• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorenje (Štruc) MUTA

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
Lombardinija imaš u Entradi u Sesvetama.
Kak ti je Slovenija bliže, poišči tam. Sigurno je i jeftiniji (bar je meni bil).
 

sina

Član
Tu od
21 Ožu 2014
Poruka
150
Ak uzmem Subaru ex27, dal treba kaj dorađivat na njemu il sve paše?
Za Sloveniju trebam gotovinu koju nemogu dati jer delam nekaj na kući tak da bum uzel tu kod nas na par rata...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
Uz Subarua ide distanc ploča, jer ima konus nakraju radilice, ali je osovina dugačka.
Imal sam ju v rukama, ali se ne sjećam jel ide uz motor ili ju posebno napraćuju.
Bilo ti je u Entradi Lombardini LGA 280 i LGA340 po pristojnim cijenama. Ak se strpiš još mjese dana, u Gudovcu ti bude i 5% popusta...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Ja mislilm da bu večina dučana za keš dala mam 10% popusta samo da prodaju, prije Gudovca napuhnu cjene da mogu i tam bez problema popust dati
 

sina

Član
Tu od
21 Ožu 2014
Poruka
150
Svi daju popust za keš, uzel sam subaru ex27 u agro domu, sad sam ga izvadil iz kutije i vidim da nema utor za kajlu na osovini, kaj je moguće da netreba kajle?
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Nemam niti ja lombardinijevom motoru, odnosno na zvonu nema utora kajle. Jel treba prirubnica ili ne?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
Jel u cijeni i u paketu ili se posebno kupuje?
 

sina

Član
Tu od
21 Ožu 2014
Poruka
150
Evo nekolko slika da se vidi kak izgleda muta s motorom kaj sam kupil...
Motor je zver, kad sam ga prvi put upalil nisam mogo vjerovat kak tiho dela, dosta je širok motor tak da mislim da 10" kotači nejdu gore, bilo bi jako knap...
Potrošnja zanemariva, kosil sam malo manje od 2 sata i potrošil je oko 1,5 l benzina...

5pn69.jpg

6p3pc3.jpg

240ya87.jpg

n171iq.jpg

9kwfvm.jpg

2cfxesm.jpg
 

bubamarac

Član
Tu od
23 Tra 2012
Poruka
746
meni propišala oba semeringa od one osovine od kardana..malo bali i troši ulje..nadolit ćemo za litnje frezanje,onda ćemo se boriti..:icon_cry:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
Ma to ti niš' ne valja. Evo kupim ga ja... :D:
 

Golum

Novi član
Tu od
6 Lis 2012
Poruka
28
još nije ni startovan, čeka svoju šansu

nego, zakačio sam se za ovu tvoju tvrdnju:

"Uz Subarua ide distanc ploča, jer ima konus nakraju radilice, ali je osovina dugačka.
Imal sam ju v rukama, ali se ne sjećam jel ide uz motor ili ju posebno napraćuju.
Bilo ti je u Entradi Lombardini LGA 280 i LGA340 po pristojnim cijenama. Ak se strpiš još mjese dana, u Gudovcu ti bude i 5% popusta...", pa dalje se spominje i prirubnica, daj života ti malo to osvijetli

može taj moj motor na Mutu Kosor!?

usput, ne vjerujem da tu distanc ploču i prirubnicu mogu kupiti u BiH
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh