• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Firemanpeter

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Peter, jel one to tebi pjevaju??:partyman:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=5dgThyDyNG0[/YT]
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
peter to sam ja tebi poželio sreću s onim pjevaljkama:gitarist::gitarist:a neb se ni ja ljutio kad bi me zapale:lol::lol:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
He he :lol:, dobre su ove Navihanke. Čak i moja mala koja ima 3,5 godine voli ovaj komad. Kad ona to želi slušat onda se to vrti najmanje 5 puta :lol:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
dobre su one i imaju dobre pjesme al koncerti su im čisti playback...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
E može bit kako kažeš. Neznam jih ja tako dobro.

ma ni ja,bio sam samo na jednom koncertu pa vidio da je playback...
a i skuži se,jbt pa nemreš tako skakati po pozornici i svirati :p
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
jbg ........a ko danas nepjeva na plejbek:supz::supz:samo se uvijaju i pokazuju tjelo konda sam došao na striptiz a ne na koncert:rolleyess::rolleyess:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
:rolfer:dobro rečeno!
A bitno je da pjevačice dobro izgledaju i da nešto (više) pokažu. A dobro je da i znaju pjevat :rolfer:
To mislim ama baš za sve, ne samo za Navihanke, takva su nam danas vremena.
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
tako je to,izgled ambalaže privlači kupca,a što je unutra...može bit dobro a i nemora,bitno da prolazi :lol:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
e puno hvala na pozdravu i pozdrav prijatelju BAGERU i naravno Peter pozfrav i tebi:supz:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Hvala tomo 522

Da malo oživim temu.
Obišao sam meni dragog nekadašnjeg člana ovog foruma. Mnogi od vas se ga sječate po njegovoj najobširnijoj temi u temi predstavi se a to je Bagerista

Poziramo ispred njegove makine, sređene u nulu. Stvarno traktor i pol.

20076841.jpg


I još pored moje makine :D

20076840.jpg
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ajmeeee, šteta kaj si bil sa motorom,
ova sotona bi te natankala više nego kaj možeš popit :partyman::rolfer::rolfer:

vidim, bit će ti ovo jedan od najboljih ljetovanja :) :supz:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ajde priznaj Petre dali je Bagi probao đir na tvojoj Bembari,dobra ti motorčina ali onaj Bagijev Fiat je sigurniji za vožnju :weedman::weedman::weedman:,uglavnom ljepo što se nalazi forumska ekipa iako nam kolege nema on line:prayer::prayer:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Josa, nema alkohola na motoru, može te on izbacit iz sebe i bez alkota 8)
A dobro, probalo se samo jedan deci Bagerovog vina jer mu je odlično. Inače ljepo je bilo ljetovanje, prebrzo prošlo. Plus toga obišlo se prijatelja, napravilo se neke ture sa motorom, nezaboravno i neprecjenljivo za ostalo je treba imat mastercard :mrgreen:. Da je na njemu još nekoliko nula iz siče ostal bi još malo u Vašoj lipi.

Ajkula
Bageru se dopala moja pila, još više njegovoj djeci. I da, ljepo je da smo se našli, popričali...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Josa, nema alkohola na motoru, može te on izbacit iz sebe i bez alkota 8)
A dobro, probalo se samo jedan deci Bagerovog vina jer mu je odlično. Inače ljepo je bilo ljetovanje, prebrzo prošlo.

pa zato sam i rekal, jer mu je vino odlično, da ŠTETA kaj si bil sa motorom, bilo bi bolje da te žena vozila autom :twisted:

provozali se na Pagu ja i žena na zadnjem kotaču, ne moraš mi ni govorit kako veliki motori izbacuju :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh