• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Firemanpeter

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
bem ti obaveze...da bar nisam morao ići nikamo još bi se više pogostili....svakom sekundom mi je sve više žao.....ali popraviti ćemo nadam se sve to....drago mi je bilo upoznati te....lijepo je što nas ovaj forum spaja bez obzira na udaljenosti....:supz:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
onaj ogromni bmw izgleda tako malo kad mu se Aco uvali u sedlo... :)
bravo dečki!!
vidim Petre da si nabacio malo veču turu, nekih 200km u jednom smijeru od Jasenica do Ace?
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
bem ti obaveze...da bar nisam morao ići nikamo još bi se više pogostili....svakom sekundom mi je sve više žao.....ali popraviti ćemo nadam se sve to....drago mi je bilo upoznati te....lijepo je što nas ovaj forum spaja bez obzira na udaljenosti....:supz:

Ajde nema sekirancije sad, trebaš biti zadovoljan da smo uspjeli onoliko kolko jesmo :D. Ja sam zadovoljan sa jučerašnjim danom, više nego zadovoljan.

Forum spaja, to je sigurno. Sa njim su otvorene nove mogučnosti.

Josix
Aco je veliki pa mu je moj GS taman, lako bi on savladao i neku veču makinu. Na primer GS 1200 :)
Kad ja stanem pored Aca, ohoho, on je za dva mene :?
A tura je bila super, kroz Kočevje, oko 380 km kompletna tura. Sa Acom smo se sreli na granici pa me onda vodijo kroz labirint (čitaj kroz neka mala sela) puteva do njegove kuče. To ti je neki prečac pa je put krači. Da nemam GPS nikad nebi uspijo doči sam nazad :lol:. Več na polazku od njegove kuče ja ti gledam na displej GPSa umesto da razmišljam kud da idem. Naravno pošto put ispred kuče nije u karti ja ti odmah pogriješim. Ali onda posle popravka smjeri sve je dalje išlo gladko. Ali kažem ti, put kroz ta sela je pravi labirint pa ti je navigacija super stvar.
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Danas sam posjetijo mog prijatelja vatrogasca Aca93. Prvo, moram se zahvalit njemu i njegovoj familiji koji su me jako ljepo primili i predivno ugostili. Inače Aco živi sa prijatnom familijom na jako ljepom mjestu, na imanju kojeg možeš samo poželjeti. Odmah se može primjetiti da je Aco radan čovjek koji neda mira sam sebi pa je zbog toga uvjek u poslu. Mlad je on ali razmišlja kao neko ko ima puno iskustva a i volje za rad. Možeš mu se nadiviti koliko on još planova ima za koje ja ne sumnjam da če ih ustvariti. Zato mu želim da bude zdrav jer mi izgleda da če se za sve ostalo sam pobrinuti.

U ovoj prilici Aco se pobrinuo i oko toga da se sretnem i sa ostalim forumašima u njegovoj okolini a to je Tomo420 i Tuaregr10.

Usput smo se Aco i ja zaustavili kod Tomo420 gde smo pogledali (naravno što bi drugo nego) njegov TV-420, popili, posjedjeli i popričali. Vreme je brzo letilo a Tomo420 imao je obaveze pa smo ga možda i predugo zadržali. Hvala Tomo420 za sve, bilo mi je prijatno kod tebe. Jedino mi je žao da se nismo sjetili da se slikamo ali ne brini, ja nosim sliku u glavi :D.

U blizini Aca živi i naš forumaš Tuaregr10 sa kojim smo se isto sreli. Sa njim je bio i njegov brat koji voli čitat forum ali za sad još ne piše. Tuaregr, metni mu olovku u ruke pa nek piše jer je inače dobar sugovornik pa mislim da bi bilo dobar i drag forumaš. :mrgreen:
Ukratko rečeno, bili ste mi super društvo i drago mi je da smo se sreli, popili, popričali... Hvala vam za prijatno vreme koje sam proveo sa vama :D.

Eto toliko o današnjem danu koji mi je prebrzo prošao.

PS
Bit če i koja slika o tome :D

pozdrav prijatelju !

hvala ti na posjeti u moj skromni dom bio sam počašćen tvojim dolaskom i hvala na orginalnim poklonima.mali je išao na spavanje sa onim gasilskim kamijonom nepušta ga od jučer kako si mu ga donijo a ima ih nekoliko sličnih al onaj mu je poseban.

oko imanja jednog i drugog bi se još puno toga dalo napraviti al treba vremena a posla drugog je puno pa se nestigne.

samo zdravlja a sve će se stići šta je zacrtano.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Moram ti reči da ti je sine ko dijamant u familiji. Inače kad se je on motao tamo oko mene, kad smo sjedeli za stolom, imao sam osječaj ko da mi na taj način želi iskazat zahvalnost za tu igračku :D. Tako da uzvratijo mi on sve baš dobro :D.

oko imanja jednog i drugog bi se još puno toga dalo napraviti al treba vremena a posla drugog je puno pa se nestigne.
samo zdravlja a sve će se stići šta je zacrtano.

