• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt na gusjenicama...

R

Ratarko

Guest
Uuuups , kažu da je to fotomontaža , taj Fendt na postoji :!:
Jučer sam pronašao tu sliku na jednom forumu a danas vidim svi kažu da je to fejk :(
 
R

robert

Guest
u nekim novinama sam vidio nesto takvo kao fendt sa gusjenicama i 450ks..ovo mi sve izgleda normalno,ali se na prednjem hidruliku ispod vidi mutno i hauba se u pocetku sjaji,a u nastavku sjaja nema...zanci odlicna f-m. :!:
 
Z

zrine892

Guest
majko millla.....pa za taj fendbi morao prodati polovicu europu....hehehe....uuups pa jest fotomontaža....nemoguće da je tako dugacak motor a gusjenica maltene ispod kabine.....kad bi nesto prikvacio naprijed odma bi propinjao ostraga.....i pogledajte da hauba stoji malo ukoso spram traktor....fendt nema takve retrovizore....barem ovi novii
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
ZRINE
A pogledaj kako je ovom JD-u motor naprijed
Obrisan neispravan link.
 
Z

zrine892

Guest
hmmm...zanimljivo......ruzan m je.....ne volim johh deere.......
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
ma čista fotomontaža,, pogledaj lijevi blatobran
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ovo je izvan teme, ali Jure daj stavi neš slika o svojim traktorima jer nam je tema šumarstvo zapuštena.
 
P

pixa93

Guest
jebemu decki pa ko mi je opet sliko traktor na polju.hehehe
 
Na vrh