• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Firemanpeter

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ajd idem ja na dizalicu, a ti vozi, a petar i aco bu držali trampolin ispod krošnje, da maca padne na sigurno :rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
:rolfer:Vidiš li ti to Aco, oni bi sad da biraju posao. :rolfer:
Ja bi ovo, ja bi ono :rolleyess: . Eh držite se vi svojih posla a vatrogasnu službu prepustite meni i Acu.

A za fešte ne brinite, to se može i onak, u civilu. A ti Josix, samo ti idi u limenu vatrogasnu glasbu ako znaš igrat neki instrument. E to bi bilo jako poželjeno.:)

A ma si munjen JOSA,,,lipo san ti reka da ne govoriš previše,
2qumz2w.gif
,,vidiš sad nas neče uzet radi tvog problema s :drinkers::drinkers:,,,a ja bi se nekako provuka..:mrgreen::m
Ma ne petre,,,nečemo birat,,,,ali opet poli zemlje je najbolje,,,pa ako i treba u vatru trčim,,,,samo gori da ne gren....:arrow:.... uzmi josu,,,on je lakši,,,a i planinari,,pa je naučen na visine i propuhe...
qq1npu.gif
 
B

BAGERISTA

Guest
ajd idem ja na dizalicu, a ti vozi, a petar i aco bu držali trampolin ispod krošnje, da maca padne na sigurno :rolfer:

E to je več bolja situacija,,,,,,,,..
Vidiš da je bolje meni dat,,komande..
34osbyx.gif
ali ne sekiraj se,,,,,snači ču se........:mrgreen::mrgreen:
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
...Bageru moj a skoro pa će nas zatrpatr pad i pada i pada neznam kad će stati ima ga sigurno preko 70cm samo više nisam mjerio a negdje ima zapuha po 1,5m temperatura od -14 do -10 stalno.

izajdem svaki dan to malo samo na brzinu razgurati sa ralicom da ima novi kamo gurat a kad stane padati pa ću onda to malo bolje očistit i koju sliku napravit.

....E petre svi bi bili vatrogasci kad treba ići na feštu a kad treba malo na auto ljetvu i to ne da se digneš sa košarom nego se popet po ljestvama sa opremom tu se svi malo zamisle. a moram malo zezat ove naše buduće DVD-ovce.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ja mislim da ti je preko glave više i njega i svega,,,,,,ode nešto govore da dolazi novi val i da se spremimo,,,na čiščenje,,,,ali vijeruj mi ode bura piči,,da ti uši lomi,,,nemoreš ni karijolu driva dopeljat,,,i nosi te ko da imaš dvi kile.,........8)8)

Evo več sedmicu dana napajan stoku preko siči (kanti,),sve je zaleđeno,,,a mogu mislit poli tebe..danas riješija poli kokoša,,i otvorija drugi dio,,pokupija šenicu,,i napravija da imaju di spavaju,i da mogu preč u drugi prostor di je načinjeno za hranu(kuhinja:mrgreen::mrgreen:),,,tako da ih nema uopšte vani,,,,,neznam kako se nisu posmrzavale do sad,,,,sva sreča pa se obukle zadnji čas.............

Jučer bija u garaži,,i složija polovicu na balirci,,,,(stija bin je završit,,,),,,da mogu dalje sa radovima,,,,ali dere bura ko blesava,,,da nemoreš ni na mijestu stajat..a garaža velika,,pa hladno,,,,,,(moram čim prije podzidat ispod krova da ne puše između gurle i kraja zida),,to sam več dogovorija........

A da ti ne pričam da mi nisu našli di mi pušta voda,,,tako da če bit kopanje,,,od garaže,do kraja vinograda pa onda odonud do konobe,,,,ma jedno 80-90metara,,,ni sam neznam,,kako i šta prije,,m,ali eto napravit če se.......(vodu nemogu nač jer pušta mala količina,,pa sad evo kopaj preko safalta,,,,bolje na novo,,nego arskopavat svega,,,,,,....

