• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Forumaši vatrogasci.

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
ja jos malo pa planiram gradit zecji nasip jedno 50 metara i ispumpat vodu iz mojih ljesnjaka ali sumjam u uspjeh

Krki radim noćnu pa ak treba budemo nešta sredili preko veze....
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Evo jedne direktne većerašnje nesreće troje ozljeđeno
fotografija0179a.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
jucer bio cijeli dan na vjezbi uza simulator plamenog udara, kad dodu slike, staviti cu koju! :)
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Evo da se i ja malo pohvalim sa lokalnim DVD-om,
koji je prošle nedjelje u Varaždinu izborio 3 mjesto,
te izborila plasman na vatrogasnu olimpijadu u Fracusku.

Citirati tekst sa službene facebook stranice DVD Brezova:


Brezova od 12.05.2013.god ima olimpijsku momčad ! BREZOVA JE USPJELA !!! BREZOVA IMA OLIMPIJSKU MOMČAD !!! Danas u Varaždinu,nama sretnom gradu je B ekipa DVD-a Brezova ostvarila svoj povijesni rezultat u sportskom vatrogastvu........Na Izlučnom takmičenju izborili smo mjesto koje nas vodi na vatrogasnu Olimpijadu....Od danas naše društvo ima OLIMPIJSKU EKIPU.....koja će u reprezentaciji HVZ-a zastupati državu Hrvatsku na natjecanju u francuskom gradu Mulhousenu....u mjesecu srpnju.Ova ekipa počela se stvarati prije 8 godina i kroz nju je u ovom vremenskom periodu prošlo više od 25 članova i moglo bi se reći kako pravi rezultati tek dolaze......Svakako da nećemo zaobići i pomoć naših navijača....odnosno navijačica.Vatrogasna zajednica Krapinsko -zagorske županije je........ostvarila tri plasmana,gdje se je uz nas na Olimpijadu plasirala ekipa B Muški DVD Regeneracija iz Zaboka i muška mladež DVD-Bedekovčina....Sve čestitke !


Evo par slika sa natjecanja:

20776060.jpg


20776021.jpg


20775802.jpg





Više slika i opčenito o DVD-u i samom natjecanju na:



http://www.mojalbum.com/zbalija/izlucno-natjecanje-u-vatrogastvu-varazdin


https://www.facebook.com/media/set/?set=a.170307213134012.1073741827.100004642024190&type=1


http://dvd-brezova.bloger.index.hr/default.aspx


Evo i video zapisa:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=caSXxLgRfLw[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
hvala u njihovo ime!

Cilj im je na predstojećem natjecanju biti u gornjoj trećini
svih reprezentacija u njihovoj skupini.

Sretno im bilo

P.S.

Dali netko do forumaša ide u Francusku kao navijač na vatrogasnu olimpijadu?
 
T

Todi

Guest
Mali prilog za forumaše vatrogasce,
Smotra vatrogasaca-Zagrebacke vatrogasne zajednice na celu sa predsjednikom Zlatkom Križanić ( predsjednikom najboljeg Zagrebackog DVD-a Hrašće Turopoljsko)....VATRU GASI BRATA SPASI....!!!!
580582_274747136004203_140005684_n.jpg
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Ah, sused Zlatko!

Ono imanje u bregima o kojem smo pričali je njegovo..
 
T

Todi

Guest
Markec,
sliku sam posudio od Ivana Fiolića-Fio, smatrao sam je prikladnom za naše kolege forumaše i zbog toga ju podijelio, znači to je taj lik kaj ima ono lijepo imanje
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,372
Evo ljudi jučer na vatrogasni vježbama ostavarili jedan od bolji rezultata vrijeme:10.50sek
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
Mali prilog za forumaše vatrogasce,
Smotra vatrogasaca-Zagrebacke vatrogasne zajednice na celu sa predsjednikom Zlatkom Križanić ( predsjednikom najboljeg Zagrebackog DVD-a Hrašće Turopoljsko)....VATRU GASI BRATA SPASI....!!!!
580582_274747136004203_140005684_n.jpg

vidis, nikad jos nisam mažoretkinju, a bas bi volio, he, he... :(devil):
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
778
Jučer je vatrogasno društvo iz mojeg sela slavilo 70.-u obljetnicu postojanja. Imali su prošeciju po selu i po mojoj ulici uz pratnju stvarno puno barjaka i pleh muzike. Svaka im čast! Bilo je jako lijepo za čuti i vidjeti. Kasnije je bila i zabava koja je očito potrajala do jutra. Mislim da imam koju sliku na fotoaparatu, ali mi je krepala baterija.

Ja nisam aktivni član, ali redovito plaćano članarinu. (da dečki imaju za pivu i kobase jemput godišnje) hahaha

Još jedamput, stvarno hvale vrijedno!
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema na sigurno stavila mlade..............:eek:::icon_thumright::icon_thumright:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Sretna vam okrugla godišnjica Turopolje je inače poznato po tome da su im društva večinom sva jako stara mahom sve preko 100godina jedna ljepa tradicija u ovom kraju koja se održala toliko godina i u raznim uvjetima sa bogatom povješću a jedna ljepa stvar da su večinom sva društva opremljena sa novim voznim parkom šta je za ljepu pohvalu ...
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hehe zato je naš DVD slavio obljetnicu od 125 god postojanja još 2008.g ali zato je još u garaži stari tam,koji se ne predaje,ajd jedino sad pred 3 god je kupljen novi kombi,inače je bil prije stari IMV kombi
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Vatrogasci iz našeg DVD-a su to zaslužili. I po intervencijama i retrospektivno. Sami su sagradili spremište i kupili prva vozila, kasnije nadomještena iz vatrogasne zajednice..
Kolega farmer zna više od mene kako funkcioniraju u intervencijama..

LP
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Čestitke za 100. godišnjicu! Ljepa cifra :drink: a i makine su one prave :icon_keel:

PS
Toma je veteran, najstariji na sliki pa i on zaslužuje pohvalu :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh