• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Firemanpeter

G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav prijatelju firemanpeter! ...

., evo svratil da te lipo pozdravim., ove dane i previše obveza., od redovni na poslu, pa kod kuće - dvora, oko poljoprivrede, pa onda predstavljanja i reklamiranja našeg najboljeg Poljoprivrednog foruma com!., i tako., isforsirali se dosta oko razno - raznih sitnica., eto i sada fala Bogu! pomalo u stari kolosjek života jednog i jedinog., istina i Bog! ostalo još jako puno dela., od poljoprivrede; oranja, frezanja, orezivanja voća, ... pa do igranja sa drvima, ... ., kemijanja oko izboljšanja na prikolici, ...

., evo vidim onako u prolazu da se i kod tebe dela fulll punom parom ko i obično., tomo dela ko pravi!!! ...

., lipo fala za predivne slikice, video uradak., svakako fala doneba za izvaredne komentare nabijene sa dobrom i pozitivnom energijom! ...

., lip pozdrav celoj dragoj obitelji!, Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav Prijatelju Grof!

A znam da si ti zauzet puno, istina i to da na prolječe počnu radovi i gotovo je zabušavanje od zime. Tako je i kod mene, stalno neke obaveze, ako je toga previše onda me to več malo živcira jer se ne stigne sve poštelat. Ponekad bi trebal biti pomalo flegmatičan ali na žalost to ne važi za mene.

Ne treba se zahvaljivat ništa, ja to keljam (video, slike...) tu sa veseljem pa mi je drago ako se nekome i dopada.

Pozdrav tebi i tvojima u Jezerane, javi se još!
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
ir572g.jpg

Pozdrav Bagerista!

Kako sam imao prilike vidjeti iz tvojih slika imaš i ti kašiku za traktor koja se stavi pozadi. Dobra stvar jeli? Meni je to glavni priključak, bez njega si mog Tomu nit ne zamišljam. A napravili smo si jih kod kuče a služi super barem meni a vjerujem da i tebi. Imamo malo različite rješenja ali u principu rada "isto sranje samo drugo pakovanje" :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ma kad pogledaš,,istina je da su oba dva proizvoda u suštini isti,..........
A posa delaju ko i prvi dan,,,,samo lakše ide u kup jer je na novo pofarban..:mrgreen::mrgreen:,hehhehhe,,,bez nje,,,je puno toga teže,,,pa ima tu puno stvari,,i dela u kojem je bitna,,pa čak je jkedna i nošenje bala,,,a i svega ostalega,pobiranja gnjoja na kup,,i krcanje i prevoz kamenja s njive,,iza oranja sijetve,,,ma masa stvari...........

U suštini isto sranje drugo pakovanje.,.......biš reka ti....;);):mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Eto malo slika od današnje vožnje.

19577985.jpg


19577843.jpg


19577844.jpg


19577847.jpg


19577849.jpg


19577851.jpg


19577853.jpg


19577854.jpg


19577856.jpg


Možda je koja od ovih slika interesantna za Josu?
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Jako ljepe slike,,,,di je to,..,.petre,,,ali vidi se da je visoko.......8)8)
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
264
Eto malo slika od današnje vožnje.

Možda je koja od ovih slika interesantna za Josu?
Ideš :shock:
Crkva izgrađena na neobičnom mjestu sa starom tehnologijom gradnje i još stoji pogotovom na takvom mjestu. Danas tako izgradit, hmmm trebalo bi vremena... :rolleyess:
Nego jel su ono pašnjaci kako se ide za crkvu? Vidim da je ograđeno :scratch
I kakav je ono spomenik?
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ideš :shock:
Crkva izgrađena na neobičnom mjestu sa starom tehnologijom gradnje i još stoji pogotovom na takvom mjestu. Danas tako izgradit, hmmm trebalo bi vremena... :rolleyess:
Nego jel su ono pašnjaci kako se ide za crkvu? Vidim da je ograđeno :scratch
I kakav je ono spomenik?

Crkva stoji na stvarno ljepom mjestu. Sve je nizbrdo samo put do nje je ravan i mala površina gde ona.
Da tamo je bio neki dio ograđen, vjerujem da za pašnjak. Vjerovatno da se nešto i kosi.
Spomenik stoji za uspomenu palim borcima u 2. sv. ratu.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ideš :shock:
Crkva izgrađena na neobičnom mjestu sa starom tehnologijom gradnje i još stoji pogotovom na takvom mjestu. Danas tako izgradit, hmmm trebalo bi vremena... :rolleyess:
Nego jel su ono pašnjaci kako se ide za crkvu? Vidim da je ograđeno :scratch
I kakav je ono spomenik?

