• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Firemanpeter

G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav prijatelju firemanpeter! ...

., lip pozdrav svim forumašima ki pišedu ili navratidu na ve stranice o našem firemanpeter-u!., čitam, gledam, uživam u voj predivnoj lipoti - divoti voga kraja Petrovog zavičaja! ...

., priroda je predivna i u mojoj Liki!, ja svaki slobodan trenutak od urbanizma i gužve bižim u prirodu, jednostavno uživam.- ...

Petre!, slikice za pet plus., moj rešpekt! ...
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Hvala prijatelju Grof!
Istina što kažeš, priroda smiri čovjeka ako zna uživat u njoj. Svi mi pomalo bježimo od asfalta i betona da malo odmorimo oči i glavu. Vjerujem ti da je Lika ljepa i da ima puno toga za vidjeti.

Pozdrav tebi i tvojima!


oho, e, pa moja se vozi sa mnom, kaj tvoja neće? :confused:

sa Akrapotom će močnije zvučat, pa će se curice okretat za mnom :rolfer:

Moja kaže da mora barem jedan da bude pametan u familiji :rolleyess: .
A vidiš i sam kako ti je tvoja rekla. Da če se vozit sa tobom ako kupiš skuter, a sa drugim motorom...

Ja primečujem da se neke več okrenu za mnom, a nemam Akrapota. Dobro je to, mogu uštedit te pare kolko on košta :lol:.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,167
Moja kaže da mora barem jedan da bude pametan u familiji :rolleyess: .
A vidiš i sam kako ti je tvoja rekla. Da če se vozit sa tobom ako kupiš skuter, a sa drugim motorom...

Ja primečujem da se neke več okrenu za mnom, a nemam Akrapota. Dobro je to, mogu uštedit te pare kolko on košta :lol:.

sva sreča pa ne kuži kaj je to 500ccm, al zato dobim u rebra čim počne malo jaće puhat oko 100 na sat :lol:

e vidiš, ovu lovu kaj sam ja uštedil na kupnji skutera umjesto skupe makine poput bmw-a, sad bum malo još uložil u dodatnu opremu :mrgreen:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
e vidiš, ovu lovu kaj sam ja uštedil na kupnji skutera umjesto skupe makine poput bmw-a, sad bum malo još uložil u dodatnu opremu :mrgreen:

I opet neče to bit BMW :mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,167
al će imat dodatnu opremu, a i kotrljat će se :mrgreen:

jedan prijatelj ima onaj ne znam jel to R1200, ima oklop, cestovni BMW,
sa dva ogromna cilindra kaj štrlje na stranu....
ima kardan
bočne kofere, takve je policija imala, mislim daih još uvijek imaju, samo nove modele...

vele mi dečki da im je svaki trošio ulje, ali da je nepoderiv...
valjda zbog boxer motora troši ulje?
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
al će imat dodatnu opremu, a i kotrljat će se :mrgreen:

jedan prijatelj ima onaj ne znam jel to R1200, ima oklop, cestovni BMW,
sa dva ogromna cilindra kaj štrlje na stranu....
ima kardan
bočne kofere, takve je policija imala, mislim daih još uvijek imaju, samo nove modele...

vele mi dečki da im je svaki trošio ulje, ali da je nepoderiv...
valjda zbog boxer motora troši ulje?

Pozdrav Peter i Josa..

Taj BMW o kojem pričaš sa 1200 ccm je doslovno san snova..:gitarist:
Ovi policijski do prije par godina su oko 800 ccm, plus minus.
Predlani su nabavili nekaj novih i malo jače kubikaže. Bio me kod petrolove pumpe na ulazu u Karlovac zaustavio murjak, pa smo malo komentirali te policijske..
Mislim da troši ulje zbog režima rada, a koliko ga troši je pitanje..
Ako je radio samo po gradu, više se i grijao, a to je ubojstvo za toliki motor. Tu su i špaliri, nagla ubrzanja i sl.. Vjerujem da zbog toga.
Amerikanci su prihvatili BMW za njihovu murju baš iz tih razloga što su se njihovi Harleyi previše grijali zbog režima rada i bilo im je preskupo to održavati. Bitno je i kakvo hlađenje ima.:|
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,167
jednoga dana.... :prayer:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=zGK76jbaxC4&feature=related[/YT]
 
B

BAGERISTA

Guest
desit če se.............................:partyman::partyman::partyman:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
al će imat dodatnu opremu, a i kotrljat će se

Istina sve što kažeš :D

Inače ima i moj BMW puno dodatne opreme.

jednoga dana.... :prayer:

Ja ti priuštim i to što pre nek se ustvari!!

Što se tiče boksera dvocilindraša, ljuta mašina. Imamo taj motor na jednoj pumpi. Kad ga upališ i nabiješ gas on se naljuti, to je nešto posebno, to moraš vidjeti jer nemogu rječima objasnit. Dobra mašina nema šta, jedino što je malo širok.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,167
hehehe, da širok, ni jedan pajkan ni mogal mog ludog suseda uvatit na MTZ-u 250, jer im je uvik zbrisal po poljskim putima, a tada "milicajci" na BMW-u rt 80 valjda ili koja je već serija, su zapeli u prvi mravinjak i sasipali motor...

dečki, živim kao bajker, ali mislim i na obitelj, pa kad obitelj odraste, valjda će i mene zapast do debelo čudo od motoa da ja malo guštam... do tada, strpljen - spašen....

:patyman:

peter, valjda me primaš u društvo za đir, makar nemam pilu, nego samo skuter... :mrgreen:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Primam te ja u društvo, kako god ti nazivaš svoj skuter, to nema veze. I on je svoja vrsta pile, moj je isto svoja vrsta pile, R su opet svoja... uglavnom sve su to pile.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Da oživim temu pa... Malo slika od posla sa Tomom:

19641347.jpg


19641349.jpg


19641351.jpg


19641346.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
O vidin i poli našega petra radno,,,,,i to do kraja,,,,tomo uredno radi,,,bez greške,a pored toga izgleda ko da je zaša s butige....:prayer:

A nema topli dani,,,svi pomalo u uređenju,,,,svega oko hiža..
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Je to Selo pri Žirovnici?

Ni, ampak nisi pa zgrešil veliko. To je Blejska Dobrava.
Poznaš te kraje?
No saj tudi jaz sem bil nedolgo nazaj v Železnikih. Sem prišel preko Dražgoš. Lahko pogledaš slike nekaj strani nazaj.


Bagerista
Istina, mora se malo radit, dani su ljepi pa se iskoristi za koji posao.
Tomo radi za sad bez greške, nadam se da če i dalje tako :D.
 
Posljednje uređivanje:
G

GROF

Guest
., lip pozdrav! ...

Da oživim temu pa... Malo slika od posla sa Tomom:

., evo, kad si već oživil temu?, samo da TE lipo pozdravim i svakako pofalim za delo!, stalno nešto delaš oko svoga dvora bez i sa traktorom tomom!!!., a tome se sjaji ko NOVI!., rekli bi moji stari Ličani!?., kakov gazda!, takov konj!? ...

., lip pozdrav celoj dragoj obitelji u deželu Sloveniju!., pozdrav lipi i tvojim legendarnim roditeljima! ... :prayer: ...

.,, aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Hvala na javljanju prijatelju Grof.
Malo se radi svega i svašta. Imao sam i neku Tomu na sređivanju nekih manjih popravka pa se i šarafilo malo. Trebal bi postavit i koju sliku od toga ali malo sam u nedostatku tu na forumu, moram malo pročitat teme koje pratim. Pomalo mi fali vremena :oops:, a dobro, valjda ču nadoknadit.

Hvala na pozdravima koje nam isporučuješ. Isto bi ja u ovoj prilici pozdravil tebe a i sve tvoje kod kuče.
Pozdrav i čujemo se!
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Dan koji neče u zaborav!

Danas sam posjetijo mog prijatelja vatrogasca Aca93. Prvo, moram se zahvalit njemu i njegovoj familiji koji su me jako ljepo primili i predivno ugostili. Inače Aco živi sa prijatnom familijom na jako ljepom mjestu, na imanju kojeg možeš samo poželjeti. Odmah se može primjetiti da je Aco radan čovjek koji neda mira sam sebi pa je zbog toga uvjek u poslu. Mlad je on ali razmišlja kao neko ko ima puno iskustva a i volje za rad. Možeš mu se nadiviti koliko on još planova ima za koje ja ne sumnjam da če ih ustvariti. Zato mu želim da bude zdrav jer mi izgleda da če se za sve ostalo sam pobrinuti.

U ovoj prilici Aco se pobrinuo i oko toga da se sretnem i sa ostalim forumašima u njegovoj okolini a to je Tomo420 i Tuaregr10.

Usput smo se Aco i ja zaustavili kod Tomo420 gde smo pogledali (naravno što bi drugo nego) njegov TV-420, popili, posjedjeli i popričali. Vreme je brzo letilo a Tomo420 imao je obaveze pa smo ga možda i predugo zadržali. Hvala Tomo420 za sve, bilo mi je prijatno kod tebe. Jedino mi je žao da se nismo sjetili da se slikamo ali ne brini, ja nosim sliku u glavi :D.

U blizini Aca živi i naš forumaš Tuaregr10 sa kojim smo se isto sreli. Sa njim je bio i njegov brat koji voli čitat forum ali za sad još ne piše. Tuaregr, metni mu olovku u ruke pa nek piše jer je inače dobar sugovornik pa mislim da bi bilo dobar i drag forumaš. :mrgreen:
Ukratko rečeno, bili ste mi super društvo i drago mi je da smo se sreli, popili, popričali... Hvala vam za prijatno vreme koje sam proveo sa vama :D.

Eto toliko o današnjem danu koji mi je prebrzo prošao.

PS
Bit če i koja slika o tome :D
 
Posljednje uređivanje:

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
19843051.jpg


Aco 93 na svom TV-732

19843050.jpg


Morao sam ga i ja probat :mrgreen:

19843049.jpg


Ispred ljepe i uredne Acove kuče.

19843048.jpg


Kaže Aco da je prejak za njega jer ima pretežku ruku :lol:

19843047.jpg


Kažem ja njemu "sjedni ti na njega pa da vidim kako bi tebi pristojio"
Ja ipak mislim da napravljen taman za njega jer mu dobro pristoji a ruku čemo sa godinama ohladit. ;)

19843045.jpg


Forumaši na okupu. Iz ljeve Tuaregr10, Aco93 i ja.
Šteta samo što fali fotograf- brat od Tuaregr10

Hvala još jednom svima na dobrom društvu a posebno hvala Acu i njegovoj predivnoj familiji koji su me ugostili. Reci ženi da je dobra kuvarica, sad mi je jasno od kud tebi toliko sanage ;).
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh