• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorivo ti ljuto ...

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,954
Lani je 13.1 bila odobrena količina.
Ove god do 15.1. Bi trebalo biti odobreno..
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,755
Ljubomorni su na moj parkside alat...

Možda su stvarno odobrili, ali ne e poljoprivreda se još ne vidi.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,222
Ja budem išel danas po plavu, pa vam budem rekel iz prve ruke jel se može kupovati ili ne.
Ako se ne bude moglo, bude malo bogaranja na benzinskoj, onak radi reda, i budem kupil eurodizela.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,648
A nisu ti oni na pumpi to krivi...nazalost...
Provjeri na 016128877...odaberi 3 za epoljoprivrednu karticu i upisi broj pod 5. i veli ti odmah kolicinu
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,755
2556 litara kaže teta na automatu...

Sad jel se može točiti. Javit će kolega Ivan
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,648
Moze se sigurno tocit ako imas gore...ja imam 0 pa ne mogu jos...al ispraznio sam prije nove godine one dodatne kolicine pa imam sad...
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,222
Ma znam ja da oni nisu krivi, jbg, poznamo se, pa se zezamo uvijek.
Ali znaju i oni koliko nas seksaju ovi državnici, pa shvacaju dok su ljudi nervozni.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
Evo ja zvao aftomat i kaže da mi je onih 15.000L raspoloživo.

Pope dođi da te častim zrezervarom i kol'ko hoš kaRniatara!

Ah, zaboravih, ti samo kosilice voziš 🤪😂
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
hvala ti ko bratu .ali mi u zgb imamo one iskaznice od onoga koji je gradio fontane i tankamo badava ...samo to nije za javnost ...nemoj to dalje širiti
 

Najnoviji postovi

Na vrh