• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Firemanpeter

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
To je iz one reklame u kojoj se nešto nudi, a pritom je ova medicinska sestra na Tomi prikazana kao fetiš nekog siromaka koji gleda 'savršenu ponudu'..
:(clap)::(y):
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Da, u pravu si. Tamo sam je izsjeko :icon_biggrin:

Kad sam je prvi put vidio, neki me unutarnji smijeh ulovio.. Čak mi se čini da ima lufta na sredini dok ona skače po njemu..

Zamisli samo vožnje u štiklama..:icon_hang:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Haha :icon_lol:, ova ti je dobra:

Čak mi se čini da ima lufta na sredini dok ona skače po njemu..

Sigurno da ima :(happy): . Da ga nema bilo bi čudo!
A štikle u vožnji, skoro nemoguča mislija :icon_rolleyes: :icon_smile:.
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Više bih volio vidjeti neku pristojnu djevojku na Tomi da onako profesionalno traktoristički vozi u rikverc i prikapča prikolicu ili gleda kako ore brazda dok jednom rukom drži volan, a drugu ima na blatobranu..:(giggle):
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Čuj, ja mislim da je to skoro pa nemoguča mislija, to da ore i radi sve te poslove sa Tomom. :(happy):
Ali jedna moja sestrična poneki put vozi Tomu do polja i nazad kuči.
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Da si mi živ i zdrav, i uvek ti stojao prav...:icon_thumright:
pozzz joe!:icon_weed:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Vse najboljše in zdravja.
p8o.gif
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Sretan rođendan, sve najbolje!:(party): Platim :drink: kad organiziramo vožnju na motorima..
 
B

BAGERISTA

Guest
Kolega,,sretan rođendan,i sve najbolje želim,,,,,:drink::drink:,,evo da te malo utiješimo..:icon_pai:,ipak si godinu stariji,....:icon_weed::icon_weed:

Nek se sve želje ostvare,,mada ne sumnjam da nisu,,,ali eto ako ima koja,,,nek i ta bude riješena,,,,puno,,puno zdravlja,i svega ča si sam poželiš..:icon_super:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Hvala vam, Jozef, Joekiki, zemo Abarth, Markec, Zagorje i Bagerista,
za sve vaše dobre želje, čestitke... Kako Bagerista kaže opet godinu sam stariji, vreme prolazi sa prevelikom brzinom al ne može se tu ništa da bar zdravlje posluži kako treba pa je tu več neko veliko zadovoljstvo. Bog dečki! :smile:


PS
Markec, ako bi nekad ipak uspjeli organizirat vožnji onda sigurno platim i ja piče :smile:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Peter sve najbolje i od mene s malim zakašnjenjem
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Hvala Muhaničar i Nikola.
Nema veze zakašnjenje, za dobre želje uvijek je pravo vreme :smile:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
ooooooo Peter ovi kolege su malo zakasnili al ja sam stvarno puno zakasnio al od srca ti želim sve naj naj ......nisam bio doma pa tako ni na forumu al opet za iskrene želje nije kasno pozzzzzz:icon_kidra::cool2:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nikad kasno Petre,,nikad ni za dobre želje,,:icon_jook::icon_super::icon_super:
Nego di si nam ti,jesi se otriznija....:icon_rofl:
 

Najnoviji postovi

Na vrh