• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmtrac

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: FarmTrac

Reduktor, mjenjač, par puta dihtung glave, svaki čas neko staklo ode i kojekakve sitnice...veli gazda da je u globalu dosta loše sklopljena ta serija traktora. Puno radi godišnje pa sve pokazalo kaj god nevalja.
Bio je zadovoljniji sa starim 7745 nego s tim novim!
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Re: FarmTrac

Ne znam nemam takvo iskustvo i ne bi ga želio ni imati. Moj ni ne radi nešto puno, ali ovo što uradi ja sam prezadovoljan jer kad vidim susjedovog Lamborghinija crossa 75ks koji se grije pod balirkom koju je tjerao sa rusom 50ks. I zato ne pada mi napamet da idem na neki nepoznati traktor koji nema provjernu kvalitetu i dugotrajnost. Ali malo previše sam otišao u OFF.
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Re: FarmTrac

meni su ti farmtraci 200m od kuce ali ga nema niko u blizni na posjedu
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: FarmTrac

Znaći moram doć do tebe pa usput pogledati traktore u toj firmi :)
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Re: FarmTrac

Dobro, možda sem ja malo prenaglil sa svojim komentarima...

Istina, nisam siguran u samu kvalitetu izrade i uklopljenosti/funkcioniranja svih dijelova traktora.

Ali i dalje sa malom dozom skeptičnosti gledam na FT...

Morao bih se uvjeriti na terenu kak to izgleda!

Opet se ponavljam, radije polovni SDF, NH ili Belarus npr. nego FT...

Eto, samo moje mišljenje... :)
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Re: FarmTrac

Moje mišljenje je (ako smijem) da nebu ništa dok neko ne kupi FT pa iz vlastitog iskustva piše o problemima. Bilo bi idealno ga dobiti na maraton test. Ako se auti mogu tak dobiti zašto nebi mogao i jedan traktor da dokaže svoju kvalitetu. Samo da najdemo sponzora.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: FarmTrac

Evo nađite mi sponzora i pomozite mi da si kupim FT-a! Ne bojim se toga i volio bi biti prvi koji će ga pošteno testirati u eksplotaciji :)
Prilično sam siguran da bi se dobro pokazao!

Kaj je za nekakvoga milijunaša tajkuna tih 250.000 kn, a meni bi značilo jako puno :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Re: FarmTrac

Morali bi imati malo stručnije prodavače.
Ljudi na štandu nisu imali pojma o robi koju prodaju. Čak niti osnovne tehničke podatke.
Od takvih nebi kupil niti gumb za košulju :(
 

www.FARMTRAC.rs

Novi član
Tu od
7 Lip 2012
Poruka
20
Re: FarmTrac

da naravno:(hi): nije da nisu imali pojma, možda je stvar pristupa :(wasntme): kako bilo, ipak su si dali truda i prodali :icon_kidra:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: FarmTrac

I jel na kraju prodan Žuti 675 DT sa prednjim utovarivačem??
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Re: FarmTrac

Prije bi rekel da je cijena prodala traktor nego znanje prodavača.

No, kak bilo. Nije važno kakav je mačak, važno je da miše lovi. :)
 

www.FARMTRAC.rs

Novi član
Tu od
7 Lip 2012
Poruka
20
Re: FarmTrac

Imaš prav, lovi mišove :eek::
Traktor je traktor, nijanse su bitne, a ovde je sve tak prosto, da prostije ne može :eek:: tak da prodavači mogu i :(snooze):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Izgleda da onaj žuti Farmtrac s prednjim utovarivačem ipak nije prodan, eno ga oglas opet aktualan s akcijskom cijenom!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
A u čemu je kvaka da je tako jeftin.:icon_scratch:
 

Najnoviji postovi

Na vrh