• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Firemanpeter

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
to je od mog oca kutija od 2100 kila, Hyundai Galloper, dugi, 7 sjedala, 2.5 Turbo Intercooler. Iz 1998 godine...

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=cwCdBpfcrjM&feature=plcp&context=C31b8f5bUDOEgsToPDskIlkDiN7s-UH9olYeJCU2Qd[/YT]

to je ta ragica...

A vatrogasci imaju nekakav Mercedesov, pa ne znam jel to veliki kombi ili mali kamion, ima cisternu 1000 litara, is samo zadnji pogon, a gume su mu loše i nisu mogli izač po masnom makadamu...

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=sPKrSCi3kos&feature=related[/YT]

[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=UEA8BTtF-CE[/YT]
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Vidim sad koji je to đip, ima ga jedan kod nas na poslu samo što je njegov kratka verzija.
A IMT se dobro uklapa sa vatrogasnim vozilom, sve je to crveno pa spada zajedno :D. Dobar su tandem ;). Inače ovaj Merđo je neuništljiv, slično ko IMT, preživi te.

PS
Trebaju te vatrogasci stavit na dežurstvo, ako slučajno zatrebaju duplu vuču. ;)
 
B

BAGERISTA

Guest
Da na dežurstvo,,,,,;);)on ide za prvog,,,,u skupini,,,da ih vuče sve ako dojde do toga........:shock::p:p

Josa,,,,ništa u vatrogastvo,,,i neka ti daju rotirku......:lol::lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
onog merđu su kupili za male novce, a imal je 15000km kad su došli po njega u Njemačku!
Mali radi ko urica!
a u drugom videu su se tak lipo poklopili da je izgledalo na trenutak da Fergi ima rotirke :lol:
e a točno je to vozač reko, da mu trebam kao prednja vuča :)

već su oni mene zvali u vatrogasce, šteta kaj nemam vremena, ekipa je luda!!
 
B

BAGERISTA

Guest
JOSA vatrogasac,,,:lol::lol:šta da sebe gasiš:partyman::rolfer::rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ne, nego kad su vidili na jednoj fešti ( mi smo im svirali sa limenom glazbom )
kolko morem popit, odmah su me htjeli učlanit...

pa reko, ali to vam je samo strošak, a ne ne, kad ponestane vode u cisterni, ona se gasi sa svim raspoloživim sredstvima, i tu dođe do izražaja ko ima elastičan mjehur :rolfer: :rolfer:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

ne, nego kad su vidili na jednoj fešti ( mi smo im svirali sa limenom glazbom )
kolko morem popit, odmah su me htjeli učlanit...

pa reko, ali to vam je samo strošak, a ne ne, kad ponestane vode u cisterni, ona se gasi sa svim raspoloživim sredstvima, i tu dođe do izražaja ko ima elastičan mjehur :rolfer: :rolfer:

eeee josa imamo isti problema i mene su neki dan zvali na vatrogasnu feštu i htjeli me učlanit al kad su skužili koliko tekućine trošim malo su se zamislili:supz::drinkers::drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
ne, nego kad su vidili na jednoj fešti ( mi smo im svirali sa limenom glazbom )
kolko morem popit, odmah su me htjeli učlanit...

pa reko, ali to vam je samo strošak, a ne ne, kad ponestane vode u cisterni, ona se gasi sa svim raspoloživim sredstvima, i tu dođe do izražaja ko ima elastičan mjehur :rolfer:

E nisu oni svijesni,,,,svoje nesvijesti.............:lol::lol:
Niš idemo skupa u vatrogasce,,,,,biče nam taman ovaj mali kamion,,ča si ga vuka,,,,gemišta.............
vx18g.gif
pa čemo onda gasit..

eeee josa imamo isti problema i mene su neki dan zvali na vatrogasnu feštu i htjeli me učlanit al kad su skužili koliko tekućine trošim malo su se zamislili:supz::drinkers::drinkers:

Vidim ja da nas ima više ode ki volimo,,,,
2vaxs0g.jpg
:partyman::partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a sve je to za ljude, samo ako na svoji noga dojdeš u komadu do svog kreveta, ne valja pretjerivat :weedman:

eeeee tomo, a ovi su me misli učlanit ne kao vatrogasca, nego da im pomažem obranit čast na skupštinama i feštama :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
a sve je to za ljude, samo ako na svoji noga dojdeš u komadu do svog kreveta, ne valja pretjerivat :weedman:

eeeee tomo, a ovi su me misli učlanit ne kao vatrogasca, nego da im pomažem obranit čast na skupštinama i feštama :lol:

A aaaaaaaahhahaa prejaka,,,,,zna san da je neka ludorija u điru,,,samo san čeka da rečeš........
ejj2v7.gif
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
E he he he :lol: jeste vi meni face, vi bi da se učlanite samo zbog fešte. :butthead: E nemože tako 8), prvo bi ja vas na posao i ono što nije tolko lijepo. Onda ako sve to dobro obavite kako treba i kad se posao zaključi onda za opuštanje živaca može i fešta :mrgreen:.

Znači ovako:
1. posao sa dobrom mjerom ozbilnosti, :axe:
2. opuštanje živaca zbog stresnih situacija na poslu. :partyman:

A jesam ja zaheban :madmana: ali
ipak :weedman:pošten.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ok,,,,more,,,ali pod jednim uvijetom,,,,na visoko ne gren,,,:lol:a na one pokretne škale još i manje,,,:lol::rolfer:pa makar mi gorilo sve ča imam..

