• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorivo ti ljuto ...

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Od koga da naručiš zvao sam onaj estradex pa da mi naprave ponudu 15 dana čekam i ništa.
Zbilja bezobrazno onda sam otišao kupio i gotovo.
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
617
Ja uzimao od etradexa i nisam cekao toliko gorivo.oni imaju dvije cisterne pa se zna cekati,ja sam najvise od njih cekao 5 dana.
Sada sam uzeo od apiosa,tu ti je brza dostava i nesto niza cijena.ali sve ti ovisi koju kolicinu godisnje trosis tj narucujes od njih. Znaci tu se radi o OMW-ovom gorivu i rekao bi da je kvalitetniji od Ininog,s etradexom sam radio 2 godine
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Sad je gotovo ali malo bezobrazno da ih kontaktiraš par puta i ništa.
Daj podatke a ponude nema.
Jeftino je izgleda pa nemaju zarade.
 

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Crodux ima dostavu otvaraju nalog po uplati, čeka se ovisno od 2 do 10 dana, s tim da sam rijetko kad čekao preko 7 možda i nikad čak.

Etradex ima također dostavu i nije istina da imaju samo dvije cisterne, jer imaju tvrtku iz Dalmacije koja vozi za njih, i imaju velik broj cisterni na taj način, sad sam čekao isporuku cca 7 dana zbog ove cijele situacije, a odgoda je plaćanja.

Za Crodux ne znam koja je minimalna količina za dostavu ali vjerujem 500 litara, Crodux sam siguran da je minimum 500 litara.

Crodux svoja goriva toči u Gaženici ili u Zagrebu na Žitnjaku, a Etradex svoja direktno u Kopru i iz Kopra direktno vozi kod klijenata.

Meni je pumpa cca 8-9 km od kuće, ali svejedno naručujem jer mi je kvalitetnije gorivo i bolje nego na INI ili općenito drugim pumpama... I prilikom dostave je uvijek niža cijena nego na pumpi..

Slobodno mi se javite u poruci da vam dam kontakte, da ne morate zvati njihove centrale...
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Danas je bio 10. dan čekanja dostave etradexa, ujutro išao samostalno na pumpu uzet. Mah....
Na ini 8 lipa jeftinije.
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Možda nije lako i imaju problema, ali način komunikacije je pogrešan.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Neznam kakve to probleme imate sa etradexom al meni čovjek pošalje poruku kod svake promjene cijene,dostava je bila u roku 5 dana,niža cijena u startu nego bilo gdje drugdje i još svako ima svoj rabat s obzirom na godišnju količinu,odgoda plaćanja preko 30 dana,di ćeš bolje.
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Ma jelda a nezna ni ponudu poslat da prebacim novce evo do sad nema odgovora.
Podaci poslani sve.
Nema sad zarade pa ga briga za 20 lipa neću propasti kupio na petrolu i dobro.
Kakva je cijena prošle godine bila ova je i super.
Sad ću još do utorka da se zaletim ostatak kupit dok nije cijena porasla.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
A kolko si uopće naručio ili mislio naručit,ja kad sam ga nazvao i reko da trošim između 8000 i 10 000l godišnje i da sad trebam 2000 l odma mi je reko koliki rabat mogu dobit i kad će mi dopeljat...ak naručujete po 200 litara normalno da čovjeku nije sila tjerat kamion samo za to ako se nejde u tom pravcu. I kakvu bi ti ponudu,pitaš ga kolika je cijena,jel možeš dobit još kakav rabat i kažeš mu da ti dopelja minimalno 1000 litara i kraj priče. Pošalje ti račun,ti platiš i to je to.
 

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Ovisi i jeste zvali direktno u Istru ili preko nekog njihovog komercijalista, uglavnom ja trošim dosta velike količine tako da sam im vjerojatno i prioritetniji ali svejedno ja nisam imao problema s ažurnošću nikad..
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Zvao sam ga trenutno za 1000 litara uzeo sam 1300 da mi da ponudu niti ponude niti javljanja.
Tako da ljep odnos prema kupcu.
Bitno da je uzeo podateke oib i sve ostalo
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Danas još kupio a sutra valjda opet ide dolje.
 

Prilozi

  • received_666889454073519.jpeg
    received_666889454073519.jpeg
    67.6 KB · Pregleda: 33

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Pozdrav, može li mi se javiti netko tko bi naručivao plavi diesel po povoljnijoj cijene uz odgodu plaćanja te uz besplatnu dostavu?

Naravno preduvjet je da imate karticu i na njoj plavog diesela.

Ponudu ćete dobiti brzo :) od Etradexa gorivo :)
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
917
Danas 2.71. Daliće još padati cijena i koliko može gorivo biti uskladišteno u kanisterima i bačvama?
 
Na vrh