• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Firemanpeter

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Eto tu sam, ali nisam svaki dan pa...
A jesam se otriznija :(nod): a nisam se ni napijo baš nešto :(angel):nisam abstinirao to je istina ali nije bilo ništa strašno.
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema,,,nači prvlada je razum....:(giggle):,Ma nema greške,,nego kad češ u moje krajeve,dali se i ove godine vidimo,...:(nerd):
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Za sad još neznam kako če biti, možda u 9. mjesecu, ali kako več rečeno ne znam. :icon_scratch: Ako bude prilika, da sam u blizini tebe, vidimo se. :icon_wink:
 
B

BAGERISTA

Guest
Veliko fala,,na poklonu,,a još veče na posijeti,..:icon_razz::icon_razz:
Sretan put za nazad,i nadam se da čemo se uskoro vidit i na tvojem pragu,ako bude sve po planu dolazim negdje polovinom 11 mijeseca........:(mm):

Ža mi je ča si doša ovako,a ni dočeka nisam kako treba jednostavno z dela,i evo sad završija sa stokom..ali nekako čemo nadoknadit..
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Nema na čemu, pokloni su samo sitnice, pored toga ljepo si mi sve uzvratijo, hvala za vse. Bilo mi je ugodno kod tebe.

Kako več rečeno, ako ideš za Ljubljanu moja su ti vrata otvorena pa si dobrodošao.
Znam da si došal upravo iz posla a ja več na tvoja vrata, nisi niti imao vremena da u miru pojedeš, isprika zato.

Koju riječ ču napisat kad stignem kuči, ovako sad preko telefona samo pišem na na brzinu. Pozdrav do tad.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav Bagerista, eto ja sam stigao sretno kuči, put je bio ugodan znači sve 5! Želim napisati koju rijec o tvojim mašinama pa ču to i napraviti ali u tvojoj temi jer to tak i spada. Zadovoljstvo mi je bilo da smo se sreli opet. Ljepi pozrav vama u Puli!

PS
Vino ti je prva liga a rakiju još moram probat ali več i za nju znam da je odlična! :smile:
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i tebi i tvojima,,,,ža mi je čqa nema slik,,,ali eto bit če još prilika,,...

Ako bude sve kako treba,nadam se da čemo se uskoro vidit,...
 
B

BAGERISTA

Guest
E ,,imat ču par pitanja za tebe,,nešto me brine,(oko nekih razvodnika,,Pošalji mi broj molim te ,,,na PP )
 

Najnoviji postovi

Na vrh