• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FIAT (FiatAgri) - općenito

Peky09

Novi član
Tu od
10 Tra 2024
Poruka
14
Ma nasel sam jos jednog tu blizu sebe,pa budem isel i tog pogledat.A vec ga slaze,a i daleko je od mene,tak da nemrem bit prisutan nikak.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Peky09

Novi član
Tu od
10 Tra 2024
Poruka
14
Nije bilo potrebe prisustvovati,jer je lik maknuo traktor s oglasa,i ne javlja se na pozive 😂 Izgleda da je kvar od "100€" bio sve samo ne od 100€. Bio sam danas kod covjeka blizu mene tu,i traktor je tip top,jedino na bos pumpi kapa nafta,to je rekao zamjeniti.Traktor suh ko barut,nije sminkan,nigdje mastan,pali ko mina,hidraulika dela ko urica.Samo je problem kaj covjek nece prodat traktor,tj pristao bi na prodaju ako proda Burgoina dvorednog,jer je pikirao New Hollanda 100-90 na marketu,pa mu fali love za nadoplatu.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Dobro da je tak završilo,bolje nego da si ga dopeljao sebi u dvorište pa rastavljaj...
Gledaj oglase i prati što se događa,dobri primjerci odu brzo,a loši se prodaju godinama.
 

Peky09

Novi član
Tu od
10 Tra 2024
Poruka
14
Najveci problem je kaj ih nema po oglasima.Ni ovaj nije na oglasu kaj sam iso danas gledat.Neda frajer ispod 15 hiljki,ja mu nudio odmah,bez cjenkanja,kaze nece,jer nema za Hollanda nadodat.Osim ak proda kombajn,pa ce ic Fiat u prodaju.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Peky09

Novi član
Tu od
10 Tra 2024
Poruka
14
Onaj 20,500? Neda frajer ispod 20,da ga milujes 😂
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,757
Da taj. To je blizu mene. Za te novce bi mogao imati bolje zadnje gume. Ove su skoro do kraja potrošene a nove su još 1200-1500 eura. Ovisi šta se uzima
 

Peky09

Novi član
Tu od
10 Tra 2024
Poruka
14
Ma sam nek ovaj proda Burgoina,i da ja uzmem Fiata 😂 Rzamisljam da misu uplatim 😂
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,757
A gle onaj drugi ti se možda neće javiti jer znam kak je kolega propustio prije par godina jako dobru rd. Nazivao čovjeka ovaj popizdio i nije mu htio više prodati. 100 ljudi, 100 čudi. Tko zna šta se dogodilo kod onog prvog.
 

Peky09

Novi član
Tu od
10 Tra 2024
Poruka
14
Ma rekao se javiti u petak,ja ga zvao 3-4 puta jucer da se dogovorimo kad da dodem pogledat.Na kraju ga nazvao sa zeninog,javio se,kaze frajer nije traktor na prodaju.Tak da mozda i bolje.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,683
@Peky09
Molim te nemoj stalno citirati prethodne poruke, već samo pri dnu stranice napiši svoj odgovor i stisni Odgovorite
1713724644293.png
 

Najnoviji postovi

Na vrh