• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

GOLDONI

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,021
To mu je mačji kašalj,iz šume vozi 3 m sirovih drva bez problema,1,5 kubika pjeska iz potoka ko od šale
Nema on neku snagu,ali zato ima sporih brzina,i dosta jaku šasiju za njegove ks,nekad se nije štedilo na materijalu i kvaliteti izrade,samo da bi bilo jeftino
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
A teoretski oni su 1,5t nosivost?
Njemu to nebi trebo bit problem to je prva jača serija nakon 14ks...
Ja samo čekam da uhvatim vremena pozabavit se sa Goldonijevom prikolicom da složim pogon za AC da vidim kako će to ić, hoće li diferencijal od prikolice izdrzat tu silu
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,021
Mislim da su prva jača export bili,a zatim ove 518
Nemam točan podatak,ali mislim da jesu negdje od 1,5-2t teoretski
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Export je starija serija 518, drugačiji volan i hauba, drugo je bilo dosta slično, i mjenjač je bio na jednu ručku a kod tebe je vec klasični goldonijev mjenjač
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,021
Znam kakvi su exporti,radio sam dosta godina sa njim,nije samo to,oni imaju i proširivače na kotačima kao tv,nemaju blokadu stražnjeg diferencijala,imaju manje sanduke,imali su i motore lda 97,i to su za ono vrijeme bili jako dobri strojevi,lijepo je bilo i sa njima radit,jedina stvar koja mi se kod njih nije sviđala je volan na onaj zupčanik,jednom mi je stisnuo stopalo,srećom pa je tata bio u blizini pa smo ga uspjeli "iščupati"
Znači kod oranja prilkom prelaska preko neravnine,sam stisnuo kvačiloda ga usporim,on je slobodnim hodom krenuo još malo napred a volan je bio smotan udesno,zupčanik volana je "izašao"van iznad noge koja je bila na kvačilu,i s obzirom da motor i zadnji dio nisu bili u istoj poziciji zupčanik volan mi je pritisnuo nogu koja je bila na kvačilu,tako da više nisam mogao pustit kvačilo da ga izravnam niti sam mogao smotati volan da izvučem nogu,niti sam je mogao sam izvaditi,i onda je tata sa rukama,mic po mic izvlačio stopalo
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Nije ti valjda nekaj zdrobilo? Nesreća se u trenu dogodi. Tu pozdravljam novije propise koji teže tomu da se kod projektiranja stroja mogućnosti nesreće svedu na najmanju moguću mjeru.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,021
Nije hvala bogu,samo je bio pritisak taman na mjeru da je nemogu izvuć niti je sam oslobodit
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
A onda napokon toga ide stvar na odpad ili za 200eur na oglasnik...Zdravje nek bi bilo najviše vrijedno, a to tek sad znam, kad me počelo sve zezati po spisku.
Ma dobro Bane, al virojatno bi se tamo oko tog opasnog mijesta moglo bilo što osigurati nekvim limom il slično il papučico prestaviti drugam il bilo što?. KAd čitam ovaj tvoj post počeo mi teči ledeni pot...
Mah ljudi, kod ovih strojeva, tvornice več su se učile kako raditi strojeve i tekom godine shvatile, što valja i što ne.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,021
Nije to bila moja freza (export)negosam je samo dobio na posudbu kad mi je trebala za naoravanje vinograda.Nemožeš tu sa limom ništra riješit,jedino bi se možda mogla papučice negdje premjestit,ali ta freza nije moja,tako da ništa od toga,a i to se desilo prije 24 godine
Nabavio sam u međuvremenu pasqualia za taj posao,a ima taj svoj goldoni,i i jedan i drugi imaju pužne volane preko zglobova tako da nema više straha(y)
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Evo mene malo ribu, da se javim. Jučer bijo na nekvi mali fešti kod nekog vinogradara, koj gosti manje skupine ljudi. Imao traktor na početku Zetor 5245 al ga prodao. Poslije toga ima dvije Goldonija. Star 3050 sa kabinom i Quazara. Žao sam poslikao samo večeg. PA da na brzino napišem, prije ne zaboravim pričo vlastnikovog sina,koj glavni je na sijedalu tih traktorčiča.
https://mojalbum.com/reider/goldoni/goldoni-quazar-2017/24944614
No na početku kupili jesu malenog 3050 za vinograd, nekdi oko 2005 godine. Al kad su ga kupili, kupili su ga uz dodatno opremu-doplata(kabina original(nepoznata mi njezina oprema),prednji NOSPIN, DUAL mijenjač i dupli okretaji vratila). Traktorom zadovoljni. Na njega namiještena je bila konzola za vršičkar i dupli kotači. Traktor ima 6650radnih satova. Motor VM 3 klipa. Uz to vrijeme radi bez griješka, osim bijo je popravak na kvačilu nedugo toga nazad a i gume za mijenjati. Maka mi se čini, da taj Star nema nekve izolacije prema buke, kazao je vlastnik, da jesu tekom šaraufanja izbacili nekvu izolacijo i sad možda je u kabini i zbog toga osijetljivo više bučan prema novome Quazaru. No ja sam mu kaazo, da Quazar več je v štartu izoliran, al taj Star nije, pa zato razlika ,ali dobro, nema veze. Dosta više je okretniji prema Quazaru maleni i radi ga voze zbog toga. Htijeli su ga prije popravka i vlaganja u nejga mijenjati sa potpuno istog novog. Al to zadnji dvije godine nije bilo moguče, jer ovakav više se ne može potpuno isti više dobiti. Dobije se sa drugom bojom. Ni mu to e sviđalo, pa popravili ovog. Traktor nije ništa inače bijo savijen il kako drugače oštečen, al počela mu zahrđavati hauba oko usisnih mrežica za vazduh jako. ZAkaj pojma nemam. Ima namiještene gume 240x16" i 320x24". Ovakve prije bile i kupili ponovo iste ovakve.
No prije 3 godine kupili Quazara od poovlaštenog dilera. Traktor kupili jesu uz automatke kuke straga i vertikalan cilinder hidravlike i kabinom za 35 hiljada. A nakon nešto vrijemena doplatena bila prednja hidravlika za 2,5 hiljade. KAbina je sa punom opremom, znači klimo . Traktorom zadovoljni, al po ovi snagi ne vide potrebe, jer je on ne izkoristi. Ima namiješteni po njihovi želji najmanji komplet kotača,zbog nizkog težišča na bregu. Drži se brega kao "cek" kaže vlastnik. Obadvije traktora ima proširen na 160. Traktora obadvije idedu potpuno isto brzo. To predpostavlja, jer ima najmanji komplet kotača, pa zato je veči traktor nešto sporiji, al ne radi nekve transporte, pa mu to ne smeta na daleko.
JA sam se sijednuo u večeg. U svakom primeru bolje ga je voziti nego Star 3000 verziju, pošto ima ručke hidro izvodova namiještene uz sijedalo, al ne izpod, kao kod malih Star modelova, al imao sam osiječaj(al nisam mijerijo), da je papuča kočnice i gasa pomaknuta malu naprijed, al ne i kvačila, koja ja na istom mijestu, kao kod Stara. No možda imam to samo osiječaj naopak zbog dukše haube. Da je kočnica malo naprijed prema malenom, potvrdijo je i vlastnik. Gledajuči na to, da imam probleme sa desnom nogom, kočnica malo naprijed bi mi dobro došla kod mog Star-a.
Lp svima.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,730
Kočnice su malo naprijed radi toga jer imaju kraći hod od kuplunga, pa kad pritisneš oboje, da su noge u otprilike istom položaju.
Radi stog razloga sam produžival pedale kočnica na Štoreu ;)
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Ko bi znao zašto i ak zaista jesu malo izpred na Quazaru prema Star modelu, meni se samo na brzino kad sam se usijeo u njega tako činilo, a i vlastnik, koj ima obadvije modela potvrdijo je moju mišlenje. Inače princip rada potpuno je isti na obadvih modela, al ak se ne motim i ista kataloška marka lamela i broj namiještenih lamela za kočnice jesu u obadvih, na stražnjem trapu, tako, da...
 

Najnoviji postovi

Na vrh