucer 79315 jedinica po hektaru krumpira, prihranio sam sam sa tekucim stajnjakom, gnojavkom, pa me zanima jel mozda netko mjerio sa spricanjem ili umjetnim gnojivom, pa da vimo ima li razlike?

sada sijem kukuruz, pa necu jos tjedan dana doci ponovno do krumpira, pa eto da znam jel da ostajem pri istom ili da mjenjam nacin prihrane!? pozz

nisam nista detaljno testirao, al onak od oka mogu rec da je to sve isti drek :D
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,375
Dećkiiiiiiiiiii oče ko z menom igrat ? ja nabavio org danas u tisak medii 190kn i malo je štekalo kod logiranja al sad dalje radi super onda oče ko zaigrat il kako da ja vas nađem sa multiplayer ?? mapa bi bila ona original
 
K

karlo321

Guest
Dećkiiiiiiiiiii oče ko z menom igrat ? ja nabavio org danas u tisak medii 190kn i malo je štekalo kod logiranja al sad dalje radi super onda oče ko zaigrat il kako da ja vas nađem sa multiplayer ?? mapa bi bila ona original

tesko da mozes koga uhvatit... ja msm da nikad nisam naiso na jedan nas server... moras se bas dogovorit s ekipom pa onda perjati :)
nego vidim jednu zanimljivost...
http://www.ulule.com/farming-simulator/
izgleda da zele "uvesti" dedicated servere... sto znaci da bi serveri mogli bit otvoreni 24/7 i kad ja napravim server nebi uopce morao bit u igri, a svi bi se mogli pridruzit :) to bi bilo interesantno, pa napravit neku nasu farmu i drzat server stalno otvoren i kad god netko ima volje igrat slobodno uđe... znate, ono kao serveri za call of duty battlefield i to... :)
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,171
tesko da mozes koga uhvatit... ja msm da nikad nisam naiso na jedan nas server... moras se bas dogovorit s ekipom pa onda perjati :)
nego vidim jednu zanimljivost...
http://www.ulule.com/farming-simulator/
izgleda da zele "uvesti" dedicated servere... sto znaci da bi serveri mogli bit otvoreni 24/7 i kad ja napravim server nebi uopce morao bit u igri, a svi bi se mogli pridruzit :) to bi bilo interesantno, pa napravit neku nasu farmu i drzat server stalno otvoren i kad god netko ima volje igrat slobodno uđe... znate, ono kao serveri za call of duty battlefield i to... :)

i onda ti naiđe neki idiot pa ti celu farmu razbaca...
 
E

ekky97

Guest
Dećkiiiiiiiiiii oče ko z menom igrat ? ja nabavio org danas u tisak medii 190kn i malo je štekalo kod logiranja al sad dalje radi super onda oče ko zaigrat il kako da ja vas nađem sa multiplayer ?? mapa bi bila ona original

Petretić, dodaj me na fb, ima nas 3 i ti bi bio červrti igrač, dodaj me, pa ćemo se dogovoriti ! ;)


https://www.facebook.com/ekky7
 

pajo11

Novi član
Tu od
19 Kol 2011
Poruka
18
i onda ti naiđe neki idiot pa ti celu farmu razbaca...

ali ti napraviš server i onda određenim ljudima s kojima igraš daš password i i sve kaj treba i taj server je stalno online, a na njega možete samo vi...
 
K

karlo321

Guest
pa naravno da se metne pass... neces valjda dopustit da ti neko juznoamericko đubre ili neznam ni ja tko, uleti na server i napravi sranje...stavi se pass i na server mozemo samo mi s foruma :)
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,375
Petretić, dodaj me na fb, ima nas 3 i ti bi bio červrti igrač, dodaj me, pa ćemo se dogovoriti ! ;)


https://www.facebook.com/ekky7

Može nekak ćemo se dogovorit treba ju kakvi modovi;)) ? i ovaj link za FB ne radi sam mi daj ime i prezime

A i Tino i to kaj veliš tak je isto se i meni desilo lik dojde ja sve lijepo pospremljeno ima i onda mi sve Ra*****

Opet imam problem sad mi kaže your product key is blocked šta bi to trebalo bit ?
 
Posljednje uređivanje:
E

ekky97

Guest
Na fb se zovem " Muhamed Villa Ekić "

Usput jedna slika, Tino7530 i ja :)

o91kj7.png
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Jel mi može neko dat link od neke mape do 120mb za fs 2011,nek ima srednja polja i malo brijegova
 
Na vrh