• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Firemanpeter

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
heh, a moj susjed je isključil pol bosne iz struje, ušal je u trafostanicu, i slučajno zapel s rukom di ni trebal...
veli da se tak jako spušilo, da je jedva vrata našal za van,
kad je otvoril vrata ovi se skoro razbježali, mislili da duh ide van :lol:

još mu ni danas ni jasno kak je ostal živ
 
B

BAGERISTA

Guest
Vijerujem da mu nije bila laka........:supris:

E danas ,mačka takla na dlake od moje noge,,,,,i spizdi je iskra,,,,,,,,a jesam se smija,,,:mrgreen::mrgreen:,,,,,do suz,,,ali nije mi jasno,,ča me lupa,,pogotovo kad zajdem z auta,,,niti me strah,,,rukom se ulovit,,pa prvo nabrzinu taknem karoseriju,,,(zaiskri svaki put,,i čuješ kako okine)..

Da nis i ja pod kakovon strujon,,,,da me hanuma ne spaja na trofaznu,,,dok spin,,,,,,,,,:arrow::supris:možda me se želi riješit...:rolleyess::al joj ne uspijeva,,,,,,,kad nema dobro uzemljenje........
14shymq.gif
,,mora malo me smočit...........:mrgreen::mrgreen:

Eto opet mi o off.....:supris:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
pozdrav petre-a kaj smenom ja se netrebam penjati!onda ću ja gemišt.....

He he, za sebe si dobro reka, ti ideš sa gemištom na ljestvu :rolleyess: ili kako več Bagerista kaže: "Ništa tebe čemo zadužit,,za rasvijetu"

I to bi moglo. Inače nije loše imat u vatrogasnoj ekipi kojeg električara, dobro on dojde.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Oni pregledavaju intervencijske putove- pristupe kod objekata. To je i kod nas problem jer je sve zaparkirano pa ti ljestva ne koristi jer ne može proči.

Ljestve bi bile dobre za rezidbu :rolfer:samo neznam šta bi ti kad ti izstave račun od 140€ za sat rada. Ti bi onda :supris: :madmana:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
za te novce kupuješ kruške i jabuke cijelu godinu na tržnici :lol:

ima jedna priča sa vašeg Triglava, išlo moji dugoreški planinari na Triglav u sedmom mjesecu prošle godine. Kad na onoj stijeni na pol puta do Kredarice, stiže helikopter! Neki stranac zvao helikopter vaš GSS, jer nije mogao hodat dalje.

Pita moj tata vodiča: kaj mu je loše kad je zvao helikopter?
Vodič: Nije on tolko loše, kolko će mu tek sad bit!
Tata: Pa kako to?
Vodič: E pa tako kaj će mu sad GSS izdat račun za troškove spašavanje.

:rolfer: :rolfer:

kod nas su za sad besplatne GSS akcije...
zato ljudi i odu na Velebit u japankama, i bez opreme...
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Kod nas su isto besplatna spašavanja, jedino ako je u pitanju alkohol onda mogu zaračunat. Ako sam pravilno upučen onda mislim da se može zaračunat i troškove spašavanja ako se nije koristila dobra oprema, npr. kako ti kažeš da idu u japankama i slično.
A ono da ti se desi nesreča to mislim da je đabe.
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav petre......

Dobro dok idu u japankama,,,gore:evil:,,,,,a tek kad odu u kratkim hlačama,,,i sa peškirom maltene preko ramena,,,i onda se razreže do koljena,,,pa ruje i moli da ga neko pokupi.....ma ima pacijenata....8)8)

Dali se i nas more koji patimo od visina,,,učlanit u planinare.
6pp4ed.gif
..ili moraš preč bez zaštite preko neke jame......:mrgreen::mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
moguće da je tako, besplatno baš u slučaju nesreče, a vlastita glupost se naplati... da je bar i kod nas tako...

bager, imamo mi izlete i po "livadama" :)
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Mislim da je za sad još tako da su zaračunali samo nekoliko puta, mislim da se može te račune prebrojiti na prste od ruka, znači nije to neka praksa da se zaračuna.

E Bageru, ti samo lipo idi po livadama kako ti josix veli :D, ima i tamo dosta ljepota za vidjeti. Sad vidim zašto ti živiš kod mora :mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
O petre,,,,,,,,,,,,,vidim dela se i poli tebe,:supz:,,,i na veliko se krenulo,,,,pa se i toma napokon malo zagrija........:p
ča si ode pelja neki gnjoj,,,ili zemlju,,,,a i kipa radi,,,ko velika,,,ne triba na ruke istovarivat....:roll::roll:

A i lipa nizbrdica,,,,to je iza tvoje kuče,,ili:scratch:?::?:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Petre svaka čast na kiperu jeli to tvoj rad ili si kupio.

Pozdrav farmer vg, kipa je moja ideja i moj rad. Odlična stvar, kod mene najviše se to upotrebljava za poslove oko kuče.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav Bagerista!
Mora se malo sredit vrt, malo posredit oko kuče. Toma se zagrijao danas dobro, nema odmaranja više, mora radit. Imao je sreče on u ovoj zimi, nije bilo snijega pa je imao godišnji odmor :D. A vozilo se danas gnoj, nešto na njivu nešto na hrpu jer je bila jama puna. Inače jama se koristi za gnoj i za bacanje biološkog iliti organskog odpada, ma sve što sagnije onda.
A kipa radi, dobra je, istovari sve, nekad i natovari. Eh da je namam, traktor bi bio za mene pola manje upotrebljiv.
I je kako kažeš, to je iza kuče snimljeno i da dosta je nizbdo ali Toma ide bez problema. Požurijo sam sad sa tim poslom jer je teren jako suh i lako se ide. Da je mokro :scratch, sve bi iskopao sa traktorom.
 
B

BAGERISTA

Guest
Zato i kažem,,,da se krenulo sa svim radovima,,,,,,,,,i to dobro,,..
a da je namočilo,,,bile bi brazde da biš moga sadit kumpir,,,,s ovakvim nagibom,..,....

A Znam na koji gnjoj misliš,,,,pa i taj je odličan,,,isto odradi svoje,,,mada je za neke stvari još bolji,,nego stajski..
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Da, da je mokro onda je havarija napravljena po vrtu.
Koristim ovaj gnoj a dovezem i stajkog jer ovog nema svake godine. Kad se napuni jama onda ispraznim.
Prije kad nisam imao traktora tjeralo se to ručno uzbrdo ali su morala dvojica biti, sad je to šala.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pošto se več fino otoplilo, kad sunce ljepo grije počelo se i malo voziti sa dva kotača. Eto jedne slike mog motora pošto do sad nemam ni jedne u mojoj temi.

picture.php
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema ni ove,,,valjda samo projurila.............:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh