• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Firemanpeter

B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav Siniša i Bagerista!
Šta vi to pričate? Opet se vratijo, imao krivi spoj?
Da nije neko bio na prisilnom odsustvu pa da ja to neznam ili je nešto drugo bilo u pitanju?

PS
Hvala na pohvali Siniša :D
Vatru gasi, brata spasi!

245d07k.jpg

Upravo tako.......
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Danas se malo radilo pa sam napravil nekoliko slika. Trebalo je malo lož drvo uvest u kuču.

19397996.jpg


19397995.jpg


19397994.jpg
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Za hrabrooog Toma
nemaaaaa problemaaa
Jer neustrašivi Tomo se brine o sveeeem !!!! :rolfer:

Zvijer jede sve pred sobom :mrgreen:

Sorry Petre ali morao sam, malo sam maka, drži me neka fjaka :lol:
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
A jesi ga dobro nakrcao treba spremit drva na vrijeme.

biće snjega i kod tebe nesekiraj se imat ćeš šta grtati.
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
I ti bi kao trebal bit iz Slovenije iz alpskih krajeva svašta , vidi našu dalmaciju snijeg do koljena . :D Tomica izgleda prekrasno .:supz:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Aco
Treba malo popunit zalihe. Inače ima još dosta bukve u kuči ali moram usput i ovu smrijeku potrošit. Tako je danas još bilo vrijeme onda može bit več snijeg.


I ti bi kao trebal bit iz Slovenije iz alpskih krajeva svašta , vidi našu dalmaciju snijeg do koljena . :D Tomica izgleda prekrasno .:supz:

E vidiš kako ti je to, ispod alpa ništa od snijega.
U Dalmaciji ga ima :supris: i to do klojena, to nisam znao.
Eto ti prirode šta nam radi, malo je čudno sve to.
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

e kolega nemoj tugovati,,,,,,i ja sam tugovao a danas sam ga već čistio:supz:doći če i tvoje vrijeme:drinkers:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Upravo sam gledao vjesti, kažu da če početi padat. E pa vidjet čemo ujutro. Inače več sam se naviko na zeleno pa mi več nekako svejedno.
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Ljudi moji pogledajte koji pogled ima naš firemanpetre na Karavanke i to iz kuće.

prijatelju bit će snjega pa će tomo malo raditi,ja sam malo sad navečer a sutra ću malo detaljnije to počistiti pa će biti i koja slika.





alpe1.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
To je pogled,,,,,
2rc25vq.gif
,,,,,,,a ne u zgrade,,,:prayer::prayer::prayer:
Barem mu ne treba kupovat razglednice,,,more slobodno,,slikat i prodavat i ljeti i zimi.......8):supz::supz:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
:rolfer::rolfer: He he, Bagerista, tu imaju svi takav pogled pa niko neče da kupi razglednice.

Aco
Ovo na sliki su Karavanke. Najvišlji vrh je Stol- 2236m. On je na desnoj strani slike tamo gde su obaci pa se ne vidi. Iza Karavanka je Austrija, granica ide po vrhu.
Alpe su na sasvim drugoj strani, ne vide se od moje kuče. Alpe smo vidjeli kad smo išli prema Bledu, kad sam vam pokazal gde je Triglav.

PS
A ti si več radijo sa ralicom. E pa onda se kod vas napadalo. Tu sad ide snijeg, sitan sa vjetrom pa tako ništa od njega. Još se trava vidi, samo je malo bjelo po njoj jer vjetar sve odpuha iono malo što pada.
 
Posljednje uređivanje:
G

GROF

Guest
., lip pozdrav Petre! ...

., je DA!, lipota i divota tvoga kraja ko i cele Božje! Dežele Slovenije!!! ...

., makina dela ko prava!., spremadu se zalihe loživog drveta., tako i treba., to se zove spremnost u svako doba dana i noći., ono!, ko pravi vatrogasac!!! ... :supz: ...
., a takov sam i ja!., nezamislivo je kako neki ljudi jednostavno sve ostavidu za neki drugi ili bolji dan., e, onda zajeb 100 na sat., moramo računat da je svaki dan i dobar i loš jednako., samo, kako ga ki uspije iskoristit!??? ... :p ...

., aj Bog!, moj Narode!, čitamo - pišemo se ...
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
:rolfer::rolfer: He he, Bagerista, tu imaju svi takav pogled pa niko neče da kupi razglednice.

Aco
Ovo na sliki su Karavanke. Najvišlji vrh je Stol- 2236m. On je na desnoj strani slike tamo gde su obaci pa se ne vidi. Iza Karavanka je Austrija, granica ide po vrhu.
Alpe su na sasvim drugoj strani, ne vide se od moje kuče. Alpe smo vidjeli kad smo išli prema Bledu, kad sam vam pokazal gde je Triglav.

PS
A ti si več radijo sa ralicom. E pa onda se kod vas napadalo. Tu sad ide snijeg, sitan sa vjetrom pa tako ništa od njega. Još se trava vidi, samo je malo bjelo po njoj jer vjetar sve odpuha iono malo što pada.

pozdrav prijatelju.u previše mi je inforamcija bilo onaj dan pa pomješao te planine.budem ispravio sad.

e pada kod mene i to od preksinoć ne staje.jutros sam na brzinu malo razgurao pa kad prestane onda ću to detaljno očistiti.temperatura -11 sad baš gledao.
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Svaka cast drustvo! Prekrasne slike, dobro drustvo... sve za 10!
Cudi me sto nemate snega a kod nas je vec do kolena. moracu i ja da nabavim jednu ralicu ili da pravim sam jer sam dobio zuljeve od lopatanja. Juce i danas neradim nista drugo, samo lopatam...:evil:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=MKuA6VS_ujw[/YT]

Pozdrav!!!
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav dečki!
Kod mene još uvijek isto, puše vjetar sa njm leti sitan snijeg a ga vjetar svega odnese. Inače na poslu sam pa srečom nije još bilo potrebno nikud iči. Kažem srečom, jer su uslovi za rad težki, sve se smrzava.

Grofe, kod tebe je sigurno puno posla, snijega do vrh glave? Kao kod Aca.

Jeli Aco, nije ni sa ralicom sad dobro radit. Previše je mraz za taj posao.

Gvozdeni1
Morat češ ti napravit ralicu, jednom to odradiš i imašje za uvijek. Kad prebrojiš sate radova sa lopatom u jednoj sezoni, možda bi onih za izradu ralice bilo manje. Osim ako je zima kao kod mene.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ja bi stija da padne radi dice,,,,,,,,,,,,,,ali bolje da je ovako,,,,još da se malo bura smiri,,,,jer me danas zaledila u garaži...:(:(
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ima cca 30 cm, kod Ace i Grofa možda i više, pravi suhi, pršič snig...
odličan za skijat!!

danas mi se puno toga zanimljivog dogodilo, al niš nisam snimil :madmana:

nisam sa đipom mogak izač na Vinicu, put ide kroz šumu, i jedan strmi S zavoj di sam vatrogasce izvlačio sa Fergijem, nema teorije sad izač...
loše gume na đipu, stari skuca, 130€ košta jedna guma... nova , jel...

al je bil dobar off oad do kud sam mogal doč :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh