• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Firemanpeter

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Hvala ti prijatelju za ovaj komad koji mi je stvarno dobar :)
Pre neki dan smo se malo poveselili i tako u jednoj konobi ja upravo ovaj komad potražim na YT i pustim ga da nam svira :lol:. Koja slučajnost pa da si se i ti skoro u isto vreme setijo tog komada i mene.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Lep pozdrav na gorensko.Peter tudi jaz sem malo usekan na tele naše tomote. Tudi moj večinoma počiva,samo denar mečem nanj za razne prčkarije.toda vseeno to mi je v veseljeali kot pravijo za dušo.Jaz sem malo starejši od tebe tik pred abrah.Drugače sem avtomehanik.Sem pa tudi jaz gasilec samo v PGD Šm Sap. Sedaj nisem več toliko aktiven.Leta nazaj sem bil tako da sem opravil tudi sodniški izpit.Na forumu sem izvedel veliko o tebi in Bateku.On je iz ivančne samo poznam ga pa ne,mogoče enkrat ga spoznam ali pa tebe.Za enkrat dovolj.L .P.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Lepo da si se oglasil tukaj!
Usekan gor ali dol, to je pač za hobi, za dušo. Imaš pač nekaj svojega kar te veseli. To je neprecenljivo za ostalo poskrbi mastercard :rolfer::rolfer:

Tukaj smo potem že trije gasilci, tudi Batek je :). Ja, z njim sva se že večkrat srečala, no saj Slovenija je majhna tako da je vse mogoče. Mogoče se kje tudi midva.

Pohvale pa za tvojega Tomota, lepo si ga zrihtal. Se vidi da si od foha. :D
Sedaj sem gledal slike v tvojem albumu. Vidim da je prav vse super porihtano- traktor, prikolica, motokultivator...
Vidim tudi da imaš enak vrtalni stroj (Jet) kot jaz. Ali ti dobro služi?

Lep pozdrav v Šmarje Sap.
 
Posljednje uređivanje:

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Pozdravljen Peter.Glede JETa da ti odgovorim(kolkr dnarja tolk muske),realno pa za mizarstvo in podobno ok.Ko je pa treba železo npr. fi 20 sveder in več se pa vidi da mu manjka robusnosti.Od vibracij popušča vse,drugače pa za hoby je dober. Tomo ti je v super stanju. Všeč mi je ker je pedantno renoviran v originalno stanje+odlične dodelave v glavnem enkraten.Danes sem dobil iskreno sporočilo iz JEZ.... in se mu tudi tukaj zahvaljujem zanj. L.P
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Vse drži kar si rekel glede JETa. Mogoče bi bilo bolje stroj imeti na krajšem stebru, zagotovo bi se izboljšalo glede vibracij. Sicer pa za ta denar kar dober, ni profi ampak za doma pa OK.
Vidim da si kontaktiral z legendo :D.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Da malo oživim temu.
Snijega ove godine ko u priči:

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
Posljednje uređivanje:

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ovaj jedva čeka na prolječe :(wasntme):

picture.php


A ja još teže
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
neznam jel to do mene ali ja ništa ne vidim...:icon_scratch:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
da,bendžo je na njoj...
ja sam primjetio da već par dana imam i na jubitu problema,neka videa ne mogu pogledati...:icon_scratch:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
ne ide ni preko mozille ni explorera...:icon_scratch:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
sad baš gledam preko chrome-a i isto ništa,zanimljivo....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
sve ok ali ona mislim 15 po redu slikica je najbolja,samo koji je ono položaj dame na slici:icon_eyes::icon_eyes:,napad ili obrana:icon_weed::icon_weed:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
petre jel ti to imaš i neku zamjenu ono s lijeve strane?

Ma nije zamjena. Ta je makina od brata. Ne bi imal ništa protiv da je moja ali ne kao zamjena nego kao paralela.:(hi):

sve ok ali ona mislim 15 po redu slikica je najbolja,samo koji je ono položaj dame na slici,napad ili obrana:icon_weed:

Tebi se dopada ova:

picture.php


Izsjeko sam je iz jednog videa. Dopala mi se u ovom popoložaju
A dali je to napad ili obrana ? Upotrebi svoju maštu za što je ovaj položaj dobar :icon_rofl:

Ne spominji snijeg, opet pada
Nisi ga valjda u kuću upeljao, da ga možeš gledati kad se ne možeš voziti? :icon_lol:

Je je, u kuči je :icon_rofl:. Ali ne u stanu nego u podrumu.
I da, gledam ga ponekad :icon_eyes: .

Pozdrav Petre!
Ni ja ništa nevidim...:icon_scratch:

Pozdrav druže!
Ne vidiš?? Pa jes otvorijo oči?? :icon_rofl:

OK, šalim se, izvini! A neznam što se to događa, nešto to blokira???? A več je jednom tako bilo. Možda če se to popraviti samo od sebe, nemam pojma. :icon_e_geek:
 

Najnoviji postovi

Na vrh