Pitanje dali bi je i današnji majstori uspijeli izgradit ovako,,na taj način...:shock::shock:

Ova crkva je na Jamniku. To je nekih 30km daleko od mene.

http://www.hribi.net/gora/sveti_primoz_in_felicijan_jamnik/21/1697

Onda sam išao dalje u Dražgoše na Bičkovu skalu. Opet se tamo fino vidi po dolinama. Ono velioko obilježje je isto tako u Dražgošama.

Vidiš,,nači provoza se ti ljepo,,,počelo lčjepo vrime,,,pa se ide u đir....
Jesi sam,,ili je još ko s tobom..kad ideš ovako,,,(vuk samotnjak):mrgreen:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
264
Da tamo je bio neki dio ograđen, vjerujem da za pašnjak. Vjerovatno da se nešto i kosi.
Vidiš Bageru za ovo kažemo da koza pod ručnom pase :rolfer:

Vidiš,,nači provoza se ti ljepo,,,počelo lčjepo vrime,,,pa se ide u đir....
Jesi sam,,ili je još ko s tobom..kad ideš ovako,,,(vuk samotnjak):mrgreen:
Pogleč što mi imamo u blizini, kad ti bude dosadno dođeš i malo sa Josom ;):
Pogled odličan http://www.muljava.com/index.php?op...ry&id=7:memorijalni-spomenik&Itemid=7&lang=hr
Usput se stane da se odmori http://www.muljava.com/index.php?op...w=category&id=15:lovaki-dom&Itemid=24&lang=hr
 
B

BAGERISTA

Guest
Bez greške,,,,,,,,,,,,bi mo se uklopili,,,,,,,,još samo da sredimo kanistar,,,za okrijepu,,i eto fešte..:partyman::partyman:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
ajoooj...prelepe fotke petre :prayer:
pozzz joe!

Ljepe su, istina. A tek kad svojim očima gledaš, hmm, milina.

Vidiš,,nači provoza se ti ljepo,,,počelo lčjepo vrime,,,pa se ide u đir....
Jesi sam,,ili je još ko s tobom..kad ideš ovako,,,(vuk samotnjak):mrgreen:


Za ove stvari imam vremena pre podne ako se ne bacim u koji posao kod kuče. Posle podne nemam vremena- znaš kako je, tu je familija.
Inače radim u turnusu 12/24, 12/48, tako da jedan ili dva dana u sedmici radim preko dana, ostale mogu iskoristit za ono što je hoču.

He he, da, ja sam vuk samotnjak :rolleyess: :D.
Dogovaram se sa prijateljem koji isto ima motor da napravimo neku turu, neki krug po ovakvim krajevima sličnima ovim na slikama. Nadam se da čemo to uskoro realizirati.
Mogli bi više puta iči zajedno ali štedi čovek a benzin je ipak skup pa...

Pogleč što mi imamo u blizini, kad ti bude dosadno dođeš i malo sa Josom ;):
Pogled odličan http://www.muljava.com/index.php?op...ry&id=7:memorijalni-spomenik&Itemid=7&lang=hr
Usput se stane da se odmori http://www.muljava.com/index.php?op...w=category&id=15:lovaki-dom&Itemid=24&lang=hr

Ljepo je, ljepo. Imate vi šta za vidjeti, u to sam siguran.
Pored toga imate
Jadran, Jadran, to vam je milina. Tamo ja volima da idem. Kad letujem prođem skoro svako selo u okolini gde sam nastanjen.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Bez greške,,,,,,,,,,,,bi mo se uklopili,,,,,,,,još samo da sredimo kanistar,,,za okrijepu,,i eto fešte..:partyman::partyman:

He he, kanister. Samo neznam što če bit u njemu? Težko da bi benzin. 8)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ajme petre sotono jedna, daj se strpi da još nove ljetne gume kupim ženici za golfa, onda moram iskemijat Akrapović TOP, i onda idemo malo u Alpe, malo na Jadran, ima da điramo svaki drugi vikend!!!!

e Čiks, a ovdje na Muljavi imam vezu u kuhinji :lol:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ok Bagerista u pravu si. Nečemo sad komplicirat :D


ajme petre sotono jedna, daj se strpi da još nove ljetne gume kupim ženici za golfa, onda moram iskemijat Akrapović TOP, i onda idemo malo u Alpe, malo na Jadran, ima da điramo svaki drugi vikend!!!!

Može Josa. Idemo mi svaki drugi vikend a treči se rastajemo sa ženama :rolleyess: jer če nas staviti na k...

A čuj, u lošem uvijek ima i malo dobrog. Ako se rastanemo sa ženama onda bi mi, ne samo svaki drugi nego baš svaki vikend u đir :lol:.

PS
Možeš ti u Alpe i bez Akrapota.
Ma šalim se, znam da štediš i da ti je to prioriteta.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
oho, e, pa moja se vozi sa mnom, kaj tvoja neće? :confused:

sa Akrapotom će močnije zvučat, pa će se curice okretat za mnom :rolfer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh