• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ferrari traktori

marijanm

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
34
dobar dan svima koji ovose razumiju zanima me stavio bi svom traktoricu instalaciju ali me zanima ovo dali mora na njemu biti REGLATORU ako mu se stavi ALTERNATOR
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
536
Kakva su vasa iskustva i misljenja o modelu Viper 40? Kao ovaj s oglasa. Usporedba sa AC?
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
536
Taj je, ali imam jednog takvog u ponudi, pa me zanima ima li tko iskustva i kako je s rez. dijelovima?
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
bcs i pasqali i ferrari...isti traktori u tri različite boje...italija ti nije daleko... 🤭
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Konstrukcijski su slabiji od ac a to ti i težina može potvrdit inace okej su jedan je u vrbniku al muku muci sa atomizerom od 200l...bez utega nista
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Ponekad se ti mali traktorčiči radili sve nekako blomaznije- snažnije. Sad sve marke malo stišču...Sve lično napraveno i upravo zato je moja priporuka, da se kakav snažnostni razred uzme stroj više, nego nekada, da se ne muči, a da si sigurniji.Nisu dijelovi tekom lomova za taljane povoljni. Jučer došao komšija do mene uzbunjen. Kod ore izgubijo kod Miccormicka stranjski španer kod hidravlike. Okasti dijo, kao jedna strana toplinga se izgubila. Samo za onu oku, na kojem je svornjak želidu imati preko 200eur. PA smo onda nešto u radioni kod mene izkenijali. PA da tekom silovanja potereš transmisijo, past če ti mrak na oči,kad tražiš dijelove. I još tražiš i čekaš naruđbo.
 
Na vrh