• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Firemanpeter

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Htijo sam iskoristit ugodno vrijeme pa se išlo sa motorom jer če uskoro sezona proči.
A ti po zadnjem kotaču i to sa ženom zajedno :supris: jao jao, dobro da nije bilo ono: "nismo znali" :mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Htijo sam iskoristit ugodno vrijeme pa se išlo sa motorom jer če uskoro sezona proči.
A ti po zadnjem kotaču i to sa ženom zajedno :supris: jao jao, dobro da nije bilo ono: "nismo znali" :mrgreen:

kaže ona meni nakon puta u Lisabon, da moram jednom probat kako avion zaljepi u sjedalo kad ubrzava...

e, a reko ti moraš jednom probat kako motor od 139 konja skida sa sjedala :rolfer:

nisam ja divljak, samo sam joj malo demonstriral, ni 5 metara nismo prešli na zadnjem... kad smo prizemljili, dočekala me šaka u rebra :rolfer:
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Zavidim Vam na ovim iskustvima s motorima....i ja sam imao planove no zbog ovih lopovskih vladajućih majmuna i mojih krasnih šefova koji su mi uzeli svaku nadu u bolje sutra bit ću sretan ako ću moći preživljavati,tako da sad san o motoru postaje zaista samo san....i morat ću to odgodit za jedno 10,20,40 godina....
Banda lopovska.....(ne vi:rolleyess: nego naši bajni rukovodioci ove jadne zemlje)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
meni tata nije mogal kupit makinu od motora,
evo, nakon 30 godina, priuštio sam si to...
kupili ga ja i žena vlastitim novcima, od vlastitog rada...

nema većega gušta nego kad se zajedno zaputimo na neku turu!!

tomo ne gubi nadu, možda uskoro dođu kakvi lopovi na vlast, koji će i koju mrvicu narodu dat...
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
meni tata nije mogal kupit makinu od motora,
evo, nakon 30 godina, priuštio sam si to...
kupili ga ja i žena vlastitim novcima, od vlastitog rada...

nema većega gušta nego kad se zajedno zaputimo na neku turu!!

tomo ne gubi nadu, možda uskoro dođu kakvi lopovi na vlast, koji će i koju mrvicu narodu dat...

Nisam ni reko da je kome tata kupil....znam da je tu nekih ljudi koji su sviojim rukama došli do svega...među njima i ti....

ali kaj se tiče lopova,one će uvijek samo sebi guzice gledat,a nas ko j....
a onaj tko želi raditi nema gdje...i ako se i nađe nešto onda je to kod kakvih smradova kao kod kojih ja radim za milostinju
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Nisam ni reko da je kome tata kupil....znam da je tu nekih ljudi koji su sviojim rukama došli do svega...među njima i ti....

ali kaj se tiče lopova,one će uvijek samo sebi guzice gledat,a nas ko j....
a onaj tko želi raditi nema gdje...i ako se i nađe nešto onda je to kod kakvih smradova kao kod kojih ja radim za milostinju

pa nisi reko, niti sam ja sugeriral da si reko, nego samo hoću dočarat
gušt kad si sam nešto priskrbiš i uživaš u tome...

to je ono kaj smo peter i ja izveli, i držimo fige da i tebi uspije kaj prije!! :partyman:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Htijo sam iskoristit ugodno vrijeme pa se išlo sa motorom jer če uskoro sezona proči.
A ti po zadnjem kotaču i to sa ženom zajedno :supris: jao jao, dobro da nije bilo ono: "nismo znali" :mrgreen:

Lep pozdrav v Slovenijo!
Svaka cast na moto turama, gledam i jecam sto ne mogu tako..
Svaki slobodan vikend ovog ljeta je bio put na more, ali nazalost autom. Mozda se jos ukaze prilike za kakvu turu, samo da bude suho i preko 15 stupnjeva..
Pozdrav i bageristi, ma gdje bio..
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
264
Poziramo ispred njegove makine, sređene u nulu. Stvarno traktor i pol.
I za tebe ga nije htio upaliti? :shock:
Sve mi se više čini da taj Fiat uopće ne može upaliti :lol:
I još pored moje makine :D
I tako obala riješena, Istra isto... znači sljedeći izlet u kontinentalnu Hrvatsku, preporučam GP Bregana, da odmah prilikom ulaska u HR imaš dobrodošlicu ;)
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Tomo420
Svakome se želja nekad ostvari samo ako je dovoljno velika. Kod mene su uvijek bile neke druge stvari na spisku da se kupuju, nikad neki jači motor na spisku. Istina da se imalo više Tomosa, Yamahu cross ali makina je nešto drugo. Ali kako je več Josa reko nakon 30 godina. Vidiš, kod mene je morala doči 40a godina.
A istina, vremena danas nisu najbolja, ja se samo nadam da zadržim ono što imam jer se za tog BMW moralo dosta požara pogasit, dosta prometnih nesreča riješit... da se došlo do njega.

