• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

GASSNER

J

John Deere 3650

Guest
ma plug je strava, ali je i traktor mrcina...jel ga u transpotu ljulja???? :scratch po mojem mišljenju mislim da nebi trebao
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
ne ljulja ga tako jako pa nesmijem se peljati po cesti 40 km/h jer su takve nikakve ceste max brzina 20-25km/h...ma ide super...jako zadovoljan sa njime...sutra slike oranja... 8) 8) 8)
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
2 kikic mf daj mi svoj e-mail pa ti posaljem slike pluga pa ih ovdje postavi! ja ne mogu iz tehnickih razloga :D
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
kikic MF kaže:
buban kaže:
2 kikic mf daj mi svoj e-mail pa ti posaljem slike pluga pa ih ovdje postavi! ja ne mogu iz tehnickih razloga :D
dam ti msn tak je jednostavnije barem meni :mrgreen: evo: kiki.990@hotmail.com
ja sam ti poslo e-mail valjda to moze :D
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
DSC00647.jpg

DSC00648.jpg

DSC00649.jpg

DSC00652.jpg

DSC00655.jpg

DSC00650.jpg
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Nije loše:supz::roll:

Nisi htio mjenjat boju,npr u crvenu da bude u skladu s traktorom8)?
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
je boja se ne mjenja..pa da kvarim firmu Gassner..heheh..ovak mi je bolje..bilo bi previše crvenoga
 

kloki

Član
Tu od
10 Tra 2008
Poruka
140
dali ovi plugovi imaju štelovanje vučne tačke odnosno zakošenje pluga

vidim samo zahvat prve brazde da se šteluje i zahvat plužnih tela
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
plug opran gotovo za ovu sezonu...

kotač sam saniral, sav se zdrapal ,pa smo dali izrezati lim 2 mm malo više od širine kotača pa smo sve to varili i super je , sad sam fraj s kotačom ...

DSC00291.jpg

DSC00289.jpg

DSC00290.jpg
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
Gdje se mogu kupiti dijelovi za Gassner plugove?

PSC Ferenčak ima djelove, svew po katalogu, znači koji je broj pluga tak se inaruče djelovi za njega kaj god treba...
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Plug Gasner je jako dobar plug,i sigurno če te biti zadovoljni.Što se tiče cijene to nije pravilo.Ja prodajem plugove i radim s njima usput pa to znam iz iskustva.Ja sam znao kupiti takav plug za 300 eura a prodati za 1600,cijena nije pravilo.Ima plugova što ljudi traže po 3000 eura za njega jel je mlađi plug,a puno lošiji od toga jeftinijega.
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Pomoč,što da napravim da se plug ne štopa u kukuruzovini,probali smo predplužnjake štelati po svim prijedlozima ali nevrijedi opet ista pjesma.Dali bi ih valjalo skinut?
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Nemoj skidati,ostajati če ti čupavo oranje.Tvoj plug koliko sam ga vidio s ceste bi trebao to bez problema odrađivati,ali možda je stvar u zemlji,zna ti se desiti period kada je jednostavno kuruzovina zaljepljena za blato,i nema protočnosti kroz plug nego ga nakuplja na plug,i ostaviš to dan ili dva i probaš i trebalo bi iči.Imao sam i ja tako nekada slučaj da jednostavno ne ide,štopa se i dođem za dva dana to orati,poorem tu njivu da se ne moram okrenuti.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
A predplužnjaci su nekih 15-20 cm,ćuo sam da idu 4 prsta od lemeša pa čmo vidjet kad i malo drugačije poštelamo
 

Najnoviji postovi

Na vrh