• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Forumaši vatrogasci.

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Već me par dana susjedi zezaju da zašto sam kupio vatrogasna vozila?..

Odgovor je da osnivam privatnu tvrtku u domeni vatrogastva, a u rangu DVD-a. Meni država plati usluge, a radnici su dobrovoljci..:icon_rofl:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Javljam se dobrovoljno u tvoju postrojbu pogotovo ako ti zamjenica bude kakva maca ...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Farmervg,pa zar si opet počeo!?Pa kud jedno ženjeno muško čeljade de čezne za macama.Ma sram te bilo,daj ženi da pročita šta si napisao.Nek te stavi na kruh i vodu jedno tjedan dana za kaznu.:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 
D

drazen_mile

Guest
pozdrav ljudi,

gledam na netu pa nigdje se ne spominje. jel netko od vas kupovao ili čuo za loopteez firefighter majice? na par bannera i na faceu vidio, a na njihovoj stranici djeluju ok?
 
M

marioJB

Guest
evo da malo dignem temu iz mrtvih
Dobrovoljni sam vatrogasac 10-ak godina.Natjecao sam se u svim uzrastima,i sad zadnju godinu sam operativni vatrogasac u DVD-u.DVD Jurovski Brod je drustvo A kategorije tj. stozerno drustvo.Evo da stavim par fotografija da vidite s cime raspolazemo

Vise fotografija rada DVD-a mozete vidit na fejsu evo i link
https://www.facebook.com/dvd.jurovskibrod?fref=ts
 

Prilozi

  • k1.jpg
    k1.jpg
    38.8 KB · Pregleda: 86
  • k2.jpg
    k2.jpg
    59.7 KB · Pregleda: 87
  • k3.jpg
    k3.jpg
    47.4 KB · Pregleda: 84

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,170
jorovski brod,tu sam bio na natjecanju s mladeži,pozz iz dvd krapinske toplice :icon_super:

380607_404973219549174_1423166578_n.jpg
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
tino7530 daj mi napiši ke u mladeži dela pojedini čaln od 1 do 9,
mi nemam mladeži, ali trebam informaciju, može i na pp
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,170
1-zapovjednik
2 i 4 gađaju metu i meceju po neku stvar u ''stroj''
3 i 5 pumpaju i isto stavljeju stvari u stroj
6,7,8 i 9 rade s cijevima i na kraju vežu čvor i stanu u stroj
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Evo jedno vatrogasno vozilo, koje je još uvek u funkciju u obližnjem selu, gde sam odrastao...
tdzq.jpg
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pravi oldtimer. A on još u funkciji, nadam se da je kao u rezervi i da ima još jedan noviji :)
Po obliku simbola na haubi moguče je da je ovo TAM ili se varam?
Koje je to godište?
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Nažalost nije u rezervi, nego im je to jedino vatrogasno vozilo za celo selo!
Neznam koje je godište, al mogu pitati teču, jer je on vozač, jer stanuje preko puta od vatrogasnog! I kad se sirena oglasi, on trči, kreše vozilo, pa dok se skupi ekipa...i u akciju, ako se može nazvati tako...:icon_scratch:
To im je jedan i jedini...
Dobili su pre nekih 10godina novo vatrogasno vozilo, zadržalo se svega par dana u garaži...i ode u obližnji grad, a njima je rečeno: dobro je vama i ovo, jer ste navikli na nju!!!
politika...
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Može se i tako nazvati da, ide se u akciju iliti intervenciju. Kako kome odgovara bitno je da se razume.
Hm, svugde politika radi svoje. Znači čekaju na bolja vremena pa da se onda nađe koje novce za novije vozilo. Uvijek se štedi na nepravim stvarima, zapravo štedi se na ljudima. Nisu vozila nabavljena za vatrogasce, nego za ljude- za njihovu sigurnost.
 

Najnoviji postovi

Na vrh