• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

fric 1993

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
ček ? to radi ? inače radite sa njim ? to 5 radnih tijela ili 7 - botuje, slovenski ?
traktor 280ks?

čekam...da radi...da radimo...pet radnih tijela...točno batuje-slovenski...da živih 280hp...još pitanja...:?:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
neznam kakva je zemlja kodtebe ali pa el mu nije malo pre mali podrivać :scratch:scratch ipak holanđan ima konja
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
čekam...da radi...da radimo...pet radnih tijela...točno batuje-slovenski...da živih 280hp...još pitanja...:?:

ma iznenađen sam, u prospektu piše da je taj podrivač za traktor do 90ks, a vi ga vučete sa praktički 300ks, da li ste ga lomili gdje ili su slovenci napravili dobar posao ?

inače zahvaljujem na odgovorima
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
neznam kakva je zemlja kodtebe ali pa el mu nije malo pre mali podrivać :scratch:scratch ipak holanđan ima konja

pogledaj malo bolje onu sliku koju je TX75 citiral pa mi reci jel primječuješ da je ljepa zemlja...:?:
inaće...tu di je podrivano na proljeće smo pripremili za kukuruz,a na slikama se vidi koliko ima trave...onda razmislite malo kak je dobra zemlja....;)

ma iznenađen sam, u prospektu piše da je taj podrivač za traktor do 90ks, a vi ga vučete sa praktički 300ks, da li ste ga lomili gdje ili su slovenci napravili dobar posao ?

inače zahvaljujem na odgovorima

podrivać je zadovoljavajuć...ima krivi raspored tijela pa se štopa...al služi svrsi...nije još bio polomljen...
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Mocan je nema dalje, ovi dupli tockovi na sva cetiri tocka su strava :supz:
A ima li neki teg za naprijed?
A rekao bih da nosi podrivac
 
B

BAGERISTA

Guest
Prehebeno..........................:prayer::prayer::prayer:,ovo je močno..
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
stvarno je ajkula :)
sta to ima iza zakopcano?

podrivać 7 tijela...;)

Mocan je nema dalje, ovi dupli tockovi na sva cetiri tocka su strava :supz:
A ima li neki teg za naprijed?
A rekao bih da nosi podrivac

ima od 14oo kila samo ga tu nema kao što se vidi

Pilana.

Koliko je širok s duplim gumama.

previše..hehe...oko 4 metra...neznam točno
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Ima li jos koja slika sa duplim tockovima, stvarno je strava?
Kako se krece cestom tako malecak? :weedman:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Ima li jos koja slika sa duplim tockovima, stvarno je strava?
Kako se krece cestom tako malecak? :weedman:

budem del uskoro...ma ide bez problema...po bankini i preko srednje crte taman duoli kotać ide...hehe :gitarist:
 
B

BAGERISTA

Guest
Bitno da nekako prođe,,,,,,,,,,a da je širok je,i to dobro,,,,,,..
da si na cesti normalno,,,,zauzeja bi ja mislim traku i pol...........
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Dupla kombinacija na oba traktora, nema dalje prave zvijerke :supz:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
ovaj ima SS osovinu..prednji kardan nema..a vjerovatno zato jer nisu cjenjeni traktori to..evo ja kad sam ga videl nisam mogel vjerovat kolko rs ima..

inaće taj traktor ore sa trobraznim plugom..teška zemlja za poludit..:mad:

Neka je zemlja kakva je al kakvi su prinosi tu i zašto mečete duble gume a iza priključak nejde preko guma ?? al traktori su fenomenalni onaj TM je zakon :weedman: sa tim gumicama
:weedman:

EDIT: eh pa to gazda mora reć
 
Posljednje uređivanje:

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Neka je zemlja kakva je al kakvi su prinosi tu i zašto mečete duble gume a iza priključak nejde preko guma ?? al traktori su fenomenalni onaj TM je zakon :weedman: sa tim gumicama :weedman:

meštre...ti nekaj sanjaš...:?: jesi videl uopće kaj ima iza...:?:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
nije vidio, da je vidio ne bi pričao gluposti, kombinacija je strašna, jel ova iza sijačica majevica 8 redova.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
nije vidio, da je vidio ne bi pričao gluposti, kombinacija je strašna, jel ova iza sijačica majevica 8 redova.

a vidim...ne...6 je...al nam se savinul nosać od jednog reda pa smo ga skinuli i sijali s 5...:mrgreen:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
a vidim...ne...6 je...al nam se savinul nosać od jednog reda pa smo ga skinuli i sijali s 5...:mrgreen:

Kak si to uspil potrgat bogati kaj tak slaba sijača :mrgreen::scratch al ovaj kverneland napred strašan jee tu je sjeme ili umetnjak
 

Najnoviji postovi

Na vrh