• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FORD

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Lako je za djelove, samo je za peneze teško.
Naročito u spomenutom dučanu
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Potegnuti dijelove iz Engleske.... preko eBaya ili webshopa.
Kod njih su Fordovi ko kod nas IMT - tako da ni dijelovi kod njih nisu pretjerano skupi.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
ti si mlad, znaš se služit internetom, boli te briga. ja sam jednom naletio na fordsona n bez prednje osovine i našao sam je na ebayu za 100 funti. jedini je problem što je traktor prodan u roku od dva-tri dana jer je bio 5000 kn. nikad nisam saznao di je završio.
samo, sve što radi, to se i kvari. to je normalno. a najgori su sitni kvarovi. ali nije ford toliko egzotičan da se neće naći i polovnih djelova. ako je traktor ok i ispravan uzmi. uvijek treba računati na mogućnost da će nešto crknuti i kolike su šanse da to se to brzo popravi ako crkne u sezoni. btw, sjećaš se onog imt 555 što sam htio uzet? na njemu je bio izveden nožni gas u kućnoj radinosti, to je najmanji problem za napravit :)
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Ma znam ja da za djelove nije nikakvi problem,a traktor bude sigurno moj, vlasnik mi je jako dobar prijatelj i več je sve dogovoreno, em znam raditi sa traktorom, em mi se čini više isplativijim od nekog drugog!
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Evo par friških

20150501_152439_zpsswsrusax.jpg

20150501_152425_zps8qq9fdia.jpg
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Sve je dobro,ali ovaj volan,točnije cilindar... :(whew):
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
@gogo taj cilindar je u redu, tak ga je majstor složil i nema nikakvih problema.

A u vezi utega nisam pital.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Uteg ima dvije funkcije 1, da se traktor ne diže . 2, štiti farove (jedino ako ih sam ne razbije ) .
 

bazingaR

Član
Tu od
22 Velj 2015
Poruka
37
Jel imo neko iskustvo sa Ford 6600 4x4 potrosnja itn? Kod nas ima samo jedan 7600 4x4 ali je motor pohaban mnogo, trosi ulje i kazu da trosi gorivo kao lokomotiva.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Malo veći model od tog ima moj kolega,i traktor je ludilo...
 

SlaK

Član
Tu od
28 Pro 2013
Poruka
45
Ajd molim te koji je taj njegov broj, koja godina, koliko rs? Jel imao kakvih popravaka na njemu i općenito kakav je traktor. Hvala.

Imam priliku uzeti jednog 4610, 1984, ima prednji utovarivač, hrpu izvoda za hidrauliku...ali ima 9000rs...motor je suh, ne dimi, getriba ne zujli, lijepo se šalta, sve uredno radi na traktoru...
 

Najnoviji postovi

Na vrh