• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

google earth

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
jeste gledali malo polja po drugim zemljama. jebote engleska je kompletna prekrivena raznoraznim usjevima
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A kaj teba napraviti da se uključi taj google earth il kak to več funkcionira???????????
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
slatky kaže:
jeste gledali malo polja po drugim zemljama. jebote engleska je kompletna prekrivena raznoraznim usjevima

o da rođo i ima najskuplju stoku, moraš diči jebački kredit na hipoteku za najbolju kravu njihovu, dobri su, a po nekadašnjim radnjama nisu bili stočarska zemlja, ali idu napred, jaki su na krmnim kulturama, trave pogotovo

a da mi uzmemo tam koji hektar u najam pa da ruknemo nešto po naški, pa čmo se pravt englezi
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
E onda ništ, možda tek oko božića, za sad sam još na modemu!
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,568
Di da nabavim nove snimke? Ja imam stare...još kad je bila stara kuća...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,568
Al bi tamo onaj Trimble imao posla....panijedna njiva nije pravokutnik kolko sa gledo...
 
B

Bobo

Guest
slatky kaže:
jeste gledali malo polja po drugim zemljama. jebote engleska je kompletna prekrivena raznoraznim usjevima

Ovo iz prve ruke jamcim ;)

Tamo nema gdje nije nesto posijano! Uz auto ceste sve uredjene njive, raste 100 cuda tamo... Samo sto nikako nisam vidio niti jedne ravne njive... Po slikama s britanskog foruma, vidim da ima i takvih, ali su rijetke ;) Sve neke brdovite, grbave... ali svejedno uradjene...
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
čini mi se da je nekom post obrisan. netko je stavio svoje njive koliko se sjećam
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
rudamaca kaže:
46°3'33.19"N 16°2'8.15"E
Zasto tako,odes na ovo sto sam stavio i preletis do svog posjeda i posaljes nam da vidimo,Bobo ce to reci kako se kopira
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
ŠANANA IMT 565 kaže:
A el ja to mogu preko modema, nemam dsl-a???!

Probaj naci,samo klikni ovu moju stranicu i setaj svijetom,ne trebati program,a Earth je je jos bolji,mozes naginjati sliku okretati i sl.
 

rudamaca

Aktivni član
Tu od
6 Ruj 2007
Poruka
487
suljos kaže:
rudamaca kaže:
46°3'33.19"N 16°2'8.15"E
Zasto tako,odes na ovo sto sam stavio i preletis do svog posjeda i posaljes nam da vidimo,Bobo ce to reci kako se kopira


Tako jer je lakse. Upises i mozes pribliziti, udaljiti, okretati , nagibati. Vidjeti gdje se nalazi u odnosu na poznate stvari.

Ako stavim slicicu ,nitko nemoze iz nje zakljuciti gdje je to u stvari.

Zabiljezis cetar parcele, kucu ,auto, i posaljes koordinate pa ko oce vidi ko nece ne ucitava slike bez veze.

Jedino je steta sto nase podrucje nije u najboljoj rezoluciji, nadje se po svijetu odlicnih snimaka, neki i greskom pa ih poslije micu :D
 
Na vrh