• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FiatAgri serija 94 (60, 65, 72, 82, 88)

Tu od
15 Kol 2011
Poruka
70
Pozdrav forumasi. Zanimam se za ovaj traktor Šifra oglasa: 12282548 pa ako neko zna neso o traktoru ili vlasniku nek napise.
 

compy

Član
Tu od
4 Sij 2013
Poruka
209
To ovaj? http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-fiat-88-94-oglas-12282548

Mogu samo reći da lijepo izgleda... Sviđa mi se što ima široku kabinu,sa zadnjom ravnom šajbom.. Cijena je previsoka s obzirom da su sve 4 gume za mjenjanje (zadnje bi još i poslužile,ali prednje nisu ni isti model a i dimenzija nije ista koliko mi se čini). Prednji farovi su za mjenjanje, vidi se da su otišla sjenila (to je boljka seriji 94 i F-u). To je moje mišljenje, koliko se može vidjeti sa slika....
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
A i na oglasniku je već jako dugo,cca 2 godine,a to odmah smrdi.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Svakak previse para, i da su gume ok, imam takvi, al kabina mu nije siroka, u biti je jako uska, za jednog je ok, ali vec druga osoba nema kam, s lijeve i desne strane su ti ruckice i gubi se dosta mjesta.
A kak gogo veli, ovaj je vec dugo u oglasu, sad dal je samo cijena problem ilinje nesto ispod...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sjedio sam u tom traktoru, siromašan je kaj se tiće opreme, čak nema ni gramer sic, ima običan sic kak i ja na 565, sve ostalo se vidi na slikama, a cijena mu je pretjerana i to sam rekel čovjeu u lice, samo je šutio, zato ga do sad nije ni prodal, a ni nebude.
Realno, tu nema kaj koštati više od 80.000 kn, toliko smo mu mi nudili.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Tesko da ce ti ga netko dati za toliko, ja prvi nebi jer i starije serije fiata te konjaze drze cijenu i mozes se slikat, cinjenica je da ne vrijedi vise od 80 soma s tim gumama, ali zakon ponude i potraznje odradi svoje. Isto ti i sa zekanima, skupi su ko suho zlato, a realno ne vrijede toliko.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A gle, nemora ga on dati ni meni ni nikome za te pare, ali nebude ga nigda ni prodal, neje takvo vreme da se ljudi budu razbacivali s novcima, ko ima bude kupil novo, a ko nema, nema.

Em znamo i ti i ja da ga nije on platil bog zna kakve novce tam gde ga je kupoval :)
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Prijelazni modeli s fiata na new holland, u biti ti je to jako slican traktor onom 88-94, ne los, pitanje je u kojem stanju je, al to pogledas kad kupujes. U svakom slucaju, bolje se isplati za te novce uzet noviji i malo jaci traktor.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma ti TL-ovi su ti ista serija 94.

Stigao je nedavno jedan u selo TL70, traktor je mehanički potpuno jednak kao i kumov 65-94 samo je upakiran u malo noviju limariju, znači ljepše je dizajniran.

Mada su meni stariji ljepši, jedino je na TL-u bolja kabina, veča i preglednija
 
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
70
Pozdrav forumaši.
Dali netko zna kako se kalibrira brzinomjer na fiatu 88-94,onaj digitalni sa desne strane šta pokazuje brzinu kretanja i obrtaje kardana.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Baš fora, malo se bi čovek pomotal ispočetka dok to sve ne skuži, al to je i rad na visini🙂
Ideš u rikvec, a ustvari ideš napred i obrnuto.
 

Najnoviji postovi

Na vrh