• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorivo ti ljuto ...

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Em ti državu u kojoj je pošten, dok mu se suprotno ne dokaže, onaj koji pronevjeri milijune (presumcija nevinosti), a lopov onaj koji pošteno u rezervoar dosipa eurodizele koliko mu treba za obaviti posel na kojem nema pravo na plavi.

Osobno ne mogu vjerovati se nekaj takvog stvarno događa. Pa zakaj postoje kvote za plavi. Valjda zato kaj je netko predvidel koliko je potrebno za obradu površina u arkodu.
Ja još uvijek razmišljam zašto je to tako,i dolazim do zaključka da razlikom cjene u gorivu država naplaćuje porez na sitne usluge preko razlike u cijeni dizela. Na njihovu sreću taj porez je veći nego Pdv od 25posto,jer razlika u cijeni dizela i plavca je duplo,znači sva razlika ide u proračun. Ipak u ovoj državi neko misli kako uzeti sirotinji.
 

Mister No

Član
Tu od
26 Svi 2007
Poruka
366
Dali ima netko informaciju dali su smanjivali sta kolicinu plavog ja dobio 150 lit. za hektar,ako usfali plavog dali ima kakav način da dodjele jos?
Jos uvijek nalazim nejasne odg.oko pausala od 450l..pa ako si izracunao sto si dobio molim te napisi da li si dobio taj pausal od 450l?
To sto pises o kolicini goriva si dobio pocetkom godine ili ovih dana?
Raspisali ste se o kontroli i vidljivo je da uzivate u njihovoj suradnji.Ako ocekujete objasniti nekome tko "samo radi po zakonu" sto je praksa onda podebljajte zivce...
A ja bih vas zamolio za jos odg.u vezi pausala plavca od 450l..(dobivate ili ne..ima li uvjeta i sl.)jer moram debljati zivce dok sacekam odg.sluzbe..agencije..i znate vec...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Jos uvijek nalazim nejasne odg.oko pausala od 450l..pa ako si izracunao sto si dobio molim te napisi da li si dobio taj pausal od 450l?
To sto pises o kolicini goriva si dobio pocetkom godine ili ovih dana?
Raspisali ste se o kontroli i vidljivo je da uzivate u njihovoj suradnji.Ako ocekujete objasniti nekome tko "samo radi po zakonu" sto je praksa onda podebljajte zivce...
A ja bih vas zamolio za jos odg.u vezi pausala plavca od 450l..(dobivate ili ne..ima li uvjeta i sl.)jer moram debljati zivce dok sacekam odg.sluzbe..agencije..i znate vec...
Pa ti ljepo velim da pausala nema.
Ja dobijem ispod te kolicine litara.
I to je od 2018te ili 2019te uredba.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Dobivaš količine plavog za zemlju upisanu u arkodu i ovisno o kulturi za koju je upisano. Dobiva se u 1. mjesecu veći dio i u 10. mjesecu nadopuna. To je koliko ja znam, ali ja dobivam više od tih 450 litara spomenutih.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,584
Frend jedan moj je uzimo rabljeno ulje iz jednog restorana,neki vrag dodavo i sipo u ferca. Nikad bolje nij iso
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Onih godina kad je jestivo ulje bilo jeftino i moja raketa je kokice pekla.... čitav grad je mirišal
 

Najnoviji postovi

Na vrh