Pozdrav Markec!
Kad čitam tvoje riječi mislim da si ipak imao sreče pošto si svaki vikend mogal oči na more. Imaš sad još prilike da ideš sa motorom. Istra je još dosta topla tako da možeš još iskoristiti. Hvala na pozdravima.

Josa
Ti si mislim da najviše koristil svoju makinu jer si od željeza :D, tebi mraz ne može ništa. Ti letiš sa motorom nije bitnop kolko je stupnjeva :D

Čiko
Nije da Bagerista nebi htijo upalit makinu Agrija, nego nije bilo potrebe, kad ga vidiš nema sumnje da mu nešto ne radi kako treba.
Prepuručuješ mi kontinentalnu Hrvatsku za izlet. Bio sam ove godine sa motorom 3 puta u HR. Dva put more a jedan put kontinentalna HR :D. Mislim da sam za ovu godinu plan napravijo 100% a za sledeču još se nezna kako če bit, očeju bit uslovi težko je sad planirat. Kako god bilo, ako bu se išlo preko Bregane iskorističu tvoju dobrodošlicu :D i svakako hvala na pozivu.
 
Posljednje uređivanje:

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
E pogledajte, moralo se i gasiti, nema odmora. :D

579833_4244258397097_1800119112_n.jpg


303856_4241838736607_65935423_n.jpg
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Nadam se Petre da ces sledece godine upaliti ljutu makinu i uputiti na duzi put.:D
Pozdrav!!!
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav Gvozdeni, ljepo da si se javil :)
Ko zna što če bit sledeče godine, sve je moguče a možda i nije, ko zna. Nadajmo se na najbolje pa da bude koja tura :).
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehe, imam jednobojne tamno plave skijaške hlače, planinarske čizme...
uvijek nosim potkapu ispod kacige...
da je vani -10 nema zime na motoru... :)

i onda samo polako, osim na ravnim djelovima, hahaha

ja se nadam da bi na godinu žena i ja jedan vikend posjetili, i prespavali u hotelu u tvom kraju...
htio bih obići one planinske ceste, stalno maštam o tome!

nadam se da češ nam moć bit vodič :)
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
E dobar si da i kod 10 ispod nule sjedneš na makinu.
Budem ja tebi vodič ak bude tebi takva želja, dogovorit čemo sve to.
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
E pogledajte, moralo se i gasiti, nema odmora. :D

579833_4244258397097_1800119112_n.jpg


303856_4241838736607_65935423_n.jpg

Prijatelju moj ti na godišnjem pa moraš gasit a takav ti je naš posao vatrogasaca.

ja sam ti isto takav čim vidim negdje da se gasi moram stati vidjeti ili pomoći nemogu jednostavno proći pokraj da ne stanem.

a dobar unimog za šumske požare, nadgradnja Zigler. Kad smo ovog ljeta bili na onom velikom požaru kod Selca i Crikvenice u mom sektoru su bila dva takva jer je teren bio jako zahtjevan a kamo se popnu sve i preko kakvog kamenja prejaše.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav prijatelju i hvala ti što mi temu ponovo vračaš među one koje žive :).

A da, mora se stati pa da se vidi o čemu se radi i svakako da se pruži pomoč ako je ta potrebna. Pored toga volim da se upoznam sa vatrogascima gde god idem.
Naravno oni su me pozvali da navratim kod njih u vatrogasni dom, a ja sam se rado odazval.

20221626.jpg


20221625.jpg


A što se Unimoga tiče, stroj i pol ja sam oduševljan nad njima. U našem vatrogasnom domu, u voznom parku on je jedina stvar koja nam nedostaje. Imamo vozila kakva možeš samo poželjeti ali Unimoga nema. Več smo raspravljali o njemu ali za sad nema izgleda da se popuni ta rupa u parku.
Želimo ga imat jer znamo kako je to dobar stroj ali... zna se gde je problem.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
264
a dobar unimog za šumske požare, nadgradnja Zigler. Kad smo ovog ljeta bili na onom velikom požaru kod Selca i Crikvenice u mom sektoru su bila dva takva jer je teren bio jako zahtjevan a kamo se popnu sve i preko kakvog kamenja prejaše.
A kako bi tek Zetros išao ;)

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=xJTlqtFTr2E&feature=related[/YT]
A što se Unimoga tiče, stroj i pol ja sam oduševljan nad njima.
Koji Unimog, ima ih više modela :scratch
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Dobar ovaj Zetros :D.
A koji model unimoga mislim? Bilo koji, meni svi odgovaraju :D samo da je pozadi vatrogasna nadogradnja.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ovakav bi mi sasvim odgovarao

5549883090_e492a594cf_o.jpg


Imate i vi kojeg Zetrosa ;)

5370134475_ab8492c644_b.jpg


5546241993_a9935b5e30_b.jpg


zetros-feuerwehr-titel-schmaler.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Dobarrrrrrrrrrrrr Zetros ,iako je unimog kraći i puno bolji za šumske požare jer je puno manjih gabarita pa se može proći svakamo snjim a po šumi uvjek usko.
 

Najnoviji postovi

Na vrh