• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Foton Lovol traktori

DadoPZ

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
114
Nisam našao ni jednu noviju temu u vezi ovih traktora pa ću otvoriti jednu. Da li ih tko posjeduje ili planira kupiti ? Pomalo pratim na youtube-u i ne čine se tako loši. Dosta se kupuju modeli 504 i 604 u Srbiji, no sve više se pojavljuju i u Hrvatskoj. U Požegi (a vjerojatno i u još nekim gradovima) postoje zastupnici.
Također jednog sam već vidio na cesti.

http://en.lovol.com.cn/
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
Meni je malo zapeo za oko foton lovol 504 12/12. Oko 130 tkn novi sa kabinom. Na netu nema nekih loših kritika... Još sam u fazi premišljanja što kupit, takav novi ili neki univerzal polovni. Radim nekih 150 sati godišnje s c335 šume i voćarstva, i s obzirom na povećanje površina pod lijeskom, valjalo bi mi nešto bolje. Dosad sam posadio 1.5 ha, ove godine pripremam još 1 ha. Uff da mi je znati što me čeka u budućnosti pa da znam da li da riskiram i uzmem novi...
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,540
zapinjat će ti kotači i kabina za grmove...treba ti nešto niže...
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
Najbolje je bez kabine za malčiranja, ali špricanje, sunce, kiša, vjetar su razlozi što mi fali kabina.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,646
Blizu mene jedan konjušar kupil 504-ku za čistiti štale s prednjim utovarivačom. Ima ga već cca godinu dana, ali nisam ga nikad pital kak je zadovoljan. Ak ga ulovim baš bum ga pital
 

baranjac747

Član
Tu od
20 Lis 2011
Poruka
292
Šta mislite LOVOL 354 sa kabinom za 1,5ha ljeske i 3ha ratarstvo(dok se neodlučim za nešta drugo). Ako netko zna uvoznika za HR
 

baranjac747

Član
Tu od
20 Lis 2011
Poruka
292
Za njih sam vidio ali neradi im ni stranica a ni email. probat ću ih danas nazavat. Vidim da ih u Srbiji ima dosta nijh što prodaju, a jel se može iz srbije uvest.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Vjerojatno može, ali s carinom i pdv-om. Treba provjeriti kak je sa homologacijom. Možda verzija traktora koja se prodaje u Srbiji ne odgovara EU normama.
 

Najnoviji postovi

Na vrh