Sve češ ti stiči, ne brini i nek ti se ne žuri previše pa da se ne potrošiš previše. I u radu treba imat pametnu mjeru pa če tako bit i zdravlja.
Pozdravi tvoje još jednom u moje ime.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav Gvozdeni!
Hvala za veliki plus :D isto i za javljanje jer sam več malo sumnjao da te nema na forumu a vidim da si ipak tu.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
He he, TOMOSaki, Automatic :D Nešto slično, samo stariji model Automatica je bio moj prvi moped.
Tvoj im izgleda uredno održavan tako da sve pohvale.
Tomosi su ti dobri temelji za kasnije, za neku jaču pilu. Na njima dobiješ prva iskustva što su zapravo vozila na dva kotača. Onda se prevrneš sa nijma nekih 10 do 20 puta i eto iskustva da dalje :lol:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,066
A to ga ja ribam i čistim ko bi reko da ima ravno 30 godina hehe,imam doma i ATX-a njega sad pripremam...a ja sam se do sada samo 2 puta prevrnuo :p a vozim ga več uhuu...dosta
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
E pa bitče da ti je dobar ATX, taman za dečka poput tebe. Ako si samo dva put pao onda si nad standardni vozač :mrgreen:. Ja sam ti imal nekad Automatic, APN 6, BT 50 i Electronic 90. Iz onih dana mi je ostao APN 6- 85 godište, još on radi bez problema. U mojoj Tomos karieri bilo je nešto tog padanja, sigurno tih rečenih 20 (možda i više) ali ništa ozbiljno. Da dodam da ta Tomos kariera nije bila tako kratka pa se nakupilo toga a isto i iskustva :rolfer:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,066
Ma pazi kod mene su relativno dobre ceste ja imam dobre kocnice,a i preso sam vec koji kilometar s njime pa znam kak dise,nikada se nisam nesto ozbiljno razbio,oba puta sam proklizio,zato i imam novu rucku gasa zadnju sam razbio... :p a da ATX je pravi...mini kroser :D
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
He he, TOMOSaki, Automatic :D Nešto slično, samo stariji model Automatica je bio moj prvi moped.
Tvoj im izgleda uredno održavan tako da sve pohvale.
Tomosi su ti dobri temelji za kasnije, za neku jaču pilu. Na njima dobiješ prva iskustva što su zapravo vozila na dva kotača. Onda se prevrneš sa nijma nekih 10 do 20 puta i eto iskustva da dalje :lol:
Kod nas se taj prizvod zove PROBLEMATIK ;)
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Tu sam ja, pratim citam, ne brini ovo drustvo necu ostaviti! Samo u zadnje vreme sve stoji. Kise nema vec duze a napolju je 40+ , necu imati nista sto sam posio.
Veliki pozdrav!!!
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Kod nas se taj prizvod zove PROBLEMATIK ;)

Nije tako samo kod vas, i mi smo ga tako nekad zvali a neznam dal ga još dan danas tako zovu.

Gvozdeni
I kod nas se žale da bi trebalo nešto kiše. Zemlja je več popucala.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,415
Pošto se več fino otoplilo, kad sunce ljepo grije počelo se i malo voziti sa dva kotača. Eto jedne slike mog motora pošto do sad nemam ni jedne u mojoj temi.

picture.php

lijepi motorič petre kolko si ga platio ako se smije znat ??
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Vidim da je izbijo veliki požar, isto vidim da je izbijo u noči. Vjerovatno tad tvornica ne radi pa se kasno i doznalo za požar pa zbog toga i javilo kasno kad je požar več izbijo vani. A tu je bio i proizvod koji jako gori. To su samo moje predpostavke posle videnih slika, a nemora da je tako bilo. Tako mi zbog svega toga izgleda da je šteta velika ali ipak se vidi da se nešto i spasilo pa da su neki objekti po slikama sudeči netaknuti. Tako mislim da su vatrogasci ipak dobro odradili svoj posao.

Znaš kako je, na svake tolko dođe koji veliki požar zbog okolnosti koje utjicaju na sam požar, širenja požara, javljanju... Puno je onih malih koji bi mogli narasti u velikog ali za te se ne čuje jer su male štete. Hoču reči da se u brzom otkrivenim požarima pa brzom pozivu vatrogascima i brzo rješi pa pogasi. I tih je puno više od onih katastrofalnih, na sreču.

Hvala na slikama!
 

Najnoviji postovi

Na vrh