Eto ukratko:mrgreen::mrgreen:a ja i stari da se raspolovimo ne stignemo,,,,,,,ostali nek uživaju,,,,,,,,
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
...Bageru moj a skoro pa će nas zatrpatr pad i pada i pada neznam kad će stati ima ga sigurno preko 70cm samo više nisam mjerio a negdje ima zapuha po 1,5m temperatura od -14 do -10 stalno.

izajdem svaki dan to malo samo na brzinu razgurati sa ralicom da ima novi kamo gurat a kad stane padati pa ću onda to malo bolje očistit i koju sliku napravit.

....E petre svi bi bili vatrogasci kad treba ići na feštu a kad treba malo na auto ljetvu i to ne da se digneš sa košarom nego se popet po ljestvama sa opremom tu se svi malo zamisle. a moram malo zezat ove naše buduće DVD-ovce.

Ajoj Aco, pa kod teba zima pokazala one prave zube, 70cm :supris:, i još taj veliki minus. Kod mene nema snijega, samo malo bjelo koji cm. Ali mraz ima, bilo pre neki dan -14. Danas bilo sunčano pa je bilo super ali kažu da če bit sutra ujutro mraz ko u priči oko -17 a negde preko -20.

A ono sa avtoljestvom, u pravu si. Mi kandidate za vatrogasce testiramo tako da razvučemo ljestvu na visinu 30m. Onda on tako bez opreme mora iči gore na vrh i dole, naravno on je vezan zbog sigurnosti. Ako to ne odradi onda ništa od posla.

Bagerista

Bura je zajebancija, vjerujem ti to. Može bit samo mali minus ali onda kad zašuše bura ima se osječaj da ti mraz ide do kosti. Najgore je mraz i onda još da puše bura, vjetar. Kod nas na Primorskem imali su jaku buru, više dana i to preko 160km/h a poneko vrijeme i više od toga. Napravila se velika šteta, čak odnjelo nešto zemlje iz njiva a da na zgradama ne govori, odu krovovi... Ma znaš ti sam bolje od mene što je bura.

Kažeš da se radi na balirci, znam da je sve za 10. Ali ako se smrzavaš u garaži onda ti je bolje da malo sačekaš ba bolje uvjete koji če biti uskoro. Još malo pa če biti 3 mjesec pa ode zima.
A voda ti je zajebancija :oops:, kopaš dok ne nađeš grešku koja može biti sasvim na kraju linije, ko zna gdi je? A ti češ na novo da iskopaš i napraviš, tako te razumem, zbog asfalte. Šteta je to rezati.


PS
Onda dogovoreno, ako budemo trebali mašinista onda si ti Bagerista na raspolaganju, ako budemo trebali nekoga da se penje onda če to bit Josa, da da znam, on planinari pa mu visina odgovara.
A za pivo? To mislim da nebu problema, tu sta oba dva na raspolaganju. MIslim da ispraznite koju gajbu, to mislim naravno.
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Eto pao dogovor,,,,,,,:mrgreen:,nači JOSAgore....a ja zemlja-zemlja.,,....

Čekaj,,za pivu ne treba ič na škale..:weedman::weedman:jer ako ne nosim svoju od doma..:lol::lol:ili ču kamuflirat koga da izgelada koja.......

A voda na novo,,pa sad,,,prvo ču otvorit di je šaht,,glavni,,možda se desi da imam sreče,,,,,,samo da se sredi s vremenom,,jer još je hladno za kopat,,,po ovoj zimi,,,,,vani,,(možda budem imao sreče,:(:(,)jer ovi šta su mi bili za gledat,,,kaže ako pušta kubik,,,u dvai pol dana to je nači negdje 4dcl,,,na sat,,,i to je nemoguče da nađe na one slušalice,,,,jedino da udara di u kamen,,,ali ništa proša je cijelu trasu,,,pa sad ništa,,:mad:,,druge nema nego lopata,,i ruke na muke..:weedman::arrow:bit če malo kondicijskog..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
kaj će to onda bit, amaterske vatrogasne igre :lol:

ma jooooj, samo da zatopli, da ja mogu pilu izvadit iz garaže :mad:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Eh šta češ Bagerista, ako živiš u kuči onda stalno neki problemi. Ali riješit če se i to.

Josa, ti bi pilu iz garaže pa na đir. I ja bi to ali moramo još malo sačekat. I ja težko čekam. Još koji mjeces pa če možda bit več prilika da se malo ide ;)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehe, bolje mu je da se istopi za dva mjeseca, u travnju imam registraciju za skuter!
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ma do 4. mjecesa če se sigurno istopit, tad če bit več toplo ako bude sunčano. Barem se nadam tako.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
čini mi se kaj da su se godišnja doba pomakla za jedan mjesec naprijed, pa me strah da se ove hladnoče ne otegnu preveč...

u nadi je spas, sad možemo samo čekat...
 
B

BAGERISTA

Guest
Ki čeka taj dočeka....................:rolleyess::rolleyess:mogari kakovo,,,,s....nje,:mrgreen::mrgreen:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
čini mi se kaj da su se godišnja doba pomakla za jedan mjesec naprijed, pa me strah da se ove hladnoče ne otegnu preveč...

u nadi je spas, sad možemo samo čekat...

Čekat, čekat, da.
Ili da se selimo u susjedstvo negde kod Bagerista.
Možda bi se ja mogal zaposlit u njihovoj Vatrogasnoj postojbi u Puli. Znam da imaju jer sam bio kod njih. Ili da idem u Rovinj, ima i tamo postojba. :scratch
 
S

siniša

Guest
pp

PS
Onda dogovoreno, ako budemo trebali mašinista onda si ti Bagerista na raspolaganju, ako budemo trebali nekoga da se penje onda če to bit Josa, da da znam, on planinari pa mu visina odgovara.
A za pivo? To mislim da nebu problema, tu sta oba dva na raspolaganju. MIslim da ispraznite koju gajbu, to mislim naravno.[/QUOTE]

pozdrav petre-a kaj smenom ja se netrebam penjati!onda ću ja gemišt.....
 
B

BAGERISTA

Guest
Čekat, čekat, da.
Ili da se selimo u susjedstvo negde kod Bagerista.
Možda bi se ja mogal zaposlit u njihovoj Vatrogasnoj postojbi u Puli. Znam da imaju jer sam bio kod njih. Ili da idem u Rovinj, ima i tamo postojba. :scratch

Dojdi,,,nema greške,,,ode kod nas vozila relativno nova,,a održavanje,,,nema se ča reč,,,,,ko kod vas,,,,,...8)

PS
Onda dogovoreno, ako budemo trebali mašinista onda si ti Bagerista na raspolaganju, ako budemo trebali nekoga da se penje onda če to bit Josa, da da znam, on planinari pa mu visina odgovara.
A za pivo? To mislim da nebu problema, tu sta oba dva na raspolaganju. MIslim da ispraznite koju gajbu, to mislim naravno.

pozdrav petre-a kaj smenom ja se netrebam penjati!onda ću ja gemišt.....[/QUOTE]

Tebe čemo stavit za spremanje gemišta,,,i naravno druženje u ispijanju,.......:drinkers::drinkers:
 
S

siniša

Guest
Tebe čemo stavit za spremanje gemišta,,,i naravno druženje u ispijanju,.......:drinkers::drinkers:[/QUOTE]


a da ja se neznam penjati na 30m.neću se žaliti za ispijanje gemišta
 
B

BAGERISTA

Guest
Ča nisi i ti neki vatrogasac.......................:arrow::supris:,,ili san ja pomiješa.........:mrgreen:
 
S

siniša

Guest
ma šalim se ja mogu ja i na visinu sa gemištom.,(električar na elektri)
 
B

BAGERISTA

Guest
Ma nema greške,,,,,ja bija uvijeren da si vatrogasac,,,,neznam od kud to zaključijka,,,:rolleyess::rolleyess:mora da san nešto pobrka,,,mada vidim nema veze,,,jer i tako,,na visinu ideš,,,,,,,.....:prayer::prayer:

Od advokata,,,koji se zna sa starim,,,je mali kad je bija klinac,,,osta zaljepljeno tijeme na visokom vodu,,,,,,evo ga danas,,,radi kop trener od tenisa,,,,a tada nebi bili rekli ni da če ostat živ............(sad se sijetija)to je bilo pod jugom,,,,ali rijetko da ko preživi,,,ja sam osta isto kad su mi rekli,,stari i on....:rolleyess::rolleyess:

Ništa tebe čemo zadužit,,za rasvijetu.................:mrgreen::mrgreen:
10ynd3l.gif
 

Najnoviji postovi

Na vrh