Nači dobrovoljno se javljam za poslove,,,,,isključivo,,,na zemlji,,,i neki pol metra iznad,,,i to je to..:blackeye:blackeye8)

35a6jqr.jpg


Znači vatrogasac-,,zemlja-zemlja
vx18g.jpg
ejj2v7.jpg
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
E he he he :lol: jeste vi meni face, vi bi da se učlanite samo zbog fešte. :butthead: E nemože tako 8), prvo bi ja vas na posao i ono što nije tolko lijepo. Onda ako sve to dobro obavite kako treba i kad se posao zaključi onda za opuštanje živaca može i fešta :mrgreen:.

Znači ovako:
1. posao sa dobrom mjerom ozbilnosti, :axe:
2. opuštanje živaca zbog stresnih situacija na poslu. :partyman:

A jesam ja zaheban :madmana: ali
ipak :weedman:pošten.

ovo potpisujem u cjelosti.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
E he he he jeste vi meni face, vi bi da se učlanite samo zbog fešte. :butthead: E nemože tako 8), prvo bi ja vas na posao i ono što nije tolko lijepo. Onda ako sve to dobro obavite kako treba i kad se posao zaključi onda za opuštanje živaca može i fešta :mrgreen:.

Znači ovako:
1. posao sa dobrom mjerom ozbilnosti, :axe:
2. opuštanje živaca zbog stresnih situacija na poslu. :partyman:

A jesam ja zaheban :madmana: ali
ipak :weedman:pošten.

ma ti si pravi, profesionalni vatrogasac, za to treba bit, hrabar, ozbiljan i predan poslu!
ja za sebe znam da sam neozbiljan, i eto pada sve u vodu :rolfer:
radio sam na tome da budemo Vatrogasna limena glazba, al još mi ni uspjelo, to bi bila vrhunska kombinacija :mrgreen:

A aaaaaaaahhahaa prejaka,,,,,zna san da je neka ludorija u điru,,,samo san čeka da rečeš........

e, ali kaj je najbolje, to je živa istina!! :rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
ovo potpisujem u cjelosti.

E pa i ja ču,,,,,da potpišem,,,,;)bi rekli,,,nije svaki za sve..8)u ovom slučaju ostajem pri svojoj izjavi......

ACO,,,kakovo je vrime gori,,,zatrpani,,ili..:?::?:

ma ti si pravi, profesionalni vatrogasac, za to treba bit, hrabar, ozbiljan i predan poslu!
ja za sebe znam da sam neozbiljan, i eto pada sve u vodu :rolfer:
radio sam na tome da budemo Vatrogasna limena glazba, al još mi ni uspjelo, to bi bila vrhunska kombinacija :mrgreen:



e, ali kaj je najbolje, to je živa istina!! :rolfer:

I to živa istina.....:blackeye:blackeye.....
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
:rolfer:Vidiš li ti to Aco, oni bi sad da biraju posao. :rolfer:
Ja bi ovo, ja bi ono :rolleyess: . Eh držite se vi svojih posla a vatrogasnu službu prepustite meni i Acu.

A za fešte ne brinite, to se može i onak, u civilu. A ti Josix, samo ti idi u limenu vatrogasnu glasbu ako znaš igrat neki instrument. E to bi bilo jako poželjeno.:)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
niš ja ne bi biral, sam ti odma rekal da nis ja za to :lol:
ne bumo se mi petljali u taj zahtjevan i plemenit posal,
ali ako kadi bagera sretnete, samo ga nakačite na onu 17 metarsku dizalicu,
pa nek skine macu iz krošnje :rolfer:

ja bum trubil odozdola :D
a kad maca bude spašena, onda idmo svi skupa na feštu!!
tražili bumo donaciju od pivovare :)
 
T

Todi

Guest
ali ako kadi bagera sretnete, samo ga nakačite na onu 17 metarsku dizalicu,
pa nek skine macu iz krošnje :rolfer:


pozdrav veseljaci,

josix kaj ti mislis da je ona dizalica projektirana za pahuljice poput Bagera :weedman: :rolleyess:
usporedi malo proporcije piromana i Bagercica haha
LP :drinkers::mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
pa ak sam dobro pročital tamo negdje par stranica unazat, dizalica diže tonu na 17 metara :rolleyess:

a kolko god se bager trudil, do tone još ni uspil dojt :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
niš ja ne bi biral, sam ti odma rekal da nis ja za to :lol:
ne bumo se mi petljali u taj zahtjevan i plemenit posal,
ali ako kadi bagera sretnete, samo ga nakačite na onu 17 metarsku dizalicu,
pa nek skine macu iz krošnje :

ja bum trubil odozdola
a kad maca bude spašena, onda idmo svi skupa na feštu!!
tražili bumo donaciju od pivovare)

A ča ne,,,,sad biš da ren ja gori po nju,,,,,,,,,:rolfer:ne,ne,,,,tebe čemo slat,,,jer si prvi reka da voliš vatrogasce......rodila se ljubav između tebe,,::vatrogastva......

A ja ču čekat doli na komandama,,,jer znaš i sam da sam precizan po tom pitanju................
k9arfa.gif


pozdrav veseljaci,

josix kaj ti mislis da je ona dizalica projektirana za pahuljice poput Bagera
usporedi malo proporcije piromana i Bagercica haha
LP :mrgreen:

ma reči mu reči,,,,,,,vidiš da bi sad stija se zvuč na tanko,,,,e nečeš......ideš gore josa,,,,po mačku,,ili po gače,,,samo da greš gori..
kcjwi0.jpg
,pa makar ja mora doj da te vežen unutra,,,,,,,,,,,a poslje idemo
287d4pg.gif
m9vwqq.gif


pa ak sam dobro pročital tamo negdje par stranica unazat, dizalica diže tonu na 17 metara :rolleyess:

a kolko god se bager trudil, do tone još ni uspil dojt :lol:

Još baren toliko,,,a oopet malo,,,,ali ako zafali uzet čemo kolo od fergija.,......:mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh