• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

GDJE NABAVITI OVAJ PRIKLJUUČAK?

  • Temu pokrenuo markobjelovar
  • Datum prvog posta
M

markobjelovar

Guest
Pozdrav svima! :D Danas sam se tek registrirao jer trebam pomoć! Našao sam ovu sliku ,tj . priključak za male traktore,tipa TOMO VINKOVIĆ na netu...A sad me zanima gdje to mogu u Hrvatskoj kupiti... Pa Vas sve molim za pomoć uz nadu da ćemo brzo pronaći ! Evo link slike gdje se moze vidjeti priključak!
http://img169.imageshack.us/i/tracteurp ... 00xb7.jpg/
Hvala svima unaprijed!
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Probaj u Primi,ili možda Hittneru,ima i Messis samo neznam da ima za >Tomu.........
 
M

markobjelovar

Guest
E hvala. Da, jučer sam saznao da se proizvodi u Bjelovaru pa ću ići gledati ... Al ako je 35tskn+pdv... hm.. ako tko sazna...vidi da ima rabljen... bio bi pun pogodak... Hvala ljudi ..
Usput. . ako tko treba nesto iz moje struke...( www.rasadnik-franjic.hr ) slobodno se javite..
Pozz svima !
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
markobjelovar kaže:
E hvala. Da, jučer sam saznao da se proizvodi u Bjelovaru pa ću ići gledati ... Al ako je 35tskn+pdv... hm.. ako tko sazna...vidi da ima rabljen... bio bi pun pogodak... Hvala ljudi ..
Usput. . ako tko treba nesto iz moje struke...( http://www.rasadnik-franjic.hr ) slobodno se javite..
Pozz svima !

Da proizvod ga Prima Bjelovar,
koliko ja znam cijena je bila negdje oko 22 000 kn (što su tako jako digli :?: )


 

Jaga

Član
Tu od
28 Velj 2009
Poruka
330
Ovaj od Prime je kao dječji prema mojem koji isto nije veliki! Jako sam zadovoljan s njime! Već sam uštedio koju tisuću kuna s poslovima koje radim oko kuće! Muče me samo oni klipići za bočni pomak - malo na njima curi ulje! Ne znam jesu li u njima neke gumice ili nešto drugo! možda ih treba samo pritegnuti! Jedina mana mu je što je malo kraći pa se moram svakih 1-1,5 m pomicati! Budem ga još sliknuo! :) :) :)
 
M

markobjelovar

Guest
18400kn sa 10% popusta...Da vele da hoce malo curiti ulje ako se preoptereti(npr. ako panjeve čupas :lol: )al da je sitni i jeftin postupak zamjene te gumice..il sta je vec tamo . i godinu dana je garancija na rovokopac. 10700kn. je planirna daska... isto s popustom.. ugl. dosta skupa... al kad vidim da si ti kupio za 15000kn... sve mi teze dati 18400 kn za ovaj 8)
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
markobjelovar kaže:
18400kn sa 10% popusta...Da vele da hoce malo curiti ulje ako se preoptereti(npr. ako panjeve čupas :lol: )al da je sitni i jeftin postupak zamjene te gumice..il sta je vec tamo . i godinu dana je garancija na rovokopac. 10700kn. je planirna daska... isto s popustom.. ugl. dosta skupa... al kad vidim da si ti kupio za 15000kn... sve mi teze dati 18400 kn za ovaj 8)

markobjelovar Prima na svoje traktore i priključke sad stavlja hidrauličke cilindre od nekog privatnika, koji ih radi kao ni sebi ni svom, a dok su uglađivali cilindre Prve Petoljetke iz Trestenika i Prvomajske iz Kutine takvih problema nije bilo.
 
M

markobjelovar

Guest
a jeb. ga. nista nije vise kao sto je bilo prije.. .. Nadam se da meni nece curiti ako uzmem rovokopac u primi :p
 

Jaga

Član
Tu od
28 Velj 2009
Poruka
330
Ne možeš s tim čupati panjeve! Moraš ih skroz opkopati pa odsječi bočno korjenje pa možda onda počupati! Slabo ti je to!
Kao što već prije rekoh hobi stroj! Prodam ti ja svoga iduće proljeće za 25000 kn! :D :) :D :)
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
markobjelovar kaže:
a jeb. ga. nista nije vise kao sto je bilo prije.. .. Nadam se da meni nece curiti ako uzmem rovokopac u primi :p


A na kojem to ti traktoru misliš koristiti?
Ovaj od prime je hobi stroj nije za čupanje panjeva i sl.,
više je za kopanje manjih kanala i sl..,
si pitao dali što nudi AGT, imaš predstavništvo u Bjelovaru
AGT ima puno masivniji taj rovokopač, a cijenu ne bi znao..

 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,420
Pogledaj u oglasniku, ima u ponudi Carlo Pesci utovarivača; e, oni lome panjeve i ostalo, iako je većina ugrađena na IMt, no ako je u dobrom stanju i ima korpu ko na bageru umjesto grajfera, e onda je to pila
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
markobjelovar kaže:
http://www.amgrupa.hr/pdf/agt_traktori_oprema.pdf
agt preskup za moj ukus... .... ma ja to mislim koristit za kopanje kanala 35*35 cm za biljke saditi... i mozda jos neke zahvate..nista pretesko..

Po tome što vidim u pdf AGT je bezobrazno skup :evil: skoro 46t kn
(pa za te novce bi i kupio odličnog Skipa) :mrgreen:
 
Na vrh