• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Frontalne kose

raskooo

Član
Tu od
22 Velj 2011
Poruka
127
Da li je neko ima iskustva s frontalnim kosama...u planu sam nabaviti kosu frontalnu od 2m pa me zanima da li bi traktor od 85 ks mogao goniti frontalnu od 2 i bocnu od 1.80?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Da li je neko ima iskustva s frontalnim kosama...u planu sam nabaviti kosu frontalnu od 2m pa me zanima da li bi traktor od 85 ks mogao goniti frontalnu od 2 i bocnu od 1.80?

Bi, ako nemaju gnječilice. Prednja od 2m ti je malo preuska. Preporuka je 2.30, jer pri skretanju ćeš gaziti nepokošenu travu.
 

raskooo

Član
Tu od
22 Velj 2011
Poruka
127
Bi, ako nemaju gnječilice. Prednja od 2m ti je malo preuska. Preporuka je 2.30, jer pri skretanju ćeš gaziti nepokošenu travu.

u ponudi imam dvije...jedna je 2m a druga je nesto veca mislim da je 2.30 ili 2.40...ali nju nisam ni gledao jer sam mislio da ce biti velika...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Evo jedne prepravke frontalne u zadnju kosu za voćnjake , vozi se rikvercom.
Jako korisna , sve je bolje nego ručno.
 

Prilozi

  • IMG00308.jpg
    IMG00308.jpg
    79.4 KB · Pregleda: 140
Na vrh