• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

fric 1993

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Plitko se nekak ore kod vas pošto su crtala jako spuštena,koliko je to oko 20cm?

ide dublje samo ovo gornje crtalo je od V&N 950 Farmer II i manjeg je promjera pa onda ovaj nosać ide u zemlju..previše je spušteno..ovo kaj je u zemlji je večeg promjera..;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
ide dublje samo ovo gornje crtalo je od V&N 950 Farmer II i manjeg je promjera pa onda ovaj nosać ide u zemlju..previše je spušteno..ovo kaj je u zemlji je večeg promjera..;)

Taj veliki NH,pa to je oko 280ks ako sam dobro zapamtio,nebi to moglo orat s 5 brazdi?
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Taj veliki NH,pa to je oko 280ks ako sam dobro zapamtio,nebi to moglo orat s 5 brazdi?

tu bi vlekel i 6..al tam na drugim poljima u Dugom Selu s ovim mrči kak je teška zemlja,a ide 6 km/h..:oops:
 
B

BAGERISTA

Guest
Mrcina nema se ča reč,,:p,,,a vidim i plug iza da zaostaje,,,,,4 brazde,,,njemu s lakočom..:prayer::prayer:
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Super slike kolega, sve pohvale :supz:
Kakav se to jos NH krije u koloni za silos ;)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
tu bi vlekel i 6..al tam na drugim poljima u Dugom Selu s ovim mrči kak je teška zemlja,a ide 6 km/h..:oops:

onda mene pitaju kako ti 100ks teško vuće 3 brazde na 25cm a nije preteška zemlja. a eto sad kad kolega kaže da s 280ks ima kaj vuć 4 brazde. tko nije probao nezna. slika govori jedno a stvarnost nešto sasvim drugo.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
istina kikic...
evo kolega ranko ovo je ta mrcina..NH-Ford 8970 (240hp) :weedman:

 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Pa predpostavio sam da se radi o takvoj masini, ali reko ko pita neskita. Stvarno masina ipo :prayer:. To je kao sto je Ratarko imao, ili je to taj :scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
ovo se zove mrcina,,,,,a snage mu ne fali,,,.:prayer::prayer:stvarno je beštija od traktora......

Koliki mu je uteg ispred..........:?::?:lak nije sigurno..
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
ranko-mislim da je to bio od ratarka..

bagerista- neznaju točno kolko ima ali preko 1t ima..doma rađen..

inaće stroj ima 17 ooo radnih sati i samo mu je bil piksiran prednji kraj ništa više..to je traktor..;)
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Ima li prednji kardan i je li ss osovina? Ako nema ni jedno onda je vjerovatno Ratarkov
Koja je godina?
17 hiljada sati, a samo piksovan prednji kraj, to je za pohvalu.
Ratarko je govorio da je on radio nesto oko prednjeg kraja, jer je u njega nosio teg od 2t, pa zbog toga
Po inostranstvu ima relativno jeftino takvih modela, neznam zbog cega su takve cijene?
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Ima li prednji kardan i je li ss osovina? Ako nema ni jedno onda je vjerovatno Ratarkov
Koja je godina?
17 hiljada sati, a samo piksovan prednji kraj, to je za pohvalu.
Ratarko je govorio da je on radio nesto oko prednjeg kraja, jer je u njega nosio teg od 2t, pa zbog toga
Po inostranstvu ima relativno jeftino takvih modela, neznam zbog cega su takve cijene?


ovaj ima SS osovinu..prednji kardan nema..a vjerovatno zato jer nisu cjenjeni traktori to..evo ja kad sam ga videl nisam mogel vjerovat kolko rs ima..

inaće taj traktor ore sa trobraznim plugom..teška zemlja za poludit..:mad:
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
ovaj ima SS osovinu..prednji kardan nema..a vjerovatno zato jer nisu cjenjeni traktori to..evo ja kad sam ga videl nisam mogel vjerovat kolko rs ima..

inaće taj traktor ore sa trobraznim plugom..teška zemlja za poludit..:mad:

Onda nije od Ratrka, njegov nije imao SS osovinu.
E vidis u tome je kvaka ako nisu cijenjeni zbog cega nisu, je li im nesto nevalja, ili cisto nepoznavanje
A tako teske zemlje ima i ovdje gdje ja zivim, odmah iza naselja do save ima jedno 300 ha zemlje koju su nekada orali samo gusijencari, ali zato u odnosu na ovu nasu ostalu zemlju dosta bolje radja
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Onda nije od Ratrka, njegov nije imao SS osovinu.
E vidis u tome je kvaka ako nisu cijenjeni zbog cega nisu, je li im nesto nevalja, ili cisto nepoznavanje
A tako teske zemlje ima i ovdje gdje ja zivim, odmah iza naselja do save ima jedno 300 ha zemlje koju su nekada orali samo gusijencari, ali zato u odnosu na ovu nasu ostalu zemlju dosta bolje radja

i ovi rade blizu Save zemlju...al traktor je fenomenalan...:prayer:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
bojtar,kaj mu neje to malo premali podrivač

dojdi sa same-om i jednim tijelom neš z mesta krenul...20 let nije orano to polje...pogledaj da nije niti trava od proleća zrasla
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep ga ti pereš u dubinu,,,,,,mada se ljepo znoji i holland,,,s ovim ja mislim.........8)8)
Šta misliš preorat,,,i sijat,,,ili ostavit jednu godinu..:scratchmada još dobro i ide kako si napisa da nije rađeno niš 20god....
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
evo podrivanja (tj. čupanja korjenja) od prošlog tj....:supz:



ček ? to radi ? inače radite sa njim ? to 5 radnih tijela ili 7 - botuje, slovenski ?
traktor 280ks?
 

Najnoviji postovi

Na vrh