• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmtrac

www.FARMTRAC.rs

Novi član
Tu od
7 Lip 2012
Poruka
20
Je, tako je !!! :)
jedva smo ga oprali poslije :-D

Ugledao je svjetlost dana...

Evo jedne nove slikice za sve forumaše. Molim komentirajte :(blush):
 

Prilozi

  • RE_20140918_9264.jpg
    RE_20140918_9264.jpg
    31.4 KB · Pregleda: 158

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,935
Eh, onaj snježni sajam je bil najljepši, svi su bili bijeli :icon_eyes:
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,531
Ja ne konzumiram prerađevine, ali roštilj morem pojesti.
Traktori, oni su meni svi isti. Vi razgledavajte, a ja i kolega Motohod se bumo častili i na vas mislili
A ja cu ova dva slabiča branit od Johabice pošto sam ja ipak muž i pol ako ne puše vjetar da me odnese:icon_fU::cool2::icon_kidra:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dečki,

dajte da se upoznamo i sjednemo na sljedećem Gudovcu, budemo par gemišta složili :icon_pidu:
pa budemo mal i traktore gledali :(wasntme):

E kad bi znal ko nam je ne forumu....pošto sam upoznal dio ekipe u Gudovcu prilikom pregovora oko traktora :)
Pozdravite Lacija :)
 

visler

Novi član
Tu od
20 Kol 2015
Poruka
3
Pozdrav ljudi hteo bih da vas pitam za savet da li mi je pametnije da uzmem nov Farmtrac 675dt ili polovan masej ferguson 4225?
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Koja je cijena 4225?
I da li mozete dobiti kakve subvencije na novi stroj?
 

visler

Novi član
Tu od
20 Kol 2015
Poruka
3
Ne nemogu da dobijem nikakve subvencije,mene u suštini interesuje nešto o tom Farmtrac 675dt i da li neko zna nešto o tom traktoru iz iskustva a cena 4225 je oko 17000e 2001 godiste je.






Hvala unapred
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Farmtrac ima Perkins motor i Carraro mjenjač. Ostalo je poljsko.
Za moj ukus ima premalo brzina (12+12).
 

xclub

Član
Tu od
16 Sij 2023
Poruka
60
Pozdrav ljudi, bio sam jučer na sajmu i zagledao se u Farmtrac FT 6050 4WD. U prilogu stavljam poslikanu tablu s informacijama, pa me zanima vaše mišljenje o tom traktoru, ima li stariijh vlasnika, iskustva?
 

Prilozi

  • Farmtrac.jpg
    Farmtrac.jpg
    67.7 KB · Pregleda: 57

Najnoviji postovi

Na vrh