• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Firemanpeter

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ima ima slika, a nisam ništa popravljao. Nekad se desi da zeza, vjerovatno forum. Ali ako zeza onda se i vrati :D
 
B

BAGERISTA

Guest
Di u ovoj temi,,,ili,,:shock::shock:jer njoj nema traga....a sliku sam vidio,,još u temi motori..jednom..
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Da Bagerista, u ovoj temi je. Ja je vidim. A i meni se desilo jednom da je u temi motori nisam video, nije bilo ni traga.
Sad ču tako napravit da mora da se vidi, barem se tome nadam.

19502791.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
E sad,,,je vidim,,:mrgreen::mrgreen:,,,ali nije mi jasno,,kako se nije vidila prije,,mada mi se več par puta desilo,,da mi ne otvri sliku ,,ponekad..:madmana:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Čuo sam da su bili u temi Prima isti problemi sa slikama. A imao sam ih i ja u temi motori gde sam primetijo da nema moje slike. Tako mislim da tvoj komp radi dobro. Mislim da je bolje da se slike postavi u neki album iz interneta a ne u ovaj u koristničkom profilu. Možda je to to, nisam siguran ali izgleda mi tako.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ma bit če do servera....:mrgreen::mrgreen:ja ga bacim u tilt..:mrgreen::mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema slike se vide,,,sad ko grom,,,bit če dan se server uplašija..........:rolfer::rolfer:
Vidim toma dela punom parom.......;)


Evo ja delča na škodi,,vcrata,,nisu mogla bit otvorena ni izvana ni iznutra,,,pa sam prvo skida tapiseriju,,pa nosča stakla pa staklo,,pa tek onda doša do brave,,,,,,vijeruj mi da se napiješ živaca......:shock:a ipak na kraju otvorili,,i sve zamijenili,,pa sad sutra neke čepove za tapacir i to je to.....za sad dela ko grom..:drinkers:i nadam se da če delat..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
samo nek bude kaj više lipoga vremena da se možemo nadelat i nauživat...
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Bagerista

Toma radi punom parom svaki dan. Samo što ja zaboravim uslikat sve to, a ponekad se setim, kad se radi lagano pa ima vremena. Pospravljalo se lišče na parceli ispod kuče pa se to vozilo, vozilo se i grane od vočka iz vočnjaka. Znaš kako je, treba sad malo napraviti reda, zima je otišla i več je fino toplo.

A znam kako je sa čepovima, kad ga jednom rastaviš mnogo puta on više ne drži kako bi trebalo. Znači za jednu upotrebu a onda novo. A bude ti delalo, ne brini. Ako ti sad dela onda če i dalje, pa majstor si i znaš šta rediš.

Josix

Kod nas je lipo, toplo je ovih dana ja uživam u suncu. Da su temperature ovakve ko sad cjele godine, to bi ja voleo. Možda još koji stepen gore i to bi bilo to.
Inače malo je suša, pa bi i koji dan kiša bila dobrodošla.
 
Posljednje uređivanje:

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
ljepo ljepo,a malo se vozilo oko Bledskog jezera...krasan ambijent :supz:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Da da, malo se moralo danas iči. Ambijent je dobar, pogotovo to što ima dosta turistkinja pa se malo odmore oči :mrgreen:.
Što? :supris: Pa valjda nije gledanje zabranjeno? :?: :rolfer:
A izvini, ti si mislil na onaj drugi ambijent, na jezero.

Tebi je več poznat Bled, jeli?
 
Posljednje uređivanje:

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
isto smo mislili,nebi ti samo tako u vožnju sa motorom naokolo zbog jezera hehehe...
bio sam tamo više puta
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,671
Da da, malo se moralo danas iči. Ambijent je dobar, pogotovo to što ima dosta turistkinja pa se malo odmore oči :mrgreen:.
Što? :supris: Pa valjda nije gledanje zabranjeno? :?: :rolfer:
i?

reci to boljoj polovici kad ti odvali jednu vruću iza uha...:scratch
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Jozef
Ako se dobro sečam, imaš tu rođake.

Mtd
E neču, da nebi motor ostao bez ključeva. Hmmm, moram sakriti rezervu.
 
B

BAGERISTA

Guest
Bagerista

Toma radi punom parom svaki dan. Samo što ja zaboravim uslikat sve to, a ponekad se setim, kad se radi lagano pa ima vremena. Pospravljalo se lišče na parceli ispod kuče pa se to vozilo, vozilo se i grane od vočka iz vočnjaka. Znaš kako je, treba sad malo napraviti reda, zima je otišla i več je fino toplo.

A znam kako je sa čepovima, kad ga jednom rastaviš mnogo puta on više ne drži kako bi trebalo. Znači za jednu upotrebu a onda novo. A bude ti delalo, ne brini. Ako ti sad dela onda če i dalje, pa majstor si i znaš šta rediš.

Josix

Kod nas je lipo, toplo je ovih dana ja uživam u suncu. Da su temperature ovakve ko sad cjele godine, to bi ja voleo. Možda još koji stepen gore i to bi bilo to.
Inače malo je suša, pa bi i koji dan kiša bila dobrodošla.




Ma i kod nas suša,,,pa bi trebalo,i valjala čim prije da padne jedna kiša..........:roll::roll:,jer nije još zemlja skroz suha,,,,ali nebi loše došlo..

A danas u pobijede,,,opet,,,da se kupi to za škodu,,,i da mu tapiceriju vratim,,i to je to..;)

Imam i ja za zapalit još tri kupa ova zadnja,,,pa ču malo požurit,,,da ne ostanu,,jer su možda u stanju i prestat davat dozvole,...za paljenje:cry::cry:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Požuri ti sa tim globalnim otoplivanjem jer mislim da če uskoro bit problem sa tom dozvolom. I budi pažljiv sa paljenjem da nebi došlo do...
 

Najnoviji postovi

Na vrh