• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
imt 549 sam tak skinul,5136 sam dodal trokut i štitnik napred a univerzala ja radim

evo i kak mi ide

1463954_613062442073583_1052942405_n.jpg
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Nemoj mi torpeda xD
i el mi neko more objasnit il još bolje dat tutorial od skriptanja da se traktor zmaže i tak to a tino kak si ti na onog JD-a to složil ?

I kak napravit tablicu kak ti si napravil tino ?

I može link od tog pluga sa kojim ore 5136?
 
Posljednje uređivanje:

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
Petretic a da jednom za promjenu sam nekaj probas nać ?
Ti bi delal skripte za traktor a praktički nit mod nez stavit kam treba da ti ko ne veli probaj se jednom potrudit pa sam nekaj nać il napravit
A ne samo može link za ovo ono sim tam
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Tino kak si se navčil uređivati modove, ako mi možeš poslat na PP ime stranice sa koje si se naučio?
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Kak meni radi....tebi nikada nista ne radi...Ja imam onaj three dlc pack i jos ovaj vaderstad dlc i mp radi bez problema sa ovim online crackom.

Kakav online crack ? ja krekiram sa crackom iz vaaderstad pack i ubacim u 86x i neće radit
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
jebate pas petretic otidi na youtube...upisi giants editor instructions i uci se...sve ti lepo objasnjeno...kak slagat kam texture ubacivat i to sve...naj biti priljepak...i da ti napise tu nebus znal ko ni crack staviti...a sve je lepo objasnjeno
 

Najnoviji postovi

Na vrh