• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Firemanpeter

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav Bagerista!

Nema me nekoliko dana, radilo se, izbijo jedan veči požar u šumi pa se moralo to sredit.

http://24ur.com/bin/video.php?media_id=60904266&section_id=928&article_id=3872222

http://24ur.com/novice/crna-kronika/ogenj-je-ponovno-vzplamtel.html

http://24ur.com/novice/crna-kronika/gasilci-se-se-borijo-z-ognjem-v-naselju-trebez.html

Stroj je nov i za moje potrebe dovoljan. A stope su bile, hehe, ne može se letit i radit. Zemlja se na kraju fino poravna i sve ok :).

A bio sam sa pilom u planinama, da. Mora sa i tamo malo :D.
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast..

Ako uskoro ne padne koja kiša,,,,bit če požara na sve strane.......:supris::supris:a i ljudi pale,,,,,evo danas rekli na radiu,,,da se treba pazit,,,,i da se neče moč više davat dozvvole,,,,a vidim u daljini,,,,,,,,,,,,,,,,veliki dim,,izgleda opet neko negdje popalija,,,a pored toga i evo jedan starac strada prošlu sedmicu,,,sumnjaju da mu je pobijega požar,,,i dim ga zagušija..dok je proba gasit.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Da suho je a kiše od nikud. Napovidaju kišu iz subote na nedelju. Eh, da bi barem bilo tako pa da ugasi još neka žarišta, panjeve koji tliju, humus- šumska zemlja koja ponegde još malo tli. Onda bi bili spašeni hodanja u kontrolu.

A istina to što kažeš. Neki pojedinci su neodgovorni pa naprave sranje, štetu koja se nit ne može ocjenit kolika je.
 
B

BAGERISTA

Guest
I kod nas najavili,,,,,,,,,,nadame se da če padat,,,jer treba čim prije sve suho......

Ajd,,,da i vama pomogne,,,,ako ne čete se nahodat..
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Istina Bagerista, istina. Dosta smo se več do sad nahodali. Sve je to u brdima, težko pristupačni teren, sa vozilima ne može se tamo. Teramo Land Rovera do tamo gde se može onda polagamo tanke cjevi pola kilometara daleko. Sa traktorom i cisternicom snadbevamo vodu u Land Rovera... A to je samo sa jedne strane a na ostala nosimo vodu na ramama. Eh da ne pričam kako to ide, uglavnom zajebancija jer je uzbrdo da i pješice jakon težko ide.

Ali sve se to riješi ;)
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Eto malo slika od današnjih poslova...

19560535.jpg


19560536.jpg


19560537.jpg


19560539.jpg


19560543.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Ej petre,,,,,šta vadiš ove popdne ploče,,,ili ih je led diga.....ili si iskopa za neki nov projekt..:idea::idea:
 
B

BAGERISTA

Guest
Jap,,,,,,,,sad shvatija..
Nači dela tomo ko veliki,.....i poli susjeda..neka,,,neka...lipo,je kad si pomorete..:supz:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Dobra je, po makadamu se fino ide.
Josa ona planina u pozadini je jedan od vrhova pored planine Golica. Poguglaj malo ako te zanima.

19560668.jpg
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma zanima me sve di je ovak lijepa priroda...
eto mene kod tebe prvom prilikom, pa da prođiramo po tim putima, prekrasno je!!
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
ma zanima me sve di je ovak lijepa priroda...
eto mene kod tebe prvom prilikom, pa da prođiramo po tim putima, prekrasno je!!

Imamo mi dosta ovakih puteva, ima da se navozikamo kolko te volja.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
umjesto bočnih kofera, budemo ugradili bočne karnistre za extra gorivo :lol:
bude bager nekaj zvaril :rolfer:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
E to bi meni trebalo, kanistre. Rezervar mi drži samo 16 litara, sreča pila troši malo pa se može sa tim količinom nešto proči.
 
Na vrh