• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

fendt favorit 514c problem kvacilo

farmer1

Novi član
Tu od
7 Sij 2015
Poruka
6
Desava se da kad je traktor hladan bez ikakvih problema se salta ali kad se ugrije moram napumpat kvacilo da ga mogu presaltat...nemogu nigdje naci gdje se moze ozraciti i primjetio sam da mi je posuda od cilindra stalno puna kao da je negdje neka gumica probila pa mi vraca ulje u posudu...jel netko imao ovakav problem ili ako ima neki servis manual za taj traktor da nemoram napamet trazit i studirat kako funkcionira kvacilo...hvala
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
A jel ti cilindar dobar?Nije procurio?
Pogledaj ispod kabine s koje strane neznam tocno najvjerojatnije s desne,trebal bi biti odrzacnik,mozda je gumeni poklopac na njemu pa se nevidi.
Makar sumnjam da se bude odzracivanjem kaj rijesilo,moze se jos pogorsati da izgubis pritisak i nemozes vise dobiti kuplung ako negdje pusta ulje naveliko.
 
Posljednje uređivanje:

farmer1

Novi član
Tu od
7 Sij 2015
Poruka
6
Nije procurio cilindar..to sam mislio i ja ali je posuda stalno puna do cepa pa onda curi preko po cilindru i izgleda kao da je procurio
..naso sam gdje na desnoj strani vodi cijev od cilindra do nekog razvoda na mjenjacu i s njega jos idu neke cijevi dalje ali nema nista za ozracit tj. nemogu nac...i sad neznam ni kako ide dalje sistem kvacila kad on nema klasika primarni i sekundarni cilindar...sta odvaja motor od mjenjaca kad stisnes papucicu da se moze presaltat???
 

farmer1

Novi član
Tu od
7 Sij 2015
Poruka
6
Znam to sam i ja sve naso i nemogu nista skinit....nemogu vjerovat da je toliki problem naci kataloge dijelova ili manuale za traktore na netu...za aute je to puno bolje
 

Najnoviji postovi

Na vrh