• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Felge prednje za IMT 539

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
imam i ja dvije felge, bile su na prikolici i drugačije izgledaju nego prednje od 539, a glavčina i rupe štimaju gore na 539.......neznam za čega ti trebaju
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
imam i ja dvije felge, bile su na prikolici i drugačije izgledaju nego prednje od 539, a glavčina i rupe štimaju gore na 539.......neznam za čega ti trebaju

Treba za traktor naravno.Gore imam neke felge ali kada sam ga kupio bio je raširen i imao je neke čudne gume.Kada sam skinio te stare i postavio nove gume nikako ga ne mogu dovesti u pravac.Zovem majstora da vidi zašto je to tako i kaže on meni to nisu original felge od 539.Ove felge imaje 0,7mm mjerno od srca prema unutrašnjosti felge,a original nekih 1,2 i više mm, I sada ga j........
 
Na vrh