• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Firemanpeter

B

BAGERISTA

Guest
Danas,krečemo,,,da spalim ovo zadnje,,,ali je sve spremno na kupovima,,,,nema zajbancije,,i gas da se to sredi..
Da pošaljem malo i teplog zraka prema svima...opet.:mrgreen::mrgreen:
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
E ovako se to radi u americi
[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zUot1CWkyvU[/YT]
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jao mene, pa sve leti preko kuće i niš u žarište požara... :prayer:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
:scratch:rolfer:Ovi vatrogasci peru fasade:rolfer:a gašenja tu nema. A vidi lika, on stoji sa maskom i aparatom za disanje na friškom zraku:madmana:.
He he, ako ga danas nešto tupiš odmah si na YT.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ja majkemi,,nekužim ča ovi gasi,,,,,,,,,,ili to treba tako,,,,,:supris::supris:mislim da je malo fula gasit,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,nek kažu exsperti....
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Eto Josix,
pošto voliš planinarit, može se u planine i ovako :mrgreen:

19530276.jpg


19530277.jpg


19530281.jpg
 
Posljednje uređivanje:

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ajoj divote!
i gušta za vozit!!!
brinu me samo dvije stvari, nisko podvozje, a i ralicu bi moral nekak zaštitit da ju kamenje ne razbije, i variomat nije najsretnije rješenje za makadam, mada učim polako kako vozit sa "ručnim ESP-om" :lol:

predivna fotka!
ono je Triglav u daljini na prvoj slici?
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
ajoj divote!
i gušta za vozit!!!
brinu me samo dvije stvari, nisko podvozje, a i ralicu bi moral nekak zaštitit da ju kamenje ne razbije, i variomat nije najsretnije rješenje za makadam, mada učim polako kako vozit sa "ručnim ESP-om" :lol:

Eh, moram i ja lagano iči po takvim cestama jer gume nisu baš terenske ali vidiš, ide. Sa crossom je to sasvim druga priča.

A znam, tvoja makina je dosta niska i sve ostalo kako i sam kažeš. On je zamišljen za asfalt.

predivna fotka!
ono je Triglav u daljini na prvoj slici?

To su Alpe, da. Triglav je jedan od ovih na sliki ispod.

19530282.jpg


Samo nemoj me pitat koji je :oops: jer od tu iz ove planine sve drugačije izgleda nego kad si u dolini.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ako mi rečeš sa iz kojeg si mjesta slikal, možda odgonetnem, jer ova silueta mi nije poznata, proučaval sam Triglav, tako da ako mi samo kažeš u kom smjeru si slikao, budem ga probal nać...

prema sjeveru, zapadu, i iz kojeg mjesta?
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hm, iz tog smjera je vrh Rjavina koja je cca 2500m visoka, baš gledam kartu, tako da je pitanje da li se vidi Triglav koji je u lancu, i grebenom vezan za tu planinu, ali je iza nje ako gledaš sa Karavanki...

nemam iskustva sa te strane kak izgleda pogled prema Triglavu.

poznatija mi je silueta kad se gleda sa Bohinjskog jezera, od tuda inače kreču planinarske ture za Triglav
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Razumem te, tako i ja neznam dal se vidi.
A ture na Triglav kreču iz više strana, ja sam išao iz Pokljuke a može se i iz ostalih strana.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
tako je, ali najposječenija je južna strana, jer sjeverna strana je alpinistička...
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Sa lopatom nisam najbolji prijatelj pa se nabavilo jednu spravicu koja je danas bez ikakve muke obavila svoj posao. Uvjeti za rad su bili više nego dobri pa se to iskoristilo.

19556617.jpg


19556613.jpg


19556620.jpg
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
eh sad još treba svladat tehniku levitacije, pa iz zraka sadit, šteta je ugazit taj tepih od zemlje :prayer:
 

Neško

Član
Tu od
14 Lis 2011
Poruka
56
E pa dobro odrađeno.
Zanimljivo mi je što iza nema repicu neho pve točkove, to prije nisam vidio.
Mada radio si na finoj dubini svaka čast
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
eh sad još treba svladat tehniku levitacije, pa iz zraka sadit, šteta je ugazit taj tepih od zemlje :prayer:

Sad če se napraviti stazice pa se neče trebat učit leteti :mrgreen:

E pa dobro odrađeno.
Zanimljivo mi je što iza nema repicu neho pve točkove, to prije nisam vidio.
Mada radio si na finoj dubini svaka čast

Repicu ima ako misliš na onaj klin. Kod oranja se okrene da je klin dole a kotači gore, za transport se to samo obrne. A što se dubine tiče, moglo se iči dole jer mislim da je zemlja sad najpovoljnija za taj posao. Nit presuva nit premokra.

zgodna spravica,fino odradila posao :D

Da Jozef, fino je odradila posao. Kako več rečeno uvjeti su bili super.
 
B

BAGERISTA

Guest
E petre vidim ja tebe,,,nema,,nešto,,a ono ti se javiš,.,,i to ni više ni manje nego s novim strijem,,,,,,,,,,nije velika,,,ali za tvoje poslove mislim da je više nego dovoljna..........:supz::supz:

A za delo iza tebe,,neču niš reč,,,,,,,jer se nema ni šta komentirat,,,,kad je odrađeno ko papar,,,a nigdje nijedene,,,stope od tebe,,,pa dobro di si se pelja na njoj..8)8)


A tek sad vidija da si ti sa pilom iša malo u planine,,,,,,,,jao,,pa stvarno nike pute san ne čorav,nego totalno slip...
2ql6aut.gif
 

Najnoviji postovi

Na vrh