• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt serije 6 (610-611-612-614-615)

Josa

Član
Tu od
26 Ožu 2013
Poruka
78
Ima li tko iskustva sa ovom serijom,zanima me ima li razlike u kvaliteti a vezano za snagu traktora,nacuo sam da je ta serija od starijih linija najbolja,najkvalitetnija,bez obzira na snagu, a jednim djelom se i sam osvjedocio u to,pa me zanima jos misljenja,buduci da cu morati nabaviti jaci traktor a nekako mi je ta linija zapela za oko.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Fendt serije 6

Takvi Fendtovi se više nikad neče pravit :)
 
Posljednje uređivanje:

medo2903

Novi član
Tu od
7 Pro 2014
Poruka
8
Re: Fendt serije 6

ljudi da vam kazem iz prve ruke imao sam fendta 612 ls,120ks,takvo sta se neće nikad vise napravit jak kao medo i potrošnja super mala,nema takvog novog traktora da tako malo trosi,ako ko planira kupiti slobodno neka uzme nece se pokajati jer je to nepoderivo,sad imam 716 vario to je isto odlican traktor,ali nije to ni blizu toga starog favorita...nadam se da sam nekom bar malo pomogo u vezi ovih traktora iz 6 serije............pozzzzzzz
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Re: Fendt serije 6

Bili smo šanana i ja u austriji kod jednog proizvođača salate, lik ima nekih 120 hektara salate. Ono što smo primjetili jest da ima hrpu fendtova serije 6, nekih 5-6 komada. Svaki ima svoj priključak i ne otkopčava ga. To dovoljno govori, jer čovjek ima paruštine da boli glava, a drži te stare šestice. Ima naravno i novu devetku...
 

Josa

Član
Tu od
26 Ožu 2013
Poruka
78
Evo jedan nepoderivi

Ovaj je svjezije uvezen iz Njemacke
 

Prilozi

  • DSC_1993.jpg
    DSC_1993.jpg
    52.8 KB · Pregleda: 306
  • DSC_2129.jpg
    DSC_2129.jpg
    56 KB · Pregleda: 287
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Fendt serije 6

Molim pomoć.
Kakva su vam iskustva s Fendtom 612 LSA Turbomatik, model od 83. do 87. godine.
Koje su mu mane i na kaj treba obratiti pozornost prilkom kupnje?
Fala!
 

brajant

Novi član
Tu od
10 Stu 2023
Poruka
4
Zna li tko koja je podizna moć 611 LS Turbomatika? Ne mogu nigdje naći tehničke specifikacije
 

Najnoviji postovi

